Individuālā numeroloģiskā prognoze 2022. gada pēdējam ceturksnim - Jauno psiholoģiju centrs

How may we help you?

Individuālā numeroloģiskā prognoze 2022. gada pēdējam ceturksnim

Prognostikas un individuālo ritmu numerologs Santa Ābeltiņa

Prognoze ir vispārīga. Uz personalizētām niansēm un situācijām, kurās vari nokļūt un kuras nāksies risināt,  norādīs DIVCIPARU numeroloģijas aprēķini. Tavi spēcīgie un problēmas skaitļi.

2022.gads jau uzsācis savu pēdējo ceturksni un labi ir atskatīties uz jau padarīto, piedzīvoto un pārdzīvoto, kā arī noskaidrot, kas aktuāls vēl darāms un ko noteikti negribētu palaist garām. Šīs prognozes nav par politiskajiem procesiem pasaulē, bet gan par katra indivīda personisko pieredzi– par sajūtām un enerģijām, par to, ka neskatoties uz visām vētrām un peripetijām pasaulē, mums katram savi prieki, bēdas un darbi darāmi. Attiecību tēma, viss par ģimeni un skaisto mājās, par vēlmi pēc harmonijas it visā liek šogad mums katru brīdi pieņemt pareizos lēmumus un nepalikt malā. Ja to nedarām, ja laiks kārdina ar vēlmi neizvēlēties, nepiedalīties – var rasties situācijas, ka dzīve tomēr to piespiež darīt. Un to mums arī aktīvi piedāvās visās lietās un jautājumos.

Ja aktīvai dzīvei un darbiem pietrūkt enerģijas, tikai pievēršoties Dabas dabiskajiem ritmiem, Dabas dabiskajām lietām, tas dod mums spēku, veselību un laimes sajūtu katrai dienai.

Gads var gribēt pavedināt uz pārlieku jūtelību un nekontrolētu emocionalitāti. Vēlmi lūgt padomus pat sīkumos un izvēles tēmu uzvelt uz partnera pleciem.

Atpazīsti savus zemūdens akmeņus un harmonizē to savas dzīves jomu, kura tev 2022.gadā ir dominējošā un noskaidro, kādas vēl lietas labi laikus uzzināt, lai nepalaistu garām ko sev būtisku:

1.Saskaiti savu dzimšanas datumu un mēnesi līdz vienam ciparam: piemēram 23.aprīlis (23.04.) = 2 + 3 + 04 = 9

2.Pie iegūtā skaitļa pieskaiti 2022.g. skaitli, kas ir 6.

3. 9 + 6 = 15 = 1+5 = 6 , kas arī ir tavs individuālais 2022.g. skaitlis!

gads pārmaiņām, progresam un jauniem iesākumiem. Tavas šī gada aktivitātes nopietni ietekmēs visus nākošos 9 gadus. Noformulē un skaidri priekš sevis definē savus mērķus un sāc strādāt to virzienā, bet negaidi tūlītējus rezultātus. Tava enerģija ir uz viļņa un ir darīšanas laiks. Pats šausmīgākais, ko šajā gadā var izdarīt – ir sākt bremzēt – oi, ja nu man neizdosies, ja nu man nesanāks? Uzturi attiecībās ar mīļajiem, draugiem, partneriem un kolēģiem draudzīgu garu, tādu veselīgu laimes sajūtu un ticību uz panākumiem. Gada aktualitātes attiecību un diplomātijas jomā spilgti izpaudīsies oktobrī!

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī paskatīties apkārt, ar ko kopā nākošajos gados realizēt savus projektus. Svarīga ir attiecību tēma. Novembrī uzsākt aktīvas sarunas ar partneriem par saviem plāniem, sākt sevi tajos reklamēt. Arī labs laiks kaut kur paceļot, ja visu gadu esi aktīvi strādāji. Decembrī daudz darba, arī saplānot, sastrukturēt – visu priekš nākošā cikla realizācijas. Nekādi kredīti!

2. individuālais gads:

atlaid to, ko tik aktīvi darīji iepriekšējā gadā, ļauj lietām virzīties patstāvīgi un vēro, kā tās izpaužas. Neraujies agresīvi uz priekšu, lai nebūtu jāviļas sastopoties ar neveiksmēm un pasivitāti. Īstais laiks ko pamainīt, kādas detaļas plānos, kaut ko citiem deleģēt darīt, sadalot atbildību, kaut ko vispār atmetot. Svarīgi pievērst uzmanību tiem, kas ir blakus  – labas partnerattiecības dos spēkus, nevis tos atņems. Gribas no kāda smelties enerģiju. Ej dabā, gūsti spēku no tās! Attiecību tēma un notikumi ģimenē aktuāli būs visu gadu.

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī atpūsties, varbūt kādu ceļojumu ar mīļoto? Novembrī nepacelt galvu no darbiem, bet var sašūpotis veselība, tāpēc pastaigas svaigā gaisā, veselīgs ēdiens un stingrs dienas režīms. Decembris priekš draugiem un kādām feinām pārmaiņām,  varbūt savos projektos veikt kādas korekcijas?

