Prognostikas un individuālo ritmu numerologs Santa Ābeltiņa

INDIVIDUĀLĀ NUMEROLOĢISKĀ PROGNOZE 2022. GADA pēdējam ceturksnim

Prognoze ir vispārīga. Uz personalizētām niansēm un situācijām, kurās vari nokļūt un kuras nāksies risināt,  norādīs DIVCIPARU numeroloģijas aprēķini. Tavi spēcīgie un problēmas skaitļi.

2022.gads jau uzsācis savu pēdējo ceturksni un labi ir atskatīties uz jau padarīto, piedzīvoto un pārdzīvoto, kā arī noskaidrot, kas aktuāls vēl darāms un ko noteikti negribētu palaist garām. Šīs prognozes nav par politiskajiem procesiem pasaulē, bet gan par katra indivīda personisko pieredzi– par sajūtām un enerģijām, par to, ka neskatoties uz visām vētrām un peripetijām pasaulē, mums katram savi prieki, bēdas un darbi darāmi. Attiecību tēma, viss par ģimeni un skaisto mājās, par vēlmi pēc harmonijas it visā liek šogad mums katru brīdi pieņemt pareizos lēmumus un nepalikt malā. Ja to nedarām, ja laiks kārdina ar vēlmi neizvēlēties, nepiedalīties – var rasties situācijas, ka dzīve tomēr to piespiež darīt. Un to mums arī aktīvi piedāvās visās lietās un jautājumos.

Ja aktīvai dzīvei un darbiem pietrūkt enerģijas, tikai pievēršoties Dabas dabiskajiem ritmiem, Dabas dabiskajām lietām, tas dod mums spēku, veselību un laimes sajūtu katrai dienai.

Gads var gribēt pavedināt uz pārlieku jūtelību un nekontrolētu emocionalitāti. Vēlmi lūgt padomus pat sīkumos un izvēles tēmu uzvelt uz partnera pleciem.

Atpazīsti savus zemūdens akmeņus un harmonizē to savas dzīves jomu, kura tev 2022.gadā ir dominējošā un noskaidro, kādas vēl lietas labi laikus uzzināt, lai nepalaistu garām ko sev būtisku:

1.Saskaiti savu dzimšanas datumu un mēnesi līdz vienam ciparam: piemēram 23.aprīlis (23.04.) = 2 + 3 + 04 = 9

2.Pie iegūtā skaitļa pieskaiti 2022.g. skaitli, kas ir 6.

3. 9 + 6 = 15 = 1+5 = 6 , kas arī ir tavs individuālais 2022.g. skaitlis!

1.INDIVIDUĀLAIS GADS: gads pārmaiņām, progresam un jauniem iesākumiem. Tavas šī gada aktivitātes nopietni ietekmēs visus nākošos 9 gadus. Noformulē un skaidri priekš sevis definē savus mērķus un sāc strādāt to virzienā, bet negaidi tūlītējus rezultātus. Tava enerģija ir uz viļņa un ir darīšanas laiks. Pats šausmīgākais, ko šajā gadā var izdarīt – ir sākt bremzēt – oi, ja nu man neizdosies, ja nu man nesanāks? Uzturi attiecībās ar mīļajiem, draugiem, partneriem un kolēģiem draudzīgu garu, tādu veselīgu laimes sajūtu un ticību uz panākumiem. Gada aktualitātes attiecību un diplomātijas jomā spilgti izpaudīsies oktobrī!

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī paskatīties apkārt, ar ko kopā nākošajos gados realizēt savus projektus. Svarīga ir attiecību tēma. Novembrī uzsākt aktīvas sarunas ar partneriem par saviem plāniem, sākt sevi tajos reklamēt. Arī labs laiks kaut kur paceļot, ja visu gadu esi aktīvi strādāji. Decembrī daudz darba, arī saplānot, sastrukturēt – visu priekš nākošā cikla realizācijas. Nekādi kredīti!

2.INDIVIDUĀLAIS GADS: atlaid to, ko tik aktīvi darīji iepriekšējā gadā, ļauj lietām virzīties patstāvīgi un vēro, kā tās izpaužas. Neraujies agresīvi uz priekšu, lai nebūtu jāviļas sastopoties ar neveiksmēm un pasivitāti. Īstais laiks ko pamainīt, kādas detaļas plānos, kaut ko citiem deleģēt darīt, sadalot atbildību, kaut ko vispār atmetot. Svarīgi pievērst uzmanību tiem, kas ir blakus  – labas partnerattiecības dos spēkus, nevis tos atņems. Gribas no kāda smelties enerģiju. Ej dabā, gūsti spēku no tās! Attiecību tēma un notikumi ģimenē aktuāli būs visu gadu.

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī atpūsties, varbūt kādu ceļojumu ar mīļoto? Novembrī nepacelt galvu no darbiem, bet var sašūpotis veselība, tāpēc pastaigas svaigā gaisā, veselīgs ēdiens un stingrs dienas režīms. Decembris priekš draugiem un kādām feinām pārmaiņām,  varbūt savos projektos veikt kādas korekcijas?

3.INDIVIDUĀLAIS GADS: gads aktīvai  pašizpausmei. Tu esi pārpilns ar prieku, enerģiju un entuziasmu. Atver savu pasauli citiem un aktīvi paud to, kas tevi priecē vai satrauc. Aktīvi izpaud sevi sociālajos tīklos – raksti, runā, piedalies sabiedriskajā dzīvē. Maksimāli ļauj izpausties saviem talantiem un spējām. Ja mācēsi dalīt darbu un atpūtu, atvaļinājumu – tad naudas enerģija uz tevi plūdīs. Šis ir gads, kad tevi redz un dzird, pamostas harisma, vari sevi reklamēt.

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī pacietīgs darbs, plānošana un disciplīna dos labus rezultātus nākotnei, pievērs uzmanību veselībai, ievēro dienas režīmu. Novembrī veic savos projektos korekcijas, lai veiksmīgi turpinātu iesākto nākošajā gadā, var doties arī kādā izklaides braucienā, ja visu gadu čakli rāvies pa darbiem. Decembrī spilgti izpaudīsies attiecību tēma un ģimenes aktualitātes. Velti laiku tam, ja šīs tēmas prasa uzmanību.

4.INDIVIDUĀLAIS GADS: darbs, darbs, darbs. Tas vienmēr nākotnē nes peļņu. Strādā tagad daudz vairāk, bet pelni mazāk nekā iepriekšējā gadā. Nostiprini savu projektu vājās vietas. Nebaidies uzņemties atbildību, saved kārtībā lietas, sistematizē, uzstādi noteikumus un pieprasi to izpildi. Šis gads nav no vienkāršajiem un var būt grūts un sarežģīts, bet feinākais ir tas, ka visu, ko izdarīsi šajā gadā – tas būs kā fundaments taviem turpmākajiem 4 gadiem. Svarīgi to darīt, tad darbs būs efektīvs un nebūsi pārstrādājies. Svarīgi šo gadu izdzīvot par saviem līdzekļiem, neņemt kredītus un svešu naudu! Pielāgojies dabiskajiem ritmiem un enerģijām, lai nebūt problēmas ar veselību .

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī var beidzot atvilkt elpu un doties kādā ceļojumā, bet atpūtas sekas var būt neparedzamas, tāpēc atvaļinājumā ņem līdzi darbu un viss izdosies. Novembrī  attiecību tēma un notikumi ģimenē prasīs daudz laika un svarīgi tam to arī veltīt. Decembrī trauksmaino svētku mēnesi darbarūķim vieglāku darīs kādi profesionālās pilnveidošanās kursi. Iedziļināšanās kādos procesos. Varbūt vairāk pievērst uzmanību vajadzēs veselības nostiprināšanai. 

5.INDIVIDUĀLAIS GADS: izaugsmes, attīstības un horizontu paplašināšanas gads. Ceļojumu, piedzīvojumu, jaunu pazīšanos, iespaidu un plānu gads. Neieliec sevi rutīnas rāmjos, gūsi vairāk, ja darbosies brīvi. Mīnuss, ja kaisi enerģiju vējā, pacenties visu, ko dari, novest līdz loģiskām beigām. Var būt būtisku pārmaiņu gads – var nomainīt darbu, dzīvesvietu vai pārmaiņas attiecībās. Visu, ko vajag izmainīt, jādara šajā gadā. Jo vairāk gribēsi kur stabilāk aizkavēties, jo gads var būt smagāks. Ja Pirmajā gadā aizmirsi ko uzsākt, ko izdarīt – tā ir otra iespēja par jaunu piepildīt ar enerģiju, lai veiksmīgi aizietu līdz 9 gadam. Viegli ieņemt bērnu, ja to negribi – izsargājies.

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī spilgti izpaudīsies attiecību un ģimenes jautājumu. Paskaties, ko mājās vajadzētu padarīt, varbūt pārbīdīt mēbeles? Vai nomainīt aizkarus? Novembrī izlasi kādu nopietnu grāmatu vai apmeklē sen gribētus interešu kursus. Decembrī beidzot vari atļauties iegādāties kādas statusa lietas, kas ceļ pašapziņu. Paskaties un novērtē bonusus, ko dzīve tev dāvina – esi pelnījusi gan reibinošus panākumus, gan pērienus.

6.INDIVIDUĀLAIS GADS: ģimenes enerģija, mīlestība, harmonija, attiecības. Šajā gadā pirmajā un svarīgākajā vietā ir jābūt ģimenei, taviem pienākumiem pret tuviniekiem, tavai prasmei būt harmoniskās attiecībās ar tiem, kuri tev dārgi. Svarīgi mājās ir uzturēt siltu un labvēlīgu atmosfēru.  Visaktuālākā tēma ir – tavas saknes, tava dzimta, tavi vecāki un bērni. Var būt bīstams laiks, ja attiecības ir ļoti svarīgas un sevi tajās visu ieliec – bet, liekas, ka otrs tajās tik ļoti neiesaistās. Ja tagad ģimene prasa tavu dalību visā – izvēlamies ģimeni, nevis karjeru vai mīļākos. Tas ir izvēles jautājums, pa kuru ceļu izvēlies iet, uz ko balstīties.

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī apmeklēt kādus feinus kursus vai savai profesijai noderīgu vai savai garīgajai pasaulei. Uzsāc kādu atveseļošanas detox kūri, nostiprini veselību. Novembrī līdzsvaro savu materiālo un garīgo pasauli. Ja pārāk daudz garīgā – padomā, kā vari sastrādāt materiālo un otrādi. Palutini sevi ar kādu skaistu lietu vai pasākumu. Decembrī novērtējot visa gada aktivitātes, paskaties kādas lietas, procesi vai darbi prasās pēc nobeiguma. Jāatlaiž asas situācijas un aizvainojumi. Labi kur aizceļot.

7.INDIVIDUĀLAIS GADS: šāds gads ir svarīgs, lai aktīvi un ar panākumiem izietu pasaulē nākošajā gadā. Panākumu atslēga – iedziļināšanās reliģiskās tēmās, joga, meditācijas, numeroloģijas apgūšana. Izbaudi garīgos meklējumus un atradīsi atbildes uz daudz jautājumiem. Labs gads detox programmām un dažādām diētām. Juridiskās lietas labāk ir nobeigt, nevis uzsākt. Jebkuram nesaprotamam procesam, problēmām, ja kaut kas iet ne tā , liekas, ka tevi nesaprot, problēmas ar veselību – ej mācies! Nekādā gadījumā neņem kredītus! Izslēdz šo tēmu un pat mazu naudu neņem.

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī laiks novērtēt visa gada darbus, materiālā un garīgā līdzsvars un sabalansēt to dzīves sfēru, kas ir diskomfortā. Beidzot vari sevi ar ko labu palutināt. Novembrī paskatīties uz  lietām un situācijām, kas prasās pēc nobeiguma. Ja esi ieplānojis ceļojumu, labi, ja tas saistīts ar citu tautu un kultūru izpēti. Decembrī izveido Vēlmju karti vai veic tajā korekcijas. Saplāno darbus  nākošajam gadam.

8.INDIVIDUĀLAIS GADS: sasniegumu, rezultātu un panākumu gads. Tagad jaudīgi pielieto visas savas zināšanas, pieredzi un enerģiju. Rēķinu apmaksas gads par visiem septiņiem iepriekšējiem gadiem! Ja tos dzīvoji pareizi, saņemsi materiālās dzīves uzlabojumus, ja nē… Var būt gan nereāli fantastiski pacēlumi, gan nereāli fantastiski kritumi. Vai ar prieku gāji uz darbu? 8 nepiedod, ja neturi līdzsvaru starp materiālo un garīgo. Labākais laiks uzsākt biznesu, iegādāties īpašumu, uzsākt ko jaunu – visās jomās gaidāmi panākumi. Var naudu ieguldīt statusa lietās – automašīna, pulkstenis, dārglietas, dārgs apģērbs.. svarīgi, lai imidžs atbilst tam līmenim, uz kuru pretendē. Atceries, ka labsirdība, garīgums un jūtas nav atceltas, pat tad, ja esi super veiksmīgs.

