Veidi, kā šīs zīmes sameklēt, ir dažādi. Kāds vadās pēc senču zināšanām un dabas norisēm, cits apgūst saskarsmes psiholoģiju, veltot vairāk laika sevis analīzei, vēl kāds pievēršas austrumu gudrībām. Kā zināms, vienīgā un pareizā ceļa, lai nonāktu līdz atbildēm, nav, jo katram ejami savi līkumi un pagriezieni.

Nereti sevis izprašanā palīdzību meklējam arī pie dziedniekiem, zīlniekiem, ekstrasensiem un vārdotājiem. Tāpat jau kopš senatnes viena no izplatītākajām sava mūža analīzes formām ir bijusi astroloģija un numeroloģija.

Lai noskaidrotu, kā, vien balstoties skaitļos un numeroloģiskajos parametros – dzimšanas datumā, laikā un vietā –, ir iespējams noteikt mūsu spēcīgās un vājās puses, iespējamo karjeras virzību, kā arī raksturot attiecības ar līdzcilvēkiem un pretējo dzimumu, vērsos pie numeroloģes Inetas Ventnieces.

Mūsu sarunā atklāju ne tikai Inetas darba specifiku un numeroloģijas kā sistēmiskas zinātnes ietekmi uz cilvēku ikdienas dzīvi pat vissmalkākajās tās niansēs, bet arī ļāvos ziņkārei par to, ko par mani pašu spēj atklāt vien sausie skaitļi.

Inetas karjeras pirmsākumi meklējami laikrakstā “Dzimtenes Balss”. Tāpat strādāts arī izdevumā “Latvijas Zeme”, un tieši tajā ietvertā misticisma lappuse, kurā publicētas intervijas ar dziedniekiem, raksti par alternatīvo medicīnu un citām līdzīgām tēmām, modinājusi Inetā interesi par ezotēriku. Kā numeroloģe novērojusi dzīves vēlākajos gados, izrādās, jau agrā jaunībā Inetas pierakstu blociņi bija izraibināti ar Pitagora kvadrātiem.

“Interese par numeroloģiju pie manis atnāca dabiskā ceļā. Laikraksta galvenā redaktora vietnieks reiz iedeva grāmatu par numeroloģiju, kas tolaik pat bija aizliegta pastāvošās valsts iekārtas dēļ, taču tas pamudināja izpētīt šo zinātni padziļinātāk. Ir lasītas grāmatas, taču esmu fiksējusi, ka tajās rakstītais bieži vien atkārtojas. Uzskatu, ka lielāko devu zināšanu ir iespējams gūt praktiska darba rezultātā, vairojoties pieredzei un sakārtojoties uzņemtajai informācijai.

Tāpat esmu apmeklējusi un vēlāk arī pati pasniegusi dažādus kursus un apmācības. Kādu laiku mani draugi pat uzskatīja mani par nedaudz traku, tāpēc par savu aizraušanos ar šo tēmu pat nerunāju. Tomēr vienā brīdī numeroloģija tomēr kaut kā ienāca mūsu ikdienā, tai arvien vairāk nostiprinoties,” atklāj Ineta.

Klausoties numeroloģijas teiktajā, atklāju, ka, jūtot ziņkāri par mūsu personības noslēpumiem un to, ko, iespējams, varam gaidīt nākotnē, teju katrs vismaz reizi dzīvē ir izmantojis vienu no elementārākajiem numeroloģijas paņēmieniem – sava skaitļa noteikšanu, pēc tam lūkojoties pēc tā attiecīgā skaidrojuma, kas pielietots visdažādākajās tā izpausmēs.

Nav noslēpums, ka dažādās aplikācijās un interneta mājas lapās šādi mērīta tiek gan saderība ar pretējo dzimumu un atbilstība noteiktām profesijām, gan organisma veselības stāvoklis un pat iespējamais veiksmes faktors, ļaujoties azartspēlēm. Šķiet, numerologs sev katrs spēj būt pats!

Tomēr, kā uzsver Ineta, viens pats cipars patiesībā nenosaka teju neko – “laimīgā” skaitļa precizitāte šai gadījumā ir tikpat augsta kā rīta avīzē lasītajiem horoskopiem, salīdzinot to ar astroloģiju. Šāda pieeja ir pārlieku vispārīga, jo numeroloģijā pilnvērtīga cilvēka datu analīze notiek krietni rūpīgāk. Turklāt jāatceras, ka mūs lielā mērā ietekmē arī mūsu attiecības ģimenē. Ikviens no mums ir arī dēls vai meita, brālis vai māsa, vīrs vai sieva, tēvs vai māte.