3. individuālais gads:

gads aktīvai  pašizpausmei. Tu esi pārpilns ar prieku, enerģiju un entuziasmu. Atver savu pasauli citiem un aktīvi paud to, kas tevi priecē vai satrauc. Aktīvi izpaud sevi sociālajos tīklos – raksti, runā, piedalies sabiedriskajā dzīvē. Maksimāli ļauj izpausties saviem talantiem un spējām. Ja mācēsi dalīt darbu un atpūtu, atvaļinājumu – tad naudas enerģija uz tevi plūdīs. Šis ir gads, kad tevi redz un dzird, pamostas harisma, vari sevi reklamēt.

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī pacietīgs darbs, plānošana un disciplīna dos labus rezultātus nākotnei, pievērs uzmanību veselībai, ievēro dienas režīmu. Novembrī veic savos projektos korekcijas, lai veiksmīgi turpinātu iesākto nākošajā gadā, var doties arī kādā izklaides braucienā, ja visu gadu čakli rāvies pa darbiem. Decembrī spilgti izpaudīsies attiecību tēma un ģimenes aktualitātes. Velti laiku tam, ja šīs tēmas prasa uzmanību.

4.individuālais gads:

darbs, darbs, darbs. Tas vienmēr nākotnē nes peļņu. Strādā tagad daudz vairāk, bet pelni mazāk nekā iepriekšējā gadā. Nostiprini savu projektu vājās vietas. Nebaidies uzņemties atbildību, saved kārtībā lietas, sistematizē, uzstādi noteikumus un pieprasi to izpildi. Šis gads nav no vienkāršajiem un var būt grūts un sarežģīts, bet feinākais ir tas, ka visu, ko izdarīsi šajā gadā – tas būs kā fundaments taviem turpmākajiem 4 gadiem. Svarīgi to darīt, tad darbs būs efektīvs un nebūsi pārstrādājies. Svarīgi šo gadu izdzīvot par saviem līdzekļiem, neņemt kredītus un svešu naudu! Pielāgojies dabiskajiem ritmiem un enerģijām, lai nebūt problēmas ar veselību .

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī var beidzot atvilkt elpu un doties kādā ceļojumā, bet atpūtas sekas var būt neparedzamas, tāpēc atvaļinājumā ņem līdzi darbu un viss izdosies. Novembrī  attiecību tēma un notikumi ģimenē prasīs daudz laika un svarīgi tam to arī veltīt. Decembrī trauksmaino svētku mēnesi darbarūķim vieglāku darīs kādi profesionālās pilnveidošanās kursi. Iedziļināšanās kādos procesos. Varbūt vairāk pievērst uzmanību vajadzēs veselības nostiprināšanai. 

5. individuālais gads:

izaugsmes, attīstības un horizontu paplašināšanas gads. Ceļojumu, piedzīvojumu, jaunu pazīšanos, iespaidu un plānu gads. Neieliec sevi rutīnas rāmjos, gūsi vairāk, ja darbosies brīvi. Mīnuss, ja kaisi enerģiju vējā, pacenties visu, ko dari, novest līdz loģiskām beigām. Var būt būtisku pārmaiņu gads – var nomainīt darbu, dzīvesvietu vai pārmaiņas attiecībās. Visu, ko vajag izmainīt, jādara šajā gadā. Jo vairāk gribēsi kur stabilāk aizkavēties, jo gads var būt smagāks. Ja Pirmajā gadā aizmirsi ko uzsākt, ko izdarīt – tā ir otra iespēja par jaunu piepildīt ar enerģiju, lai veiksmīgi aizietu līdz 9 gadam. Viegli ieņemt bērnu, ja to negribi – izsargājies.

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī spilgti izpaudīsies attiecību un ģimenes jautājumu. Paskaties, ko mājās vajadzētu padarīt, varbūt pārbīdīt mēbeles? Vai nomainīt aizkarus? Novembrī izlasi kādu nopietnu grāmatu vai apmeklē sen gribētus interešu kursus. Decembrī beidzot vari atļauties iegādāties kādas statusa lietas, kas ceļ pašapziņu. Paskaties un novērtē bonusus, ko dzīve tev dāvina – esi pelnījusi gan reibinošus panākumus, gan pērienus.

6. individuālais gads:

ģimenes enerģija, mīlestība, harmonija, attiecības. Šajā gadā pirmajā un svarīgākajā vietā ir jābūt ģimenei, taviem pienākumiem pret tuviniekiem, tavai prasmei būt harmoniskās attiecībās ar tiem, kuri tev dārgi. Svarīgi mājās ir uzturēt siltu un labvēlīgu atmosfēru.  Visaktuālākā tēma ir – tavas saknes, tava dzimta, tavi vecāki un bērni. Var būt bīstams laiks, ja attiecības ir ļoti svarīgas un sevi tajās visu ieliec – bet, liekas, ka otrs tajās tik ļoti neiesaistās. Ja tagad ģimene prasa tavu dalību visā – izvēlamies ģimeni, nevis karjeru vai mīļākos. Tas ir izvēles jautājums, pa kuru ceļu izvēlies iet, uz ko balstīties.