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī pabeigt kādus procesus, sakārtot vai atlaist attiecības. Doties ceļojumā. Novembrī jau pārdomāt darbības plānus nākošajam gadam, izveidot Vēlmju karti vai veikt tajā korekcijas. Nesēdēt mājās, bet apmeklēt vietas un tikties ar interesantiem cilvēkiem. Decembrī pārrunāt plānus ar sadarbības partneriem par nākošā gada projektiem, veltīt laiku un uzmanību attiecībām.

9.INDIVIDUĀLAIS GADS: šajā gadā bieži var izjust nemieru, liekas, ka zūd dzīvei jēgas, viss jūk un brūk. Bet nevajag no tā bīties – runa ir nevis par dzīves beigām, bet tikai par kāda no dzīves scenārija cikla beigām un var sakrist ar vienu no dzīves krīzes periodiem. Šajā gadā svarīgi nobeigt pēc iespējas vairāk lietu, atmaksāt parādus, atlaist tos, kas vēlas paši no tevis aiziet. Esi dāsns un atlaid  ar vieglu sirdi, vēlot viņiem veiksmi. Pabeidz visus neperspektīvos projektus. Nesāc, bet nobeidz. Izmet nevajadzīgās lietas, uztaisi mājās un darbā visu lietu revīziju un jau nākošajā gadā sāksies tavas dzīves jaunais cikls – tur būs jaunas idejas, centieni un iespējas.

Svarīgas lietas, ko nepalaist garām – oktobrī pārdomāt plānus jaunajam 9 gadu ciklam, paskatīties kādi projekti var būt interesanti, bet neko neuzsākam. Apmeklēt publiskas vietas un tikties ar interesantiem cilvēkiem. Novembrī spilgti izpaudīsies attiecību un ģimenes jautājumi. Decembrī ieplāno atvaļinājumu un ceļojumu pēc iespējas tālāk no mājām, vislabāk Jauno Gadu sagaidīt citā zemē. Atvelc elpu – drīz sāksies tavs jaunai dzīves cikls un jauni darbi! 

***prognoze ir vispārīga. Ja vēlies zināt nianses personiskajiem ikdienas ritmiem, tad pasūti prognozes gadam, diviem vai trīs un saņem apjomīgu materiālu savā e-pastā, rakstot uz info@nlp.lv ( MAKSA 1 GADAM- 280€, MAKSA 2 GADIEM – 380€, MAKSA 3 GADIEM- 450€).

Prognostikas un individuālo ritmu numerologs Santa Ābeltiņa

KARMAS SKAITĻI NUMEROLOĢIJĀ

!!! JA VĒLIES NOSKAIDROT SAVU KARMAS SKAITLI, RAKSTI ZIŅU, NOSŪTOT SAVU VĀRDU, UZVĀRDU UN DZIMŠANAS DATUMU (diena, mēnesis, gads) UZ NUMEROLOĢIJAS PASNIEDZĒJAS PRIVĀTO EPASTU santanai@inbox.lv  

KARMAS SKAITĻI NUMEROLOĢIJĀ ir parādi šai dzīvei jeb tas, ko vajag saprast, atzīt, attīstīt, sajust un pieņemt. Karmiskā skola, bet ne SODS! Ja sakrīt ar individuālo gadu vai dzīves ceļa scenārija kādiem no cikla skaitļiem- tas var būt sarežģīts laiks. Var mainīt vārdu, uzvārdu vai valsti. Skaties skaitļu kokteilī, kas var palīdzēt.

KARMAS SKAITLIS 1

Nepatīk būt uzmanības centrā, baidās no atbildības. Dzīve var piespēlēt situācijas, kad nāksies to darīt. Attīsti sevī līderi!

KARMAS SKAITLIS 2

Neizprot, kas ir partnerattiecības, nav diplomāts, nepieņem kompromisus, slikti kontrolē emocijas. Ja iemācās pieņemt un saprast, iemācās ieklausīties citos, skārtot un harmonizēt attiecības- nepatīkamās problēmas ar partneriem pazudīs.

KARMAS SKAITLIS 3

Grūtības ar darba-atpūtas balansu. Rodas problēmas, ja nav uz ko balstīties- kādiem noteikumiem vai šabloniem. Prasīgs pret sevi un citiem. Dzīve piespēlēs situācijas, kad jāiemācās vieglāka pieeja dzīvei, neizturēties pārāk nopietni pret visu.

KARMAS SKAITLIS 4

Nevar ciest ierobežojumus un darbu no zvana līdz zvanam, apgrūtina normas un noteikumi, ir slinkums piepūlēties mērķu sasniegšanai. Dzīve var piespēlēt situācijas, kad nāksies sevi disciplinēt un mainīt attieksmi pret darbu un pienākumiem, dzīvot rāmjos un ekonomēt.

KARMAS SKAITLIS 5

Var būt atkarīgs no citiem, svarīga drošība un pārbaudītas lietas. Pietrūkst elastības un pielāgošanās spējas vai vēlmes pēc piedzīvojumiem. Jāmācās sevi kontrolēt un atcerēties, ja izdari ko sliktu- būs sods! Nemīl pārmaiņas. Dzīvē būs situācijas, kad jāiemācās nepieķerties, palīdzēs ceļojumi, uzticēšanās cilvēkiem un savai iekšējai balsij.

KARMAS SKAITLIS 6

Saimniekošana un ģimenes vērtības nav prioritāte. Attīstīta vēlme pēc skaistā, bet pieklibo estētiskā uztvere. Necenšas un negrib citiem atklāt savu dvēseli vai veidot tuvas un uzticamas attiecības. Jāmācās būt atbildīgam par savējiem, sajust citus. Mācīties patiesi mīlēt, izjust mākslu un skaisto. Lai nebūtu vilšanās mīlestībā un ģimenē. Jāmācās saimniekošana.

KARMAS SKAITLIS 7

Raksturīga pavirsība un nevēlēšanās koncentrēties uz darbu. Var neizpausties spējas un talanti. Dzīve var piespēlēt situācijas, kad vajadzēs atbildēt par pieņemtajiem lēmumiem un padarītajiem darbiem. Ceļš uz panākumiem caur garīgajiem meklējumiem. Jāiemācās no jebkuras situācijas izklūt mierīgi.

KARMAS SKAITLIS 8

Ir izteiktas pašnovērtējuma problēmas, neprot rīkoties ar naudu. Dzīve piespēlēs situācijas, kad vajadzēs iemācīties nebaidīties pelnīt naudu un nosaukt cenu par savu darbu. Grūti būt atbildīgam, sarežģīti arī ģimenes dzīvē.

KARMAS SKAITLIS 9

Maz uzmanības pievērš dāsnumam, vāji interesē globāli procesi un problēmas, bet tomēr ir ambīcijas. Dzīve var piespēlēt situācijas, kad būs jākļūst humānam un cilvēku mīļotājam, mācīs mīlēt un piedot. Vajag attīstīt atmiņu, spēju atcerēties. Mērķiem jābūt garīgiem ( ne materiāliem). Jāmācās vēlēties gūt vairāk. Dzīvē viss līdzsvarojas tad, ja pārvar personīgās ambīcijas un pārorientē savus centienus uz palīdzību citiem un sabiedrībai.

Vēdiskais numerologs un astrologs Andris Kraņevskis

SATURNA (Šani) tranzīta ietekme 13.07.2022-17.01.2023

no Vēdiskās astroloģijas skatupunkta

Lai vērtētu astroloģisko aspektu ietekmi uz savu dzīvi, ir svarīgi ņemt vērā lēno planētu (grahu) Jupiters (Guru),  Saturns (Šani), Rahu, Ketu tranzītus cauri zvaigznājiem.

Saturns ieiet Mežāža (Makara) zvaigznājā 13.07.2022, kur atradīsies līdz 17.01.2023. Kopumā 6 mēnešus. Jāņem vērā, ka līdz 22.10.2022 Saturns būs retrogrāds. Mežāzis ir paša Saturna pārvaldīts zvaigznājs. Viņš tajā būs spēcīgs, tāpēc no šī tranzīta var gaidīt līdzsvarotākus rezultātus.

Mežāzis saistās ar smagu darbu, gribasspēku un pacietību.  Tās ir īpašības, kuras ļoti patīk Saturnam. Tas liek domāt, ka tranzīta laikā jūs varat saņemt palīdzību no Saturna, ja disciplinēti strādājat, nesteidzaties, nepārliekat atbildību uz citiem un negaidāt brīnumus no debesīm. Ļoti svarīgi ir uzturēt tīrību un kārtību mājā, kā arī savos darbos un domās.

Tālākā prognoze ir veidota atkarībā no tā, kur Vēdiskajā dzimšanas horoskopā atrodas Jūsu Mēness (Čandra). Mājas sāk skaitīt no tās, kurā atrodas Mēness. 

Mēness Aunā (Meša)

Saturns pārceļas uz jūsu 10. māju. Šī māja ir saistīta ar karjeru, sociālo statusu. Parasti šis tranzīts paredz izmaiņas darbības jomā, darba slodzes palielināšanos. Bet, ja parādīsit pacietību un disciplīnu, sākotnējās grūtības radīs pozitīvas pārmaiņas vēlāk.

2022. gadā Saturns būs retrogrāds līdz 22.10.2022. Šajā periodā var palēnināties ar karjeru saistīto jautājumu risināšana. Ir jēga nodarboties ar dokumentu un veco lietu analīzi, plānošanu. Šajā laikā labāk izvairīties no darījumiem ar nekustamo īpašumu.

Mēness Vērsī (Vrišabha)

Saturns ieiet jūsu 9. mājā. Šī māja ir saistīta ar veiksmi, garīgumu, ārzemju ceļojumiem un tēvu. Darbā var būt labas izredzes saistībā ar transporta jomu, ārējo tirdzniecību vai tūrismu. Pastāv iespēja pārcelties uz jaunu dzīvesvietu, tai skaitā darba nolūkos. Ja nodarbojies ar garīgām praksēm, tranzīta laikā vēlams doties svētceļojumā. Jūs varat izjust attālināšanos no sava tēva 2022. gadā Saturns būs retrogrāds līdz 22.10.2022. Šis ir labs periods lai satiktos ar gados vecākiem radiniekiem, godinātu tradīcijas, apgūtu garīgās zināšanas.

Mēness Dvīņos (Mithuna)

Saturns atradīsies jūsu 8. mājā. Šī pozīcija tiek uzskatīta par diezgan sarežģītu. 8. māja ir saistīta ar mistiskiem notikumiem, konfliktiem, hroniskām slimībām. Šis Saturna tranzīts var ietekmēt jūsu vispārējo pašsajūtu: jūs varat slimot biežāk nekā parasti, un palielināsies slodze dažādās dzīves jomās. Šis tranzīts prasīs  pacietību, centību un uzmanību veselībai. Laiks  paies mierīgāk tiem zīmes pārstāvjiem, kuri nodarbojas ar garīgām praksēm, īpaši tādām, kas saistītas ar ķermeņa dziedināšanu. Ja jums ir hroniskas slimības, pievērsiet tām uzmanību. Iespējami saasinājumi. Ir jēga veikt ķermeņa attīrīšanas procedūras . Šis Saturna tranzīts netiek uzskatīts par īpaši labvēlīgu virzībai profesijā, tomēr Saturns ir spēcīgs Mežāža zvaigznājā, tāpēc turpiniet savas ierastās darba aktivitātes.

Tranzīta ietekme var ietekmēt arī finanšu lietas un ģimenes attiecības. Centieties sekot līdzi budžetam un nesaasināt problēmas ar radiem un draugiem. Saglabājiet optimistisku attieksmi un pašpārliecinātību. Daži zīmes pārstāvji var interesēties par dzīves garīgo pusi un mistiskām zināšanām, veikt ceļojumu uz svētvietām.

Mēness Vēzī (Karkata)

Saturns pārceļas uz jūsu 7. māju. Šī māja ir atbildīga par braucieniem, personiskajām attiecībām . Šī tranzīta uzmanības centrā būs jebkāda veida attiecības.

Nav izslēgtas grūtības personiskajās un ģimenes attiecībās. Iespējams, darba slodzes dēļ mazāk uzmanības pievērsīsiet savam dzīves partnerim. Iespējams, ka jūsu partneris bieži būs prom. Centieties nesaasināt strīdīgos jautājumus.