Tāpat ļoti liela ietekme ir arī vietai, kur dzīvojam. Tādējādi numeroloģijā veidojas skaitļu virknes, kas rada noteiktas kompozīcijas. Analizējot cilvēka personību, numerologi tās, kā uzsver Ineta, noloba gluži kā kāpostgalvas lapas, atklājot arvien jaunus slāņus un nonākot līdz personības kodolam, tā veidojoties tās kopainai.

“Veicot numeroloģisko analīzi, jāzina cilvēka vārds un uzvārds, dzimšanas datums un laiks, kā arī vieta. Ja cilvēks ir precējies, tad ļoti vērtīgi ir iepazīties arī ar dzīvesbiedra datiem, jo tie sniedz pilnīgāku personības ainu. Tāpat ir arī ar bērniem un darbu, kas ikdienā tiek strādāts. Arī dzīvesvietas adresei ir liela nozīme – tieši tāpēc nereti varam novērot sajūtu, ka mājās it kā negribas uzturēties, kaut kas mūs burtiski dzen ārā no tās. Zīmīgi, ka arī Rokfellers savos Londonas apartamentos mitinājās ielā ar 26. kārtas numuru, kas viņa skaitļiem atbilda teicami.

Pēc skaitļiem iespējams noteikt cilvēka medicīnisko kopainu, kas, ja tā var teikt, iekodēta viņa ģenētikā – kuru orgānu veselībai jāpievērš uzmanība, no kādām slimībām jāizvairās. Tāpat redzamas arī personības izpausmes – impulsivitāte, aktivitāte, rakstura īpašības, temperaments. Konsultācija ir kā ”kubika rubika” grozīšana, kad viens posms it kā atšķetina un turpina nākamo,” atklāj numeroloģe.

Taujāta par numeroloģijas atšķirību no astroloģijas, Ventniece atbild, ka tā slēpjas faktā, ka astroloģija ir globālāka. Numeroloģija, savukārt, ir detalizētāka, sniedz plašāku ieskatu niansēs, kas citādi, iespējams, paliktu nepamanītas.

Visbiežāk cilvēki visbiežāk pie numerologiem vēršas, lai labāk izzinātu savus bērnus, tāpat analizēta tiek pāru saderība un iespējamie veidi, kā to uzlabot, labāk izprotot vienam otru. Cilvēkus interesē arī profesionālā orientācija. Ineta ir novērojusi, ka pastāv divas cilvēku grupas – vieniem piestāv, šķiet, pilnīgi viss, kamēr citi ir veiksmīgāki specifiskākās jomās. Tāpat cilvēki arī vēlas noskaidrot dzīvesvietas atbilstību savai personībai – jo īpaši, ja plānots doties prom no Latvijas. Nereti cilvēki lūkojas arī pēc padoma saistībā ar biznesa jautājumiem – sadarbības līgumu slēgšanu, partneru izvēli un dažādu nozīmīgu lēmumu pieņemšanu.

Zīmīgi, ka pēdējā laikā numeroloģija aktīvi tiek pielietota arī personāla atlasē, vērtējot, kā potenciālie darbinieki varētu iederēties uzņēmumā, kurš lūkojas pēc papildu darbaspēka. “Ļoti vērtīgi, izmantojot numeroloģiju, būtu izvērtēt uzņēmuma darbiniekus, kuri strādā atvērtā tipa birojos. Galdam esot pie galda, nemitīgi notiek savstarpējās enerģijas apmaiņa darbinieku vidū, tāpēc, lai rezultāti un produktivitāte būtu augstāka, būtu tikai svētīgi darbinieku galdus izvietot, izvērtējot viņu savstarpējo saskaņu. Tā mazinātos gan iespējamās slimošanas, kas atvērta tipa birojos ir ļoti raksturīga iezīme ne tikai vieglās baciļu izplatības dēļ, gan vairotos cilvēku darba spējas,” piebilst numeroloģe.

Taujāta par savu attieksmi pret sabiedrībā nereti valdošo skepsi, runājot par tematiem, kas cilvēka racionālajam prātam ne vienmēr ir vienkārši skaidrojami, Ineta atbild īsi: “Ja noliedzam numeroloģiju, tad jāņem vērā, ka noliedzam arī Pitagoru un matemātiku, uz kā patiesībā balstās visa mūsu ikdienas dzīvi.”

Izvērtējot numeroloģiskā raksturojuma ietekmi uz cilvēka ikdienu, Ineta uzsver, ka cilvēkiem noteikti nav vēlams dzīvot, tam pretojoties, jo, dzīvojot šādā disharmonijā, agri vai vēlu var tikt piedzīvots grūdiens, kas liks izvērtēt savu dzīvi un tajā pieņemtos lēmumus un izvēles.