7. individuālais gads:

šāds gads ir svarīgs, lai aktīvi un ar panākumiem izietu pasaulē nākošajā gadā. Panākumu atslēga – iedziļināšanās reliģiskās tēmās, joga, meditācijas, numeroloģijas apgūšana. Izbaudi garīgos meklējumus un atradīsi atbildes uz daudz jautājumiem. Labs gads detox programmām un dažādām diētām. Juridiskās lietas labāk ir nobeigt, nevis uzsākt. Jebkuram nesaprotamam procesam, problēmām, ja kaut kas iet ne tā , liekas, ka tevi nesaprot, problēmas ar veselību – ej mācies! Nekādā gadījumā neņem kredītus! Izslēdz šo tēmu un pat mazu naudu neņem.

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī laiks novērtēt visa gada darbus, materiālā un garīgā līdzsvars un sabalansēt to dzīves sfēru, kas ir diskomfortā. Beidzot vari sevi ar ko labu palutināt. Novembrī paskatīties uz  lietām un situācijām, kas prasās pēc nobeiguma. Ja esi ieplānojis ceļojumu, labi, ja tas saistīts ar citu tautu un kultūru izpēti. Decembrī izveido Vēlmju karti vai veic tajā korekcijas. Saplāno darbus  nākošajam gadam.

8. individuālais gads:

sasniegumu, rezultātu un panākumu gads. Tagad jaudīgi pielieto visas savas zināšanas, pieredzi un enerģiju. Rēķinu apmaksas gads par visiem septiņiem iepriekšējiem gadiem! Ja tos dzīvoji pareizi, saņemsi materiālās dzīves uzlabojumus, ja nē… Var būt gan nereāli fantastiski pacēlumi, gan nereāli fantastiski kritumi. Vai ar prieku gāji uz darbu? 8 nepiedod, ja neturi līdzsvaru starp materiālo un garīgo. Labākais laiks uzsākt biznesu, iegādāties īpašumu, uzsākt ko jaunu – visās jomās gaidāmi panākumi. Var naudu ieguldīt statusa lietās – automašīna, pulkstenis, dārglietas, dārgs apģērbs.. svarīgi, lai imidžs atbilst tam līmenim, uz kuru pretendē. Atceries, ka labsirdība, garīgums un jūtas nav atceltas, pat tad, ja esi super veiksmīgs.

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī pabeigt kādus procesus, sakārtot vai atlaist attiecības. Doties ceļojumā. Novembrī jau pārdomāt darbības plānus nākošajam gadam, izveidot Vēlmju karti vai veikt tajā korekcijas. Nesēdēt mājās, bet apmeklēt vietas un tikties ar interesantiem cilvēkiem. Decembrī pārrunāt plānus ar sadarbības partneriem par nākošā gada projektiem, veltīt laiku un uzmanību attiecībām.

9. individuālais gads:

šajā gadā bieži var izjust nemieru, liekas, ka zūd dzīvei jēgas, viss jūk un brūk. Bet nevajag no tā bīties – runa ir nevis par dzīves beigām, bet tikai par kāda no dzīves scenārija cikla beigām un var sakrist ar vienu no dzīves krīzes periodiem. Šajā gadā svarīgi nobeigt pēc iespējas vairāk lietu, atmaksāt parādus, atlaist tos, kas vēlas paši no tevis aiziet. Esi dāsns un atlaid  ar vieglu sirdi, vēlot viņiem veiksmi. Pabeidz visus neperspektīvos projektus. Nesāc, bet nobeidz. Izmet nevajadzīgās lietas, uztaisi mājās un darbā visu lietu revīziju un jau nākošajā gadā sāksies tavas dzīves jaunais cikls – tur būs jaunas idejas, centieni un iespējas.

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī pārdomāt plānus jaunajam 9 gadu ciklam, paskatīties kādi projekti var būt interesanti, bet neko neuzsākam. Apmeklēt publiskas vietas un tikties ar interesantiem cilvēkiem. Novembrī spilgti izpaudīsies attiecību un ģimenes jautājumi. Decembrī ieplāno atvaļinājumu un ceļojumu pēc iespējas tālāk no mājām, vislabāk Jauno Gadu sagaidīt citā zemē. Atvelc elpu – drīz sāksies tavs jaunai dzīves cikls un jauni darbi! 

***prognoze ir vispārīga. Ja vēlies zināt nianses personiskajiem ikdienas ritmiem, tad pasūti prognozes gadam, diviem vai trīs un saņem apjomīgu materiālu savā e-pastā, rakstot uz [email protected] ( MAKSA 1 GADAM- 280€, MAKSA 2 GADIEM – 380€, MAKSA 3 GADIEM- 450€).