Iespējams attiecībās kļūsit spītīgāks, komunikācijā varat būt skarbāks. Jums būs nepieciešama lielāka elastība attiecībās ar mīļajiem. Uzņēmumu īpašniekiem iespējamas pretrunas  ar biznesa partneriem. Studentiem un audzēkņiem var rasties mācīšanās grūtības, un viņiem būs jāpieliek lielākas pūles, lai gūtu panākumus.

Mēness Lauvā (Simha)

Saturns atradīsies  jūsu 6. mājā. Tā ir laba pozīcija. 6. māja saistās ar kalpošanu, konkurences pārvarēšanu, ienaidniekiem, akūtām saslimšanām. Panākumi prasīs no jums zināmas pūles, taču rezultāti būs pūļu vērti. Tranzīta laikā iespējamas dažas veselības problēmas, taču jūs varat arī tās izārstēt.

Nav izslēgts slodzes pieaugums darbā. Šis tranzīts ir diezgan veiksmīgs tiesu darbībai un juridisku jautājumu risināšanai.

Ja izrādīsi pacietību un neatlaidību, nepārnesīsi stresu personīgajās un ģimenes attiecībās, tad šis tranzīts tev būs diezgan produktīvs.

Mēness Jaunavā (Kanja)

Saturns atrodas 5. mājā. Šīs māja saistās ar romantiskām attiecībām, radošumu un bērniem. Šeit Saturna tranzīts netiek uzskatīts par īpaši labvēlīgu. Tranzīts sniegs neatlaidību, uzlabos spēju strādāt monotoni un disciplinēti.  Var būt nosliece uz spītību un elastības trūkumu. Reizēm var attīstīties tieksme izturēties pret bērniem skarbi.

Var pietrūkt romantiskas noskaņas. Iespējams, ka dažkārt pārspīlēsiet vai dramatizēsiet situācijas. Centieties vairāk laika veltīt izklaidei, atpūtai, kultūras pasākumiem.

2022. gadā Saturns būs retrogrāds līdz 22.10.2022. Šajā periodā jums var būt grūtības pieņemt lēmumus. Var būt problēmas ar koncentrēšanos, skolēniem var būt grūtāk iegaumēt materiālu. Tranzīts ir neitrāls karjerai, taču radošo profesiju cilvēkiem var pietrūkt jaunu ideju.

Mēness Svaros (Tula)

Saturns atrodas jūsu ceturtajā mājā. Šī māja ir saistīta ar mājokli un ģimenes attiecībām, darba vidi, māti un iekšējo komforta sajūtu. Dažiem zīmes pārstāvjiem var būt neparedzētas pārmaiņas karjerā. Tā var būt darbības maiņa vai pāreja uz jaunu darbu. Nav rekomendējama pārcelšanās uz jaunu vietu.

Iespējams, būs jāveic remonta darbi dzīvesvietā. Tranzīta laikā jums jāpievērš uzmanība mātei, īpaši, ja viņa ir vecāka gadagājuma. Iekšēji varat izjust diskomfortu. Centieties saglabāt optimistisku attieksmi un nepadodieties garastāvokļa svārstībām.

Mēness Skorpionā (Vriščika)

Saturns ieies jūsu trešajā mājā. Tā ir saistīta ar vitalitāti, attiecībām ar brāļiem un māsām, gribas potenciālu. Iespēja uzlabot savu sociālo statusu, vairojas veiksme un pašpārliecinātība. Iespējamas nesaskaņas attiecībās ar radiniekiem. No jums tiek gaidīts  progress citās dzīves jomās. Jums var būt jaunas karjeras vai biznesa iespējas.

Mēness Strēlniekā (Dhanu)

Saturns atrodas otrajā mājā. Sākas Sade Sati periods. Otrā māja ir saistīta ar ikdienā pelnīto naudu, resursiem dzīves nodrošināšanai un runu. Šī tranzīta laikā jūs varat saskarties ar grūtībām šajās dzīves jomās.

Tranzīta laikā īpaša uzmanība jāpievērš finansēm. Jūsu izdevumi var pieaugt, īpaši mājsaimniecības un ģimenes vajadzībām, kā arī ārstniecībai. Izvairieties no riskantiem ieguldījumiem un kredītu ņemšanas. Ja jums pieder savs bizness, tad labāk ir attīstīt tikai pārbaudītas jomas.

Saprātīgi un detalizēti jāizvērtē savas finansiālās iespējas

Mēness Mežāzī (Makara)

Saturns atrodas 1. mājā. Tā ir saistīta ar pašapziņu, garīgo stāvokli un veselību, kopējo enerģētisko potenciālu. Uzmanības centrā var būt personiskās attiecības un veselība. Šis tranzīts sniegs neatlaidību un pacietību. Profesionālajā jomā jums var nebūt viegli virzīties uz priekšu, jūs gaida darba slodzes pieaugums, bet jūs varēsiet tikt ar to galā. Jums var būt nepieciešams vairāk laika veltīt gados vecākiem radiniekiem.

Šāda Saturna pozīcija reizēm vairo spītību, tieksmi uz bezkompromisu strīdiem. Var būt spriedze laulības attiecībās un saziņā ar draugiem. Iespējams, biežu ceļojumu dēļ mazāk laika veltīsit savam dzīves partnerim. 2022. gadā Saturns būs retrogrāds līdz 22.10.2022. Šajā periodā var būt grūti pieņemt lēmumus un var aktivizēties nosliece uz pašanalīzi un filozofiskām dzīves pārdomām.

Mēness Ūdensvīrā (Kumbha)

Saturns ieiet jūsu 12. mājā. Šī māja ir saistīta ar izdevumiem, zaudējumiem un garīgām praksēm. Parasti tranzīta sākums nes grūtības, negaidītas pārmaiņas vai jaunumus. Šis tranzīts bieži liek izmainīt ierasto dzīvesveidu un rada vēlmi kaut ko mainīt dzīvē. Var pieaugt izdevumi dažādām vajadzībām, pārsvarā ģimenei. Jūs varat izjust morālu spriedzi un nogurumu, vairāk tiekties pēc vientulības. Var pasliktināties attiecības ar radiniekiem un dzīvesbiedru.

Profesionālajā jomā ieteicams koncentrēties tikai uz pārbaudītām jomām un nesākt jaunus projektus, kas saistīti ar risku vai lieliem finanšu ieguldījumiem. Iespējams, jums būs jaunas perspektīvas ārējās tirdzniecības jomā. Jūs bieži varat būt komandējumos vai pārcelties uz jaunu dzīvesvietu.

Mēness Zivīs (Mina)

Saturns atrodas jūsu 11. mājā. Šī ir viņam labvēlīga pozīcija. 11. māja saistās ar negaidītiem ieguvumiem, draugiem, vecākiem radiem.

Šī tranzīta laikā jūs varēsiet gūt labus panākumus dažādās dzīves jomās. Ir iespējams paaugstinājums darbā, var būt kādi patīkami finanšu pārsteigumi. Jūs varat satikt ietekmīgus cilvēkus, ka arī paplašināt esošo biznesu vai sākt jaunu. Jauni ienākumu avoti ir iespējami ar darba, draugu vai ģimenes atbalstu.  Varat  veikt kādus lielākus pirkumus.

Tomēr paturiet prātā, ka tranzīta pozitīvā ietekme var tikt vājināta Saturna retrogrādās kustības laikā (līdz 22.10.2022). Bizness var palēnināties.

Šajā rakstā ir apskatīta tikai Saturna (Šani) ietekme, kura nenoliedzami ir ļoti spēcīga, bet mūsu dzīvi apraksta arī visas pārējās grahas, tāpēc detalizētu analīzi var veikt summējot visus astroloģiskos parametrus.

Vēdiskā astroloģija izmanto sidērisko zodiaku un runā par planētu (Grahu) atrašanos zvaigznājos. Rietumu astroloģija lieto tropisko zodiaku un runā par planētu atrašanos zīmēs. Nobīde starp zodiakiem ir aptuveni 24°.

https://www.vedastro.lv/

Vēdiskais numerologs un astrologs Andris Kraņevskis

MARSA (Mangala) tranzīta ietekme no Vēdiskās astroloģijas

skatupunkta līdz 2023.gada martam

Laika posmā no 31.oktobra līdz 12.janvārim Marss (Mangala) būs retrogrāds un relatīvi ilgu laika posmu atradīsies Vērsī (Vrišabha) (14.novembris 2022 – 12.marts 2023).

Retrogrāda Marsa periods ir lieliski piemērots, lai analizētu savu rīcību un izdarītu pareizos secinājumus no pieļautajām kļūdām, kā arī lai atbrīvotos no tādiem uzvedības modeļiem, kuri vairākkārt atkārtojas mūsu dzīvēs. Ir svarīgi virzīt Marsa enerģiju mums katram vēlamajā virzienā. To var paveikt sastādot savas rīcības plānus un definējot mērķus. Izvairieties no pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanas un izmantojiet šo laiku, lai apstātos, padomātu, paanalizētu un atpūstos. Aktīvu darbību rekomendējams veikt pēc 12.janvāra.

Pacietība un plānveidīgums ir atslēgas vārdi, lai Marsa tranzīta enerģiju savaldītu un novirzītu vēlamajā virzienā. Atkarībā no tā, kura astroloģiskā māja mums katram atrodas Vērša zvaigznājā, daļa cilvēku var izjust sagurumu, panīkumu. Ja tā ir, tad nevajag uzsākt jaunas lietas. Visums skaidri saka: “Apstājies! Padomā vēlreiz, ko Tev vajag šajā dzīvē izdarīt.”

Tālākā prognoze ir veidota atkarībā no tā, kur Vēdiskajā dzimšanas horoskopā atrodas Jūsu Mēness (Čandra) vai Ascendents (lagna).

Marsa tranzīts 1. mājā (Ascendents vai Mēness atrodas Vērsī)

Šajā periodā ir svarīgi pievērst uzmanību partnerattiecībām, jo ir paaugstināts strīdu un skandālu risks. Iespējams, ka jārisina jautājumi saistīti ar mantojumu. Rekomendējami braucieni. Tas mazina stresu. Aktualizēsies nekustamā īpašuma tēma.

Marsa tranzīts 2. mājā (Ascendents jeb Mēness atrodas Aunā)

Var tikt aktualizēta finanšu, nodokļu, nereģistrētu ieņēmumu tēma. Ļoti rekomendējams padomāt par materiālo resursu taupīšanu. Šajā periodā būs iespējams saglabāt līdzsvaru starp darbu un atpūtu. Jāpievērš uzmanība komunikācijai. Tā var kļūt skarba, neiecietīga. Jūs varat kādu aizvainot.

Marsa tranzīts 3. mājā (Ascendents jeb Mēness atrodas Zivīs)

Klasiska situācija, kad ienākumi ir atkarīgi no paša pieliktajām pūlēm. Tie, kas šajā laikā kaut ko darīs, mēģinās virzīties uz priekšu, var cerēt uz rezultātu. Visums ir labvēlīgs paša vēlmju realizēšanai. Ceļošana būs veiksmīga. Rekomendējamas sporta un fiziskās aktivitātes.

Marsa tranzīts 4. mājā (Ascendents jeb Mēness atrodas Ūdensvīrā)

Būs izteiktāka vēlme izklaidēties. To noteikti ir vērts darīt, kā arī ceļot. Šī tranzīta dienās ir svarīgi izdarīt kaut ko tādu, ko iepriekš nevarēja izdarīt, vai arī pabeigt kaut ko tādu, kas bija iesākts agrāk un nepabeigts. Uzlabojas iespējas atrisināt kādu jautājumu, ko līdz šim nevarēja atrisināt.  

Marsa tranzīts 5. mājā (Ascendents vai Mēness Mežāzī)

Labs laiks, lai sasniegtu jaunu līmeni, kļūtu populārāks, iegūtu papildu izglītību. Tas, par ko ilgi sapņojāt, var piepildīties. Šis ir labvēlīgs laiks ienākumu gūšanai, kā arī nākotnes plānošanai. Bērni var kaitināt. Esat pacietīgāks.

Marsa tranzīts 6. mājā (Ascendents jeb Mēness atrodas Strēlnieka zīmē)

Šajā laikā var tikt aktualizēti veselības jautājumi, kā arī var aktivizēties ienaidnieki un nelabvēļi. Darba vidē vai attiecībās ar radiniekiem var veidoties nepatīkama atmosfēra (tenkas, intrigas). Arī attiecības ar bērniem šajā laikā var būt sarežģītas. Esat pacietīgāks, uzklausiet bērnus rūpīgi, ja nepieciešamas, noteikti palīdziet viņiem.

Marsa tranzīts 7. mājā (Ascendents jeb Mēness atrodas Skorpionā)

Iespējama konkurences cīņa ar partneri laulībā vai biznesā. Esat diplomātiskāks un meklējiet saskarsmes punktus. Ļoti iespējams, ka būs viņiem jāpalīdz. Noteikti to dariet. Ja jūs nepalīdzēsiet, partneri sāks ar jums konkurēt.

Marsa tranzīts  8. mājā (Ascendents jeb Mēness atrodas Svaros)

Iespējamas neplānotas situācijas. Esat uzmanīgi braucienos, jo īpaši neplānotos. Samērā augsts negadījumu risks. Nav ieteicams veikt ķirurģiskas operācijas šajā periodā. Jums vai jūsu partnerim var būt slepeni sakari. Pārmērīga seksuālā enerģija var transformēties aizkaitināmībā.

Marsa tranzīts  9. mājā (Ascendents jeb Mēness atrodas Jaunavā)

Šajā periodā var rasties veselības problēmas tēvam vai priekšniekam, vai arī var veidoties konflikti ar šiem cilvēkiem. Šī tranzīta laikā nav ieteicams ceļot, jo iespējami nepatīkami starpgadījumi braucienos, kā arī traumas. Brāļi, māsas, kaimiņi vai apkārtne var satraukt.

Marsa tranzīts 10. mājā (Ascendents vai Mēness atrodas Lauvā)

Labs stāvoklis darbam, karjeras izaugsmei. Vērsiet visas savas pūles šajā virzienā. Nebremzējiet situācijas un veiksme nāks. Var veikt nekustamā īpašuma, transportlīdzekļu pārdošanu vai remontu.

Marsa tranzīts 11. mājā (Ascendents vai Mēness atrodas Vēzī)

Šī situācija pozitīvi ietekmē karjeru, ienākumu pieaugumu un palīdz gūt jaunus ienākumus avotus. Pievērsiet uzmanību savu bērnu veselībai. Iespējami konflikti ar tuvākajiem radiniekiem.  

Marsa tranzīts 12. mājā (Ascendents jeb Mēness atrodas Dvīņu zīmē)

Šajā periodā var būt veselības problēmas. Tiks aktualizēta finanšu tēma, jo palielinās neplānotu zaudējumu risks. Rūpīgi pārdomājiet visus maksājumus un pirkumus. Var veidoties iekšējs nemiers un satraukums.

Šajā rakstā ir apskatīta tikai Marsa (Mangala) ietekme, kura nenoliedzami ir ļoti spēcīga, bet mūsu dzīvi apraksta arī visas pārējās planētas, tāpēc detalizētu analīzi var veikt summējot visus astroloģiskos parametrus.

Vēdiskā astroloģija izmanto sidērisko zodiaku un runā par planētu (Grahu) atrašanos zvaigznājos. Rietumu astroloģija lieto tropisko zodiaku un runā par planētu atrašanos zīmēs. Nobīde starp zodiakiem ir aptuveni 24°.

https://www.vedastro.lv/

Mēness diena 14.novembrī

21.Mēness diena sākas no pl. 20:25, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Dienai piemīt liela enerģētika, cilvēkā pamostas taisnīguma, izlēmības, drosmes jūtas. Ne jau par velti šī diena saucas arī par „brālības dienu”. Šodien derīgi apvienoties kompānijās. Labvēlīgas jebkuras kolektīvas nodarbes. Šajā dienā jāatmet šaubas un jāsaglabā nodomu tīrība. Nedrīkst paust egoismu, sīkumainību. Iespējams, ka nāksies upurēt savas intereses vai savu īpašumu. Esiet aktīvi. Apmeklējiet sporta pasākumus vai trenažieru zāli. Esiet gatavi varoņdarbiem – šodien bruņinieku un karavīru diena.

Nostājieties taisnības pusē un pastāviet uz saviem uzskatiem. Nemelojiet un neļaujiet arī citiem sevi mānīt. Jūsos pamodīsies kārtības, stabilitātes un kardinālu pārmaiņu vēlme. Nebaidieties izvest reformas personīgajā dzīvē. Droši risiniet uzkrājušās problēmas, esiet neatlaidīgi sava mērķa sasniegšanā. Nenovirzieties no iezīmētā ceļa. Ja jums liekas, ka neesat spējīgi atrisināt visus jautājumus un jums nav spēka jaunām lietām, tad tie ir tikai tukši uztraukumi. Šodien Mēness jums atgriež visu enerģiju, kas iztērēta mēneša laikā. Ja esat kaut ko pazaudējuši, tad tas šodien atradīsies. Gūs panākumus pazudušu cilvēku un dzīvnieku meklējumi. Diena ļoti nelabvēlīga zagļiem un afēristiem, jo noziegumi ātri atklāsies un pelnītais sods neliks sevi ilgi gaidīt.

Tiks sodīti arī cilvēki, kuri guvuši uzvaru „par katru cenu” – ar meliem un blēdīšanos.

Veselība un ēšana. Šodien var droši rīkot viesības. Tās ne tikai sekmēs cilvēku vienotību, bet arī uzlādēs ar jautrību un optimismu. Var arī lietot alkoholu, tikai jāzina mērs, jo šodien vārīgas aknas. Lietojiet produktus, kas palīdz atjaunot asinis: pīlādžus, granātus, burkānus, dzērvenes, bietes. Dzeriet zāļu novārījumus. Var izvest asins attīrīšanas procedūras.

Dienu sāciet ar rīta rosmi. Ieejiet kontrasta dušā un sāciet norūdīties. Vakarā var ieiet jūras sāls vannā ar smaržīgām putām. Šodien derīgas jebkuras attīrīšanas procedūras, tādēļ ieteicams aiziet uz pirti vai SPA. Apmeklējiet frizētavu, jo matu griešana pievelk labklājību un skaistumu.

Šodien radušās slimības var izrādīties bīstamas. Bieži vien tās ir neprognozējamas. Slimība var pāriet ātri un bez sekām, bet var arī ievilkties. Slimniekam nepieciešama liela uzmanība, nedrīkst pārtraukt ārstēšanos pie pirmajiem izveseļošanās simptomiem. Slimība var būt saistīta ar sliktiem ieradumiem. Atteikšanās no tiem palīdzēs izveseļoties ātrāk.

Mīlestība un attiecības. Noderīgi daudz un jautri komunicēt. Nepalieciet vienatnē, meklējiet lielu un vētrainu kompāniju. Apmeklējiet tālu dzīvojošus radus vai vecus draugus. Cilvēki, ar kuriem ilgi neesiet tikušies, būs priecīgi ar jums parunāt. Apmeklējiet masu pasākumus, piedalieties svētkos un svinībās. Šodien ļoti labvēlīga diena laulību vai saderināšanās slēgšanai. Tā labvēlīga arī bērna ieņemšanai. Tas kļūs par dzejnieku vai taisnības cīnītāju. Viņa dzīvi nelaimes neaizēnos.

Darbs un jaunrade. Darbā esiet tuvāk kolēģiem. Kopā risiniet jautājumus, stādiet plānus. Atbalstiet citus, ja arī paši vēlaties saņem palīdzību no apkārtējiem. Kopīgi organizētas lietas un pasākumi noritēs veiksmīgi. Šodien droši var komunicēt ar priekšniecību. Galvenais, jebkuras attiecības nenovest līdz strīdiem, nevajag sākt arī izskaidroties. Jebkuri pārmetumi šodien ir nelabvēlīgi, tai skaitā tiesas prāvas. Visumā diena labvēlīga jebkuras sfēras darbiniekiem. Biznesmeņus gaida veiksmīgas operācijas un finanšu darījumi. Sevi attaisnos arī riskanti projekti. Paplašiniet savas darbības horizontus. Piesaistiet jaunus partnerus, sadarbojieties ar ārzemniekiem. Mākslas cilvēki var droši rīkot izstādes, koncertus, izrādes, radošos vakarus. Arī detektīviem un policistiem uzsmaidīs veiksme – šodien izdarītos noziegumus varēs viegli atklāt.

Sapņi. Radošais potenciāls šajā dienā ir tik liels, ka atspoguļojas arī sapņos. Radošie uzplūdi – tā ir jūsu dvēsele, sevis izteikšana. Jūs mīlat dziedāt, zīmēt, fantazēt, izdomāt. Nav jābūt profesionālim, pietiek ar to, ka dara, kas patīk. Un ļoti svarīgi savu dvēseli neierobežot. Tad dzīve kļūs spilgtāka, krāsaināka un interesantāka.

Sapņu tēli šajā mēness dienā var parādīt, cik daudz jūs sevi realizējat radošajā plānā, kā sevī ieklausāties un cik lielā mērā esat gatavi padoties saviem radošajiem uzplūdiem. Piemēram, ja jūs redzat spilgtus sapņus, kuros viegli izpildāt visu iedomāto, tad jūsu radošais potenciāls veiksmīgi realizējas arī dzīvē.

Ja sapņi ir smagi, tajos rodas sajūta, ka esat sasaistīti un bezspēcīgi, tad jūs arī dzīvē sevi kaut kādā veidā apspiežat. Šajā gadījumā jums labi jāizanalizē sava dzīve, lai saprastu savu rīcību un to, ko vēlaties patiesībā. Jādod sev lielāka brīvība, jānodarbojas ar to, ar ko, piemēram, patika nodarboties bērnībā, un nav svarīgi, cik labi tas jums iznāks tagad. Visvairāk jums jātiek vaļā no bailēm, ka kļūdīsieties vai jums neveiksies.

Laba zīme, ja šajā dienā jums sapnī parādās zirgi vai pakavi.

Mēness diena 15.novembrī

22.Mēness diena sākas no pl. 21:43, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Diena tiek uzskatīta par nelabvēlīgu, jo notiek enerģētiskās plūsmas pagrieziens. Līdz ar to enerģija pastiprina cilvēka prāta spējas. Tādēļ šajā dienā var mācīties vai zīlēt. Filozofi un gudrie sajūt iedvesmas uzplūdus. Šodien jūs kā nekad agrāk esat jūtīgi pret svarīgu informāciju. Ieskatieties – jums apkārt ir zīmes un norādes. Vērojiet, analizējiet ieraudzīto. Reizēm gadījuma pēc ieraudzīts notikums var izrādīties atslēga vecas problēmas atrisināšanai. Aktivizējiet prātu un apziņu, esiet uzmanīgi. Svarīgu informāciju satur pat sapņi. Var mācīt citus cilvēkus, nodot savas zināšanas. Īstais laiks izpētīt savas saknes.

Jaunu zināšanu meklējumi vainagosies panākumiem, tādēļ veiksmīga diena vēsturniekiem un arheologiem. Mēģiniet nodarboties ar slepeno zināšanu meklēšanu. Lasiet starp rindiņām. Visu iegūto informāciju izmantojiet tikai labās lietās. Pretējā gadījumā var pasliktināties jūsu veselība vai novērsties veiksme. Neraugoties uz to, ko šodien jūs var apciemot oriģinālas idejas un interesanti risinājumi, nevajag uzsākt jaunas lietas. Diena ir nelabvēlīga svarīgiem projektiem. Labāk nodarbojieties ar savu intelektuālo un garīgo attīstību. Izpētiet savas iespējas, pārskatiet plānus un pagātnes notikumus. Var zīlēt, tikai ne ar kārtīm, jo tās šodien vispār nevajag ņemt pat rokā. Meditējiet, palīdziet apkārtējiem, esiet devīgi. Šodien viegli lūgt piedošanu citiem un piedot arī pašam.

Veselība un ēšana. Šodien derīgi piesātināties – ēst tik, cik gribas. Nekautrējieties apmeklēt viesības vai sarīkot tās paši. Neliedziet sev neko. Arī alkohola lietošana ir pieļaujama. Labāk ēst augu barību.

Vārīgākās ķermeņa daļas – gurni, krusti, mugurkaula apakšējā daļa. Nav vēlamas asas kustības. Šodien uznākusī slimība var ievilkties. Bieži vien slimības izrādās hroniskas. Lai ātrāk izveseļotos, vajag izvēlēties labu ārstu un ar to sadarboties. Šodien var apmeklēt arī frizētavu.

Mīlestība un attiecības. Šodien var un pat vajag komunicēt ar cilvēkiem. Apkārtējiem nav nosliece uz izlikšanos, meliem vai manipulēšanu. Sarunas var būt auglīgas, jo cilvēki droši apmainās domām un gatavi sniegt nesavtīgu palīdzību. Var droši veikt pārrunas. Lai noskaņotu sarunu biedru sev par labu, vajag izsekot viņa spriedumu loģikai. Diena labvēlīga arī saskarsmei ar saviem tuviniekiem un radiniekiem. Bet laulāties šodien nedrīkst. Ieņemtais bērns būs gudrs un labestīgs. Nākotnē visdrīzāk kļūs par zinātnieku vai saistīs savu dzīvi ar jaunas un sabiedrībai svarīgas informācijas meklēšanu.

Darbs un jaunrade. Lietišķos kontaktus rekomendē ierobežot. Šodien nedrīkst uzsākt nekādas nopietnas lietas. Jānodarbojas ar nebūtiskiem vai sīkiem jautājumiem. Tirdzniecības operācijas un darījumus ar nekustamo īpašumu labāk pārnest. Aizmirstiet arī par tiesas prāvām. Pie priekšniecības ar jautājumiem un priekšlikumiem labāk neiet. Vispār rekomendē šodien samazināt kontaktu skaitu. Ja jūtat, ka jums rodas negatīvas emocijas, pacentieties savaldīties. Šajā dienā nevajag ceļot, mainīt darbu, doties komandējumā. Lai diena paiet klusi un līdzsvaroti.

Sapņi. Informatīvais piesātinājums izpaužas arī sapņos. Bieži vien šajā dienā pie jums sapņos atnāk slepenās zināšanas. Pateicoties šādām atklāsmēm, jums parādās laba iespēja ieviest savā dzīvē izmaiņas, kurām varētu būt visai labvēlīgas sekas.

Ja jūs sapņus pareizi iztulkosiet, tad uz saviem jautājumiem varēsiet atrast atbildes. Saasināta intuīcija un precizitāte palīdzēs jums ar svaigu skatu novērtēt savu dzīves pieredzi un iegūt tās kopainu. Bet gudrība, ko šī mēness diena dod, ļaus jums labāk saprast un ieraudzīt, kas jūs satrauc, un šo avotu novērst. Sapņu tēli var palīdzēt atklāt ne tikai psiholoģiska rakstura problēmas, bet atrisināt arī reālas dzīves situācijas, pasakot priekšā risinājumu. Pietiek uzmanīgi attiekties pret ienākošo informāciju, un jūs sapratīsiet, kas jūsu dzīvē jāmaina, lai tā plūstu vajadzīgajā virzienā.

Mēness diena 16.novembrī

23.Mēness diena sākas no pl. 23:04, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Sākas ceturtā, pēdējā Mēness mēneša fāze. Priekšā smagas, bīstamas dienas. Jau šodien varat sajust, kā jūsos dzimst bailes. Priekšmeti krīt no rokām, organisms novājināts. Uznāk apātija un nevēlēšanās darboties. Tas ir normāli, tādēļ nevainojiet sevi. Jums vienkārši trūkst enerģijas, jo Mēness pakāpeniski dilst. Senči divdesmit trešo mēness dienu saistīja ar asinssūcēju un vampīru dzīrēm. Enerģijas trūkums cilvēkam liek to iegūt no citiem cilvēkiem. Šodien uz jums var izdarīt morālu spiedienu, nepadodieties provokācijām un dzeniet prom vēlmi atriebties.

Šodien jums var uznākt vilinājums iesaistīties avantūrā, strīdēties ar citiem. Apkārtējie ir uzvilkti, atmosfēra nokaitēta. Tik vienkārši ir iesaistīties konfliktā vai kļūt par tā cēloni. Centieties apspiest sevī jebkuras negatīvās emocijas. Norobežojiet sevi no cilvēkiem. Esiet uzmanīgi un piesardzīgi. Nodarbojieties ar savas veselības un mājas nostiprināšanu. Dzīvokli var apslacīt ar svēto ūdeni un aizdedzināt sveces. Veltiet dienu mājas rūpēm. Nerekomendē atrasties sabiedriskos pasākumos un ļaužu pilnās vietās. Pūlis šodien ir neprognozējams.

Piedodiet cilvēkiem un viņi piedos jums. Izvairieties no satraukumiem. Netērējiet savu enerģiju pa tukšo, jo tās kļūst aizvien mazāk, bet priekšā vēl ne viena vien grūta diena. Nodarbojieties ar garīgo praksi. Izdariet nodzīvotā mēneša kopsavilkumu. Vai paspējāt izdarīt visu plānoto? Ja jūs visu esat izdarījuši pareizi un neesat atkāpušies no kosmiskajiem likumiem mēneša laikā, jums atklāsies gudrība. Jūs nostāsieties vienu pakāpi augstāk savā garīgajā attīstībā. Ja kaut kas ir palicis neizpildīts, nekrītiet izmisumā. Labāk padomājiet par to mācību, kuru spējāt iegūt sev. Domājiet par to, ka mēnesis nav pagājis veltīgi.

Veselība un ēšana. Praktizējiet atturību, gavējiet. Gaļu šodien ēst nevajadzētu. Pievērsieties labāk piena produktiem, ēdiet biezpienu, sieru. Var cept pīrādziņus ar biezpienu. Var rasties vilinājums ēst pāri mēram – to vajag pārvarēt. Šodien nekādā gadījumā nedrīkst pārslogot kuņģi.

Šajā dienā īpaša vērība jāpievērš veselībai. Cilvēka imunitāte novājināta, pastāv risks saslimt. Nedrīkst pieļaut nekādas ķirurģiskās operācijas. Aizliegts pat griezt matus un nagus. Pati vārīgākā vieta – mugurkauls. Iedaliet laiku tā stiprināšanai. Šodien labvēlīgas jebkuras veselībai veltītas procedūras. Pieaug risks iegūt infekciju dzimumceļā, tādēļ no seksa labāk atturēties.

Diena ir traumu bīstama, tādēļ neveiciet asas kustības. Izvairieties no slodzēm mugurkaulam. Neceliet un nepārnēsājiet smagus priekšmetus. Rūpīgi sekojiet savai veselībai. Šodien radušās slimības var būt bīstamas un neprognozējamas. Tādēļ jau ar pirmajiem simptomiem vēršaties pie ārsta.

Mīlestība un attiecības. Šodien jebkura domu apmaiņa, nevainīga saruna var izvērsties par lielu strīdu. Cilvēki ir uzvilkti, viņi meklē vārdos slēptu jēgu. Viņi ir apsēsti ar skaudību, greizsirdību, aizvainojumu. Labāk visu izklāstīt tieši, bez mājieniem, citādi jūs nepareizi sapratīs. Ja jūsu dzīvesveids atļauj, tad vislabāk šodien ar cilvēkiem nemaz nekomunicēt. Ja kontakts ir neizbēgams, esiet iecietīgi, neeksplodējiet.

Slēgt laulības šodien nekādā gadījumā nevajadzētu. Tāpat jāatturas no intīmās tuvības, jo sekss šodien pārāk novājina. Nevēlama arī bērna ieņemšana. Viņš var piedzimt ar fiziskām vai psihiskām novirzēm.

Darbs un jaunrade. Biznesmeņiem viena no sliktākajām dienām. Neuzsāciet neko jaunu. Labāk novediet līdz galam to, ko kādreiz ieplānojāt. Jautājumus risiniet ar visu nopietnību. Izsveriet un apdomājiet argumentus. Pārrunas labāk atlikt, tās var radīt tikai jaunas problēmas. Ar finansēm nodarboties var, ja lieta ir apjomīga. Tirdzniecību, operācijas ar nekustamo īpašumu, tiesas procesus – to visu labāk atlikt uz citu dienu. Mākslas cilvēkiem trūkst iedvesmas, iespējama radošā krīze. Vienīgie, kuru darbs nav pakļauts tumšajai enerģijai, ir zinātniskie darbinieki.

Sapņi. Enerģiskā nestabilitāte jūtama arī sapņos. Tie ir smagi, zīmīgi un nemierīgi. Neraugoties uz to, ka sapņu tēli bieži vien ir nepatīkami, tie var saturēt daudz noderīgas informācijas. Tomēr simbolu tulkošanu var uzņemties tikai zinātājs, tādēļ pie tāda arī jāvēršas. Šīs dienas sapņi var atspoguļot jūsu iekšējo konfliktu, kas rodas, ja jūs nepieņemat savu būtību, kad izmaiņas notiek gan jūsu iekšienē, gan jums apkārt. Šajā dienā pieaug apziņas transformācija un provocē iekšējās pretrunas. Sapņu pareiza iztulkošana palīdzēs šīs pretrunas saskatīt. Tad jums parādīsies iespēja pārmaiņas pieņemt mierīgāk, iegūt gudrību un jaunu praktisku pieredzi.

Mēness diena 17.novembrī

23.Mēness diena

Sākas ceturtā, pēdējā Mēness mēneša fāze. Priekšā smagas, bīstamas dienas. Jau šodien varat sajust, kā jūsos dzimst bailes. Priekšmeti krīt no rokām, organisms novājināts. Uznāk apātija un nevēlēšanās darboties. Tas ir normāli, tādēļ nevainojiet sevi. Jums vienkārši trūkst enerģijas, jo Mēness pakāpeniski dilst. Senči divdesmit trešo mēness dienu saistīja ar asinssūcēju un vampīru dzīrēm. Enerģijas trūkums cilvēkam liek to iegūt no citiem cilvēkiem. Šodien uz jums var izdarīt morālu spiedienu, nepadodieties provokācijām un dzeniet prom vēlmi atriebties.

Šodien jums var uznākt vilinājums iesaistīties avantūrā, strīdēties ar citiem. Apkārtējie ir uzvilkti, atmosfēra nokaitēta. Tik vienkārši ir iesaistīties konfliktā vai kļūt par tā cēloni. Centieties apspiest sevī jebkuras negatīvās emocijas. Norobežojiet sevi no cilvēkiem. Esiet uzmanīgi un piesardzīgi. Nodarbojieties ar savas veselības un mājas nostiprināšanu. Dzīvokli var apslacīt ar svēto ūdeni un aizdedzināt sveces. Veltiet dienu mājas rūpēm. Nerekomendē atrasties sabiedriskos pasākumos un ļaužu pilnās vietās. Pūlis šodien ir neprognozējams.

Piedodiet cilvēkiem un viņi piedos jums. Izvairieties no satraukumiem. Netērējiet savu enerģiju pa tukšo, jo tās kļūst aizvien mazāk, bet priekšā vēl ne viena vien grūta diena. Nodarbojieties ar garīgo praksi. Izdariet nodzīvotā mēneša kopsavilkumu. Vai paspējāt izdarīt visu plānoto? Ja jūs visu esat izdarījuši pareizi un neesat atkāpušies no kosmiskajiem likumiem mēneša laikā, jums atklāsies gudrība. Jūs nostāsieties vienu pakāpi augstāk savā garīgajā attīstībā. Ja kaut kas ir palicis neizpildīts, nekrītiet izmisumā. Labāk padomājiet par to mācību, kuru spējāt iegūt sev. Domājiet par to, ka mēnesis nav pagājis veltīgi.

Veselība un ēšana. Praktizējiet atturību, gavējiet. Gaļu šodien ēst nevajadzētu. Pievērsieties labāk piena produktiem, ēdiet biezpienu, sieru. Var cept pīrādziņus ar biezpienu. Var rasties vilinājums ēst pāri mēram – to vajag pārvarēt. Šodien nekādā gadījumā nedrīkst pārslogot kuņģi.

Šajā dienā īpaša vērība jāpievērš veselībai. Cilvēka imunitāte novājināta, pastāv risks saslimt. Nedrīkst pieļaut nekādas ķirurģiskās operācijas. Aizliegts pat griezt matus un nagus. Pati vārīgākā vieta – mugurkauls. Iedaliet laiku tā stiprināšanai. Šodien labvēlīgas jebkuras veselībai veltītas procedūras. Pieaug risks iegūt infekciju dzimumceļā, tādēļ no seksa labāk atturēties.

Diena ir traumu bīstama, tādēļ neveiciet asas kustības. Izvairieties no slodzēm mugurkaulam. Neceliet un nepārnēsājiet smagus priekšmetus. Rūpīgi sekojiet savai veselībai. Šodien radušās slimības var būt bīstamas un neprognozējamas. Tādēļ jau ar pirmajiem simptomiem vēršaties pie ārsta.

Mīlestība un attiecības. Šodien jebkura domu apmaiņa, nevainīga saruna var izvērsties par lielu strīdu. Cilvēki ir uzvilkti, viņi meklē vārdos slēptu jēgu. Viņi ir apsēsti ar skaudību, greizsirdību, aizvainojumu. Labāk visu izklāstīt tieši, bez mājieniem, citādi jūs nepareizi sapratīs. Ja jūsu dzīvesveids atļauj, tad vislabāk šodien ar cilvēkiem nemaz nekomunicēt. Ja kontakts ir neizbēgams, esiet iecietīgi, neeksplodējiet.

Slēgt laulības šodien nekādā gadījumā nevajadzētu. Tāpat jāatturas no intīmās tuvības, jo sekss šodien pārāk novājina. Nevēlama arī bērna ieņemšana. Viņš var piedzimt ar fiziskām vai psihiskām novirzēm.

Darbs un jaunrade. Biznesmeņiem viena no sliktākajām dienām. Neuzsāciet neko jaunu. Labāk novediet līdz galam to, ko kādreiz ieplānojāt. Jautājumus risiniet ar visu nopietnību. Izsveriet un apdomājiet argumentus. Pārrunas labāk atlikt, tās var radīt tikai jaunas problēmas. Ar finansēm nodarboties var, ja lieta ir apjomīga. Tirdzniecību, operācijas ar nekustamo īpašumu, tiesas procesus – to visu labāk atlikt uz citu dienu. Mākslas cilvēkiem trūkst iedvesmas, iespējama radošā krīze. Vienīgie, kuru darbs nav pakļauts tumšajai enerģijai, ir zinātniskie darbinieki.

Sapņi. Enerģiskā nestabilitāte jūtama arī sapņos. Tie ir smagi, zīmīgi un nemierīgi. Neraugoties uz to, ka sapņu tēli bieži vien ir nepatīkami, tie var saturēt daudz noderīgas informācijas. Tomēr simbolu tulkošanu var uzņemties tikai zinātājs, tādēļ pie tāda arī jāvēršas. Šīs dienas sapņi var atspoguļot jūsu iekšējo konfliktu, kas rodas, ja jūs nepieņemat savu būtību, kad izmaiņas notiek gan jūsu iekšienē, gan jums apkārt. Šajā dienā pieaug apziņas transformācija un provocē iekšējās pretrunas. Sapņu pareiza iztulkošana palīdzēs šīs pretrunas saskatīt. Tad jums parādīsies iespēja pārmaiņas pieņemt mierīgāk, iegūt gudrību un jaunu praktisku pieredzi.

Mēness diena 18.novembrī

24.Mēness diena sākas no pl. 00:24, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Šodien mūsu ķermenis atrodas saprāta kontrolē. Šī ir diena, kad atmostas un transformējas vīrišķā enerģija. Tādēļ šodien veiksmīgs laiks intrigām, intīmajai tuvībai un bērna ieņemšanai. Laulāto attiecībās ieplūst siltums.

Šodien ir veiksmīga diena savu fizisko spēku kontrolēšanai, savas dabas apvaldīšanai. Rekomendē muskuļu slodzi, treniņus, aktīvu līdzdalību pasākumos. Šodien jums atvērsies otrā elpa, jūs sajutīsiet, kā jūsos pieaug fiziskā varenība, dzimst jauni spēki. Izmantojiet tos radošajos procesos. Ja jūs jūtaties iztukšots vai no dzimšanas esat vājš cilvēks, tad nevajag sevi novārdzināt ar treniņiem. Pieļaujami šajā dienā palikt mājās, atpūsties un atjaunot spēkus.

Senie ēģiptieši šajā dienā sāka likt pamatus savām piramīdām. Viņi zināja, ka šīs dienas enerģija visus iesākumus padara veiksmīgus. Šodien var sākt mājas celtniecību vai ielikt pamatus lielam projektam. Apgūstiet apkārtējo informāciju, tā var izrādīties svarīga. Iespējams, ka līdz jums nonāks atklāsme. Pagātnē cilvēki šajā dienā praktizēja saskarsmi ar stihijām, dabas spējiem. Šodienas sapņi vairāk norāda uz seksuāla rakstura problēmām.

Veselība un ēšana. Šodien var ēst sātīgi, jo enerģija organismā ātri sadeg. Labāk mazāk dzert šķidrumu. Alkohols un nikotīns ir aizliegti. Lai nostiprinātu savu veselību, nodarbojieties ar aerobiku vai jogu. Gājienu uz frizētavu labāk atlikt – matu griešana var izsaukt slimības.

Šodien uznākušās slimības nav bīstamas un paiet bez sarežģījumiem. Ārstēties var ar zālīšu novārījumiem, spēka vingrinājumiem. Atļauts lietot arī medikamentus, tikai ar mēru. Šodien vārīgi ir reproduktīvie orgāni un dzimumorgāni. Ja jums ir reproduktīvās sistēmas saslimšana, tad tā ir pazīme, ka nepareizi izlietojat enerģiju, izmantojat to negatīvām lietām.

Mīlestība un attiecības. Apkārtējie šodien noskaņoti labsirdīgi. Iespējams, ka ne visi gribēs komunicēt, taču nebūs arī rupji. Ja vēlaties patīkamu saskarsmi, esiet paši labestīgi un smaidīgi. Ļauni, ciniski joki un sarkasms var sarunu biedru atstumt vai noskaņot pret jums.

Mīlas attiecībās esiet patiesi. Sarīkojiet romantiskas vakariņas, eksperimentējiet gultā, bet seksuālās prakses neizmantojiet ļaunprātīgi. Laulībai diena nav pati veiksmīgākā, kāzas labāk pārnest. Šodien ieņemtais bērns būs nedaudz neveikls, bet labs cilvēks ar lielu apetīti. Apkārtējie viņu mīlēs, un pie pareizas audzināšanas viņš sasniegs daudz. Vecākiem viņu vajag atradināt no slinkuma.

Darbs un jaunrade. Diena veiksmīga visiem aktīviem un mērķtiecīgiem cilvēkiem. Var sākt jaunas lietas un apspriest pašreizējās. Diena laba finanšu operācijām un tirdzniecībai. Šodien viss izdosies, ja pieliksiet pūles. Mēness ir labvēlīgs arī radošiem cilvēkiem. Šodien ar panākumiem noritēs koncerti, izstādes, skates, izrādes. Neesiet slinki, izmantojiet savu enerģiju kādu lietu realizēšanai. Jo vairāk šodien paspēsiet, jo labāk. Vājiem un par sevi nepārliecinātiem cilvēkiem labāk palikt mājās vai doties atpūsties pie dabas.

Sapņi. Šajā dienā galvenais virzošais spēks ir radīšana un pašizteikšanās. Piesātinātā pozitīvā dienas enerģētika spilgti izpaužas, nepieciešams tikai ieklausīties sevī un noķert šo iedvesmas brīdi. Tas attiecas arī uz šīs mēness dienas sapņiem, kuru tēli satur jūsu slēpto radošo potenciālu.

Sapņi var jums pateikt, cik lielā mērā jūs izmantojat savus spēkus. Ja jūs redzat spilgtu, pozitīvu sapni, tad ar jums ar sevis realizēšanu viss ir kārtībā. Bet smagi un nepatīkami sapņi runā par to, ka sevi kaut kādā mērā apvaldāt, un neizstrādātā enerģētika spiež uz jums no iekšpuses. Pareizs šīs mēness dienas sapņu iztulkojums var palīdzēt saprast, uz kurieni virzīties tālāk, lai pilnībā realizētu savu radošo potenciālu. Tas ne tikai ienesīs harmoniju jūsu dzīvē, bet padarīs to spilgtāku un interesantāku.

Pastāv uzskats, ka šajā dienā var atklāties momenti no iepriekšējām dzīvēm vai no iepriekšējās paaudzes.

Mēness diena 19.novembrī

25.Mēness diena sākas no pl. 01:45, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Pasīva diena, atpūtas un pārdomu laiks. Šodien Mēness ar savu enerģiju nav devīgs. Dzīve pārstāj kūsāt. Cilvēki kļūst slinki un apātiski. Tomēr depresijā iegrimt nevajag. Veltiet laiku garīgajai attīstībai, intelektuālajai darbībai. Izdariet pagājušā mēneša kopsavilkumu. Attīstiet sevī uzmanības koncentrāciju. Tam nolūkam dienu var veltīt meditācijai vai izbraukt pie dabas. Jebkurā gadījumā labāk palikt vienatnē.

Sākt jaunas lietas šodien nedrīkst. Un pie labākās gribas nekas arī nesanāks – vienkārši pietrūks spēka. Nodarbojieties ar agrāk iesāktā pabeigšanu. Diena vispār nav domāta aktīvām darbībām. Šodien jābūt piesardzīgam, uzmanīgam un lēnīgam. Ieskatieties un ieklausieties apkārtējā pasaulē – tā jums var dot svarīgas zīmes. Lai tās pareizi iztulkotu, ieklausieties arī savā iekšējā balsī. Atsakieties no nogurdinošām fiziskajām slodzēm, neuzņemieties atbildību par svarīgām lietām, nedodiet solījumus. Veltiet dienu sev un savai iekšējai pasaulei. Divdesmit piektajai mēness dienai jāaudzina mīlestība pašam pret sevi (nejauciet ar egoismu). Nav iespējams sakārtot savu dzīvi bez iekšējās harmonijas.

Veselība un ēšana. Pacentieties neuzņemt rupju barību. Var praktizēt badošanos. Izvediet attīrīšanās procedūras, tieciet vaļā no sārņiem savā organismā. Nevajadzētu lietot alkoholu un tabaku. Vārīgākā ķermeņa daļa – ausis. Šodien tās nedrīkst tīrīt un pakļaut citām operācijām. Tāpat nav vēlams gājiens uz frizētavu.

Ja šodien sākas kāda slimība, tad tā nav bīstama. Tā nepāriet uz citiem orgāniem, nav lipīga, neprasa tūlītēju iejaukšanos. Ārstēšanos var veikt pats, ja ir pārliecināts, ka spēs izvēlēties pareizo metodiku. Ja par saviem spēkiem neesat pārliecināts, tad labāk nekavējoties vērsties pie ārsta.

Mīlestība un attiecības. Nav pati labākā diena saskarsmei. Labāk no kontaktiem norobežoties. Kolektīvais darbs nedos gaidītos rezultātus, savstarpējās attiecības laulāto un mīļāko starpā neveidosies kā iecerēts. Apkārtējie noskaņoti uz apcerēšanu, uz savu iekšējo pasauli. Ja arī mēģināt kontaktēties, tad diezin vai jūs uzklausīs un sapratīs.

Dēļ enerģijas nepietiekamības labāk atlikt arī laulības. Bet intīmā tuvība var dāvāt īslaicīgu apmierinājumu un uz kādu brīdi pat piepildīt ar spēku. Diena piemērota bērna ieņemšanai. Bērns būs apveltīts ar īpašu intuīciju un gudrību.

Darbs un jaunrade. Darbā sameklējiet sev tādu nodarbošanos, kas prasa koncentrēšanos un pacietību. Nedrīkst sākt jaunus projektus. Nodarbojieties ar veco lietu pabeigšanu. Risinot sarežģītus jautājumus, var vadīties no intuīcijas vai sev apkārt meklēt zīmes. Finansiālā darbība būs veiksmīga, tāpat arī tirdzniecība un jebkuras operācijas ar nekustāmo īpašumu. Uz šodienu var nozīmēt arī tiesa prāvas.

Zinātniskajiem darbiniekiem un mākslas cilvēkiem rekomendē darbu turpināt ierastā tempā. Diena viņu darbību neietekmēs. Studenti var nodarboties ar pašizglītību, bet kārtot eksāmenus šodien nevajadzētu.

Sapņi. Sapņu tēli cieši saistīti ar jūsu zemapziņu. Tie var būt zīmīgi un iztulkošanai neprasa īpašas spējas un traktējumu. Visas zīmes un tēli ir kā uz plaukstas. Ja sapnis saturēs arī kādu nesaprotamu momentu, tad paļaujieties uz intuīciju, kura nepievils. Sapņi spēj parādīt jūsu iekšējo stāvokli. Pēc tiem jūs spēsiet noteikt izmaiņas savā garīgajā attīstībā un izanalizēt, vai virzāties pareizajā virzienā.

Mēness diena 20.novembrī

26.Mēness diena sākas no pl. 03:08, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Negatīva, nepatīkama un bīstama diena. Cilvēki noskaņoti uz konfliktiem, saspringti un muļķīgi rīkojas. Pieaug zagšanas un laupīšanas gadījumi. Atrodoties sabiedriskā vietā, neizlaidiet no acīm savas mantas. Apkārtējie spējīgi uz pilnīgi nesaprātīgu un neprognozējamu rīcību. Sašauriniet savu saskarsmes loku. Neiesaistieties strīdos, neatbalstiet tukšu pļāpāšanu. Ja jūsu klātbūtnē sāk baumot, izvairieties no sarunas vai ejiet prom. Jums pārmetīs visādas tukšas lietas. Nepadodieties, jo neko labu tas nedos. Nedrīkst tērēt enerģiju uz muļķībām un avantūrām, jo tās jau tā ir maz, bet priekšā jaunais cikls.

Šī diena negatīvi ietekmē cilvēka personību un psihi. Jūs varat iekrist pašapmierinātībā. Rodas vēlēšanās palielīties, izcelties draugu vidū, pārspīlēt savas spējas. Atcerieties, ka lepnība un savtīgi meli dod triecienu ne tikai jūsu karmai, bet arī jūsu veselībai. Vēlāk jums būs kauns par pieļautajām kļūdām. Nereaģējiet uz ļauniem jokiem, kas vērsti pret jums. Izturieties mierīgi pret svētuļiem un liekuļiem, izvairieties no konfliktiem. Nezaudējiet humora izjūtu, šodien pasmiešanās par sevi un pasauli var kļūt par jūsu „glābšanas riņķi”. Tuvi draugi var norādīt uz jūsu trūkumiem. Tas ir iemesls ieskatīties sevī un padomāt, ko savā raksturā labot. Ja jūsos pamostas vēlme būt par pasaules centru, tad jūs ejat pa nepareizo ceļu. Pārvarēt sevī augstprātību var tikai ar paškontroles pastiprināšanu.

Divdesmit sestā mēness dienā atzīmēts arī ļoti nestabils emocionālais fons. Cilvēki krīt galējībās. Te nevaldāmi priecājas, te iegrimst dziļās skumjās. Tādēļ šodien izskanējušie draudi, zvēresti, solījumi un atzīšanās praktiski nav neko vērtas. Cilvēks tos izsaka emociju uzplūdos un drīz aizmirst. Tādēļ dzirdēto neņemiet tuvu pie sirds. Pacentieties savu garastāvokli kontrolēt. Vajadzētu atturēties arī no iepirkšanās, jo šodien cilvēki tērē naudu par nevajadzīgām lietām.

Veselība un ēšana. Atturēties no pārēšanās. Labāk pabadoties. Jāizslēdz no ēdienkartes gaļa, kā arī pārāk sulīgi augļi un dārzeņi. Neapmeklējiet viesības un trokšņainas ballītes ar bagātīgi klātiem galdiem. Šodien nedrīkst ne lietot alkoholu, ne smēķēt. Pasargājiet sevi no dūmu ietekmes. Vārīgi ir zobi, tos šodien nedrīkst raut. Bet matus griez var un pat vajag, jo tas dos negaidītu prieku vai labas ziņas.

Nekavējoties jāsāk ārstēt atklāto slimību, lai nerastos sarežģījumi. Citādi slimība var izrādīties bīstama un pat nāvējoša. Bieži šodienas kaites ir vecu slimību recidīvi. Ārstēties labāk kompleksi, pakāpeniski izdziedinot visu organismu. Operācijas izvest nedrīkst. Slimniekam ieteicams daudz svīst. Būs noderīgas masāžas, akupunktūra, iedarbošanās uz enerģētiskajiem kanāliem un punktiem.

Mīlestība un attiecības. Kontakts ar cilvēkam pieļaujams vai nu galējas nepieciešamības gadījumā, vai tad, ja jūs šim cilvēkam uzticaties. Pārējos gadījumos saskarsme var izraisīt pārpratumu, konfliktu vai attiecību saraušanu. Neraugoties uz negatīvo enerģiju, diena pilnībā piemērota tam, lai saderinātos un slēgtu laulības. Arī bērna ieņemšanai diena ir labvēlīga. Bērns nākotnē kļūs bagāts, bet būs nelaimīgs, ja nepārvarēs savu godkāri un augstprātību. Viņam palīdzēt var tikai ar labu, nesavtīgu rīcību.

Darbs un jaunrade. Diena ļoti bīstama praktiski jebkurai darbības sfērai. Šodien nedrīkst lemt svarīgus jautājumus, jānodarbojas tikai ar sīkām lietām. Nekādu operāciju ar naudu, precēm, arī nekustamo īpašumu. Mazākā kļūda var izraisīt krahu. Arī kolektīvais darbs negūs panākumus – darbinieki nervozēs, strīdēsies, naidosies.

Par ceļojumiem un komandējumiem šodien labāk aizmirst. Priekšniecībai neejiet klāt, ar kolēģiem centieties komunicēt mazāk. Šodien veicas tikai advokātiem un studentiem. Advokāti bez grūtībām tiesā aizstāves savus uzskatus, bet studenti un skolnieki labi nokārtos eksāmenus. Pārējiem nepieciešama atpūta. Biznesmeņiem jābūt īpaši piesardzīgiem. Viņiem jāuzmana savi partneri, jāieklausās apkārtnē.

Sapņi. Divdesmit sestā mēness diena – tas ir viens no periodiem, kad lietas varam saskatīt tādas, kādas tās ir. Ja dienā jums dažādi faktori traucē skaidri novērtēt notiekošo, tad sapnī zemapziņa apiet saprāta fokusu un dod jums tīru informāciju. Pareizi iztulkoto sapņu tēli palīdzēs saprast jūsu tumšās un gaišās puses.

Piemēram, ja jūs sapnī sastopaties ar godkāri, lepnību, visspēcību, varenību, tad tā ir zīme, ka reālajā dzīvē ir vērts pārskatīt savu rīcību un pašam sevi adekvāti novērtēt. Iespējams, ka jūsu egoisms ir pārāk liels. Un otrādi – varbūt sevi vērtējat par zemu. Ieskatieties sevī un novērtējiet, kā tas patiesībā ir.

Mēness diena 21.novembrī

27.Mēness diena sākas no pl. 04:34, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Dienu veltiet pasaules izzināšanai. Šodien saasinās intuīcija, ar tās palīdzību var tikt pie apslēptām zināšanām. Lai šīs zināšanas iegūtu, rekomendē meditēt un ieklausīties iekšējās sajūtās. Dienā var nonākt līdz apgaismībai, patiesības noskaidrošanai. Ja vēlaties, lai arī pār jums nāktu apskaidrība, atbrīvojiet sevi no rutīnas darba. Sadzīve un sīki jautājumi jūs tikai atrauj no tā, kas patiesi vajadzīgs. Otrs svarīgas informācijas avots var būt sapņi. Šī diena nesaraujami saistīta ar ūdens stihiju. Pieaug ūdens spēks, bet ne vienmēr tā ietekme uz organismu ir pozitīva. Tādēļ nerekomendē peldēties aukstos avotos un ilgi skatīties ūdens līmenī kā spogulī. Pat pie parasta spoguļa šajā dienā vajadzētu pavadīt mazāk laika. Tomēr ceļojumi pa ūdeni ar jahtu, kuteri, kuģi – var būt veiksmīgi.

Lai diena paietu labi, uzturiet sevi vieglā prieka stāvoklī. Neapgrūtiniet sevi ar liekām rūpēm. Esiet labvēlīgi un optimistiski. Tādā stāvoklī ir labi analizēt savu rīcību, tikt vaļā no ilūzijām, risināt iekšējas dabas jautājumus. Pacentieties, lai visu dienu būtu harmonijā pats ar sevi. Iegūt dvēseles mieru jums palīdzēs daba. Brauciet ārpus pilsētas, strādājiet dārzā, komunicējiet ar tuviem cilvēkiem un atcerieties, ka emocionālais fons šodien ir ļoti nestabils. Apkārtējie var nesavaldīties. Neturiet uz viņiem ļaunu prātu, tāda ir enerģijas ietekme uz tiem, kas neprot ar to pareizi apieties.

Iespējams, ka jūs sajutīsiet vieglu nespēku, bēdas vai skumjas. Atrodiet savu pārdzīvojumu avotu un pacentieties atgriezties harmoniskā stāvoklī. Šodien nedrīkst pievērsties tikai sev un savām problēmām. Tuviem cilvēkiem ir vajadzīga jūsu palīdzība. Mācieties klausīties, nepārtrauciet savu sarunu biedru. Ja jūs šajā dienā apmeklēs gaiša, priecīga augstās mīlas sajūta, tad tie ir jūsu garīgā līmeņa paaugstinās svētki.

Veselība un ēšana. Nelielas viesības pilnībā pieļaujamas. Alkoholu lietot nevajadzētu, aizliegts arī smēķēt. Vārīgākā ķermeņa vieta – locītavas. Slimības parasti saistās ar limfvadiem un asinsrites sistēmu. Var iekaist limfātiskie mezgli, atklāties asins slimības. Par laimi, slimības nav bīstamas un ātri tiek izārstētas. Šodien nedrīkst taisīt rentgenu un dzert ķīmiskus medikamentus, donoriem aizliegts nodot asinis. Garastāvokli uzlabo silta vanna vai kontrastduša no rīta. Šodien var griezt matus, krāsot un veidot. Jaunais matu griezums var sagādāt prieku un labklājību.

Mīlestība un attiecības. Pavadiet laiku ar radiniekiem un tuviem cilvēkiem. Komunicējiet ar vecākiem un vecākās paaudzes cilvēkiem. No viņiem var saņemt kādu slēpto zināšanu daļiņu. Ja tuvinieki vai draugi jums dod padomus, tad viņi to dara no tīras sirds. Netērējiet laiku attiecību noskaidrošanai, negatīva konteksta meklēšanai sarunu biedra vārdos. Ja jums nepatīk sarunu gaita, tad mainiet tēmu vai sarunu pārtrauciet, pirms nav sācies konflikts.

Kāzas var rīkot, ja nebaidāties no sentimentālām, skumjām, reizēm grūtsirdīgām scēnām. Bērna ieņemšanu labāk atlikt uz citu dienu. Šodien sākas slimu bērnu liktenis – viņiem ir vāja veselība un nelīdzsvarots raksturs.

Darbs un jaunrade. Meklējiet jaunas pieejas problēmu risināšanai. Kopumā šī diena ir veiksmīga. Var eksperimentēt savā darbības sfērā un rast arī oriģinālus risinājumus. Visas operācijas būs veiksmīgas. Šodien labāk nodarboties ar iesākto lietu pabeigšanu, bet jaunās nedaudz novilcināt. Atdodiet parādus, risiniet naudas jautājumus.

Šodien var mainīt darbu. Pie priekšniecības vērsties tikai ar sīkiem jautājumiem. Var paņemt atvaļinājumu un doties ceļojumā –divdesmit septītā mēness dienā ir labvēlīga visiem ceļotājiem. Studenti var turpināt mācīties, bet šodien nolikt eksāmenu nebūs viegli. Nāksies papūlēties un saspringt, lai dabūtu labu atzīmi.

Sapņi. Šajā dienā jūs esat ļoti jūtīgi un uzņēmīgi pret apkārtējo pasauli. Saasinās intuitīvās spējas, tādēļ uzmanīgi jāieklausās savā iekšējā balsī. Parādās lielākas iespējas saskatīt realitāti tādu, kāda tā ir, salīdzinot ar iepriekšējām dienām. Bet sapņi palīdz sagraut ilūzijas un atvērt ceļu realitātei. Turklāt svarīgi ne tikai saskatīt, bet arī izmantot to informāciju, kuru mūsu zemapziņa pasniedz sapņa laikā. Šīs mēness dienas sapņu tēli prasa precīzu interpretāciju, jo ir visai simboliski. Vispārējā gadījumā šīs mēness dienas sapņi parāda, cik dziļi esat iegājuši savās ilūzijās un vai esat gatavi uztvert materiālo pasauli. Sapņu izskaidrošanai vajag vērsties pie zinošiem cilvēkiem, kas smalki pārzina psiholoģiju.

Mēness diena 22.novembrī

28.Mēness diena sākas no pl. 06:06, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Diena ļoti harmoniska un gaiša. Šodien viss izdosies. Visas lietas un pasākumi, ja tie vērsti un labiem mērķiem, gūs panākumus. Cilvēka dvēselē un dabā valda harmonija. To ne pie kādiem apstākļiem nedrīkst izjaukt. Izvairieties no sliktiem vārdiem, graujošām darbībām, negatīvām domām. Nedusmojieties, necentieties atriebties, neturiet sev iekšā aizvainojumu. Ar cieņu vajag izturēties ne tikai pret cilvēkiem, bet arī pret apkārtējo pasauli. Nedrīkst cirst kokus vai plūkt puķes, aizliegts nogalināt dzīvniekus, pat odus. Labāk pievienojieties dabai tās attīstībā. Piemēram, iestādiet puķes.

Pacentieties šo dienu pavadīt pacilātā garastāvoklī. Ja cilvēks ir drūms, nedraudzīgs, tad tas var piesaistīt sev nepatikšanas vai iegūt bīstamu slimību. Mēness dienas pirmajā pusē nevajadzētu pārpūlēties. Iespējamas asas garastāvokļa maiņas. Pēc pusdienas sajūtas nomierinās, un dvēselē norimst visas vētras. Neveiciet asas kustības. Esiet konsekventi, piesardzīgi un vērīgi. Tiem, kuri visu mēnesi dzīvojuši saskaņā ar Mēnesi un pareizi izmantojuši tā enerģiju, atklāsies gudrība.

Šī ir diena, kad var iziet jaunā garīgā līmenī. Noderīgs ir darbs ar savu astrālo ķermeni, ar čakrām un karmu. Labi izdodas meditācija, caur to dvēsele var iepazīt savas iepriekšējās inkarnācijas. Koncentrējieties uz savu apziņu, ieskatieties savā iekšējā pasaulē. Labi analizēt savu rīcību, palūkoties atpakaļ un izdarīt mēneša kopsavilkumu. Tomēr ienest asas izmaiņas savā dzīvē šodien nevajadzētu.

Veselība un ēšana. Rekomendē badošanos vai sulu diētu. Nav vēlams pārēsties. Gaļu labāk neēst, var atteikties arī no sēklām. Šodien vārīgas ir acis, tādēļ nepavadiet ilgu laiku pie datora, televizora vai grāmatas. Izvairieties no spilgtas gaismas. Ja ciešat no bezmiega, jums palīdzēs piecu minūšu gara apcerēšana pieklusinātā apgaismojumā. Nodarbojieties ar attīrošām procedūrām. Attīriet organismu no iekšpuses, savediet kārtībā savu ādu. Var izmantot ārstniecisko kosmētiku.

Šodien iesākušās slimības parasti ir saistītas ar čakrām vai karmu. Izveseļošanās neiestāsies, līdz slimnieks neapzināsies savas kļūdas un nemēģinās tās labot. Saslimšanu var traktēt kā mācību, kuru jums sagādā dzīve. Šodien vēlams saudzēt galvu un nenoslogot prātu. Ja jums lēkā arteriālais spiediens vai sāp galva, tā ir pazīme, ka pārkāpti mēness baušļi, un enerģija jums ir atņemta.

 Mīlestība un attiecības. Saskarsme jums nāks par labu un pacels garastāvokli. Neizmantojiet ļaunprātīgi apkārtējo uzticēšanos un neuzbāzieties citiem. Ieklausieties padomos, ja tos dod jūsu tuvākie draugi vai radinieki. Šodien ir tā diena, kad visi jūsu labie darbi nāk atpakaļ simtkārtīgi. Ja jūs šajā mēnesī palīdzējāt cilvēkiem, tos atbalstījāt un uzklausījāt, tad tiksiet apbalvoti. Tas var būt gan naudas izteiksmē, gan kaut kas nemateriāls. Katrs saņems to, ko pelnījis.

Diena nav pati piemērotākā, lai stātos laulībā. Toties ideāla bērna ieņemšanai. Viņš izaugs gudrs un labs cilvēks. Viņam viss viegli padosies, viņš varēs iekarot pasauli. Reti veiksmīgs un mierīgs bērns, bet ir tieksme uz slinkumu. Tas var pazudināt viņa spējas un labos nodomus, tādēļ vecākiem viņu labāk nelutināt, bet pieradināt pie atbildības un darba.

Darbs un jaunrade. Var uzsākt jebkādas lietas un projektus. Droši risiniet finansiālos jautājumus, nodarbojieties ar pirkšanu, pārdošanu un citām operācijām. Pašas svarīgākās lietas vajadzētu atlikt uz mēness dienas otro pusi. Jūsu partneru padomos un vēlējumos var slēpties svarīga informācija. Ieklausieties viņu vārdos. Šodien ir veiksmīga diena visu profesiju pārstāvjiem. Mākslas cilvēkiem ir radošs pacēlums, zinātnieki gūs panākumus savos pētījumos. Studentiem nerekomendē kārtot eksāmenu. Ja nevar izvairīties, tad labi jāsagatavojas, necerot uz špikeriem vai draugu palīdzību.

Sapņi. Sapņi pārsvarā nozīmīgi, jo redzam mūsu nākotni tādu, kāda tā varētu būt. Ja sapņus pareizi iztulkos, tad varēsiet saprast savas vajadzības

emocionālajā sfērā. Tāpat uzzināsiet, kādā veidā to panākt. Uzmanīgi jāieskatās un jāieklausās savos sapņu tēlos. Nav izslēgts, ka šajā mēness dienā sapņos var nākt atklāsme un kādu patiesību apzināšanās.

Mēness diena 23.novembrī

29.Mēness diena sākas no pl. 07:44, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Mēness slēpjas Zemes ēnā. Tūlīt sāksies jauns mēness. Mēness pazušana pie debesīm nes sev līdzi vispārēju lejupslīdi, nomāktības stāvokli. Šodien cilvēki jūtas slikti. Viņiem var uznākt nepamatots trauksmes stāvoklis vai panika. Var iekrist depresijā un sastrādāt muļķības. Viss tas – enerģijas nepietiekamība. Šodien iespējamas ilūzijas un katastrofas. Nerekomendē doties ceļojumā, var notikt avārijas. Vadītājiem uz ceļiem jābūt uzmanīgiem.

Šodien jāizvairās no visa tumšā – tumšiem stūriem, šķērsielām un telpām, duļķainiem avotiem, piesārņota ūdens. Pēc tumsas iestāšanās apgaismojiet savā dzīvoklī katru istabu. Apgaismošanai var izmantot gan elektrību, gan sveces, kuras ieteicams iegādāties baznīcā. Var dzīvokli arī izkvēpināt ar kadiķiem vai vaivariņiem. Pirms gulēt iešanas ieejiet dušā. Ūdens nomierina ķermeni un aizskalo negatīvo tumšo enerģiju. Ievērojiet piesardzību it visā. Esiet uzmanīgi, pārejot ielu, griežot dārzeņus – šodiena nes sev līdz traumas un nelaimes gadījumus.

Attīriet domas un garu. Neturiet sevī aizvainojumus un ļaunumu. Pārdzīvojumi jūs saēdīs no iekšpuses, dzeniet tos prom. Piemērota diena, lai tiktu vaļā no uzbāzīgiem cilvēkiem, kuri lien dvēselē, glaimo un par jūsu draugiem tikai izliekas. Neticiet neviena padomiem, prognozēm un solījumiem. Šodien cilvēki dod melīgu informāciju, jums apkārt ir vienas vienīgas ilūzijas un māņi. Divdesmit devītā mēness diena skaitās sātana diena, tādēļ nedrīkst zīlēt, veikt kaut kādus rituālus un kolektīvus pasākumus.

Tāpat nedrīkst uzsākt vai plānot kaut ko jaunu, pat prātā. Neiegādājieties neko jaunu – pirkums izrādīsies nevērtīgs vai brāķis. Nedibiniet jaunas pazīšanās, tām līdz nāks tukši, neperspektīvi solījumi. Nodarbojieties ar sīkām sadzīves lietām. Ja šajā mēness mēnesī ir 29, nevis 30 mēness dienas, tad pateicieties liktenim par jauniem atklājumiem un dotajām mācībām. Izdariet kopsavilkumu un noskaņojieties jaunam mēness ciklam.

Veselība un ēšana. Šodien vēlams gavēt, praktizēt lēnprātību un atturību. Ēdiet vairāk miltu un piena ēdienus. Noderīgas arī graudzāles. Izcepiet savā mājā maizi, pankūkas, pīrāgus vai kūkas un apēdiet ģimenes lokā. Aizliegts lietot gaļu un alkoholu, nedrīkst smēķēt. Organisma vārīgās vietas ir resnās zarnas apvidus. Klizmu labāk netaisiet, potēties arī nevajadzētu.

Šodienas kaites parasti izprovocē stress vai skaudība no apkārtējo puses. Ārstējieties pie tāda ārsta, kuram uzticaties. Lai sekmētu izveseļošanos, ieteicams pabūt vienatnē, palasīt lūgšanas, ievērot gavēni un nevienam nevēlēt ļaunu.

Mīlestība un attiecības. Pacentieties samazināt komunicēšanos. Šodien daudz praktiskāk pabūt vienam, padomāt, izdarīt mēneša kopsavilkumu. Cilvēki noskaņoti uz mānīšanos un tukšu pļāpāšanu. Laulāto attiecībās rodas saspīlējums, kaut kas netiek līdz galam izrunāts. Nav izslēgta nodevība vai neuzticība no viena laulātā puse. Atturieties no seksa, šodien tas atstāj tikai graujošu ietekmi uz organismu. Bērna ieņemšanu atlieciet uz citu dienu. Ja tā tomēr notikusi, cītīgi lūdziet savam bērnam labāku likteni. Citādi viņa liktenis būs rūgts.

Darbs un jaunrade. Ļoti slikta diena jebkurai darbības sfērai. Viss krīt laukā no rokām, nekas neizdodas. Atturieties no aktīva darba un aktīvas sadarbības ar kolēģiem, partneriem, priekšniecību. Visas dienesta sarunas šodien būs bezjēdzīgas, projekti – neveiksmīgi. Neko nedrīkst uzsākt. Labāk pat nepabeigt to, ko iesākāt agrāk. Viena kļūda var novest līdz kraham visu, ar ko centīgi nodarbojāties visu mēnesi. Ļoti nelabvēlīgas visas finanšu operācijas. Nedrīkst neko aizņemties un aizdot. Nedrīkst parakstīt līgumus, svarīgus dokumentus. Neņemiet neko uz kredīta un nenēsājiet sev līdz lielas naudas summas.

Sapņi. Bieži vien divdesmit devītajā mēness dienā sapņi ir smagi un nepatīkami. Pamatā tas ir saistīts ar to, ka saasināts jūtīgums dēļ piesātinātās dienas enerģētikas, kā arī personības pozitīvās un negatīvās īpašības laužas uz ārpusi. Mēs kaut kādā veidā kļūstam atvērtāki, bet tai pašā laikā arī vieglāk ievainojami. Ja cilvēkam nomodā ir iespējas izkontrolēt savas domas un rīcību, tad sapņos viss tas, kam esam uzlikuši zīmogu „aizliegts” vairs kontrolei nepadodas un atrod izeju.

Sapņu tēliem tiešas nozīmes nav, tiem drīzāk piemīt psiholoģisks raksturs. Un tādēļ šo sapņu traktēšanai ir vajadzīga īpaša uzmanība. Pēc būtības mēs šajā mēness dienā redzam uzkrājušos problēmu slogu. Neatrisinātie jautājumi nekur nepazūd, lai cik dziļi mēs tos censtos noslēpt, tie mūs tikai stingrāk spiež, izsaucot nemitīgu spriedzi. Savu psiholoģisko un emocionālo stāvokli var izlīdzināt tikai tad, ja sākam strādāt pie problēmu risināšanas. Bet, lai atrastu šo problēmu īsto sakni, tad divdesmit devītās mēness dienas sapņus rekomendē uzticēt traktēt profesionālim.

Mēness diena 24.novembrī

1.Mēness diena un 2.Mēness diena

1.Mēness diena sākas no pl. 00:57, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Pirmā mēness diena – mēness cikla pamats. Jūs atrodaties pašā sākumā. Šis laiks – tīra lappuse, uz kuras var uzrakstīt visus savus drosmīgos sapņus, plānus un ieceres. Runājot tēlaini, šajā dienā jūs ieliekat pamatus visam mēnesim – jo stiprāki šie pamati būs, jo veiksmīgāks periods.

Pirmā mēness diena – ļoti gaiša un tīra diena. Šodien visām jūsu domām piemīt spēks un tās tiecas uz to, lai priekšā stāvošā mēneša laikā realizētos. Ļoti svarīgi šajā dienā domāt tikai labas domas. Sliktām un ļaunām domām šodien nav vietas, īpaši tad, ja tās virzītas uz otru cilvēku. Pirmajā mēness dienā vēlot kādam ļaunu, ir risks neveiksmes piesaistīt sev pašam. Turpretim visām iecerēm, kas nāks no tīras sirds, būs panākumi. Lielu labumu nesīs visas darbības, kas virzītas uz garīgo attīrīšanos. Piemēram, var vērsties pie savas pagātnes, padomāt par savu rīcību, nodarboties ar meditāciju un piedot visus aizvainojumus. Labvēlīgi ietekmē uguns vērošana. Ja ir iespēja, vajag pasēdēt pie ugunskura vai kamīna, bet var arī aizdegt sveces.

Padomājat, ar ko jūs gribētu nodarboties tuvākajās 30 dienās? Varbūt darbā tiek