“Atnākot pie numerologa, cilvēks tiek raksturots pēc viņa skaitļiem, numerologam uzsverot būtiskāko, uz ko koncentrēties, kā arī vērojot, vai konkrētais cilvēks dzīvē ir izpildījis vai pilda to, kas viņam ir paredzēts. Piemēram, ja cilvēks ir vadītājs, bet visu mūžu strādā par padoto, loģiski, ka viņš neseko savam aicinājumam, dzīvojot zināmā disharmonijā un izniekojot savu potenciālu.

Skaitļi arī ir enerģija, tāpēc, cilvēkam ieņemot šo padotā amatu, neiztērētā enerģija pusmūžā sāk viņu sadedzināt, procesam drīz vien rezultējoties veselības problēmās,” novērojusi numeroloģe.

Izmantojot skaitļu tulkošanu, ir iespējams noteikt arī katra cilvēka labākos dzīves gadus, kā arī to, cik konkrētā persona ir strukturāli spēcīga vai vāja. “Ja cilvēks ir vājš, viņš nedrīkst tēlot spēcīgu, un otrādi. Katra cilvēka piedzimšana ir vērtējama kā loterija, kas var būt vai nu veiksmīga, vai neveiksmīga, tomēr mūs ļoti tiešā veidā ietekmē tas, kādi ir mūsu vecāki. Tāpēc gadījumi, kad, piemēram, mātei – alkoholiķei piedzimst bērniņš, kurš kļūst par veiksmīgu un labi situētu cilvēku, diemžēl ir ļoti, ļoti reti,” secinājusi Ventniece.

Interesanti, ka ir strauji mainījies pie numerologa nākošo vīriešu un sieviešu īpatsvars. Ja agrāk sievietes bija pārliecinošā vairākumā, tad nu krietni aktīvāki kļuvuši arī stiprā dzimuma pārstāvji. Klientu vidējā vecuma amplitūda ir no 20 līdz 80 gadiem.

Mūsu sarunas gaitā numeroloģe aicina arī mani atklāt savus dzimšanas datus, lai novērtētu, kā to sniegtā informācija atbilst manai personībai, profesijai un nākotnes mērķiem. Jāatzīst, ka sākotnēji tā mijas arī ar nelielu skepsi, jo, neraugoties uz faktu, ka pie baisu domu iešaušanās prātā arī es drošības labad pārspļauju pār kreiso plecu, ikdienas norisēm un sevis pieņemtajiem lēmumiem tomēr biežāk meklēju racionālu izskaidrojumu.

Tiesa, mana rezervētā attieksme nebūt nemazina interesi par to, ko, vien lūkojoties skaitļu virknē un piezīmju lapā uzzīmētā kvadrātā, par mani spēj atklāt cilvēks, kuru sastopu pirmo reizi mūžā. Jāatzīst – visai daudz.

Lai gan sev laiku pa laikam atgādinu, ka profesija ir teicami attīstījusi numeroloģei piemītošās cilvēku pazīšanas un psiholoģiskās saskarsmes spējas (nav noslēpums, ka pēc mūsu ārienes, žestiem, ekspresijas un izteiksmes veida taču ir iespējams gluži vienkārši izveidot samērā precīzu personības raksturojumu, vai ne?), Inetai teicami izdodas nolasīt informāciju par mani, mana rakstura spēcīgajām un vājajām pusēm, kā arī temperamentu kopumā.

Tāpat uzzinu iespējamos veselības riskus, kas, izrādās, korelē ar manas ģimenes slimības vēsturi, turklāt Inetai izdodas atklāt manu šī brīža veselības stāvokli, ko apliecina nupat nodotā asins aina, kas atklāj – esmu vesela kā rutks!

Sievišķīgas intereses vadīta, vēršos pie Inetas arī ar jautājumu par partnerattiecībām un saņemu uz tiem visnotaļ precīzas atbildes, kā arī vīrieša raksturojumu, ko numeroloģe izstrādā, vien vadoties pēc skaitļu matricas sniegtās informācijas.

Rezumējot dzirdēto, redzēto un uzzināto, jāpiebilst, ka divas stundas ilgās sarunas gaitā atklāta tiek ne tikai informācija, kas mani iepriecina, bet arī fakti, kas aicina aizdomāties un, iespējams, paraudzīties uz lietām, lai saskatītu tās tādas, kādas tās ir patiesībā, nevis – kādas tās vēlos redzēt es. Turklāt uzzinu, ka man vēl ir laiks, lai dzīvi iegrozītu tieši tādās sliedēs, kā gribu. Pēc tam, kā sola skaitļi – man atliks to vien baudīt. Cerēsim!

Publicētā materiāla avots – http://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/aktuali/delfi-vina-viesojas-pie-numerologes-skaitli-ir-energija-ja-tiem-pretojamies-ta-mus-sadedzina.d?id=46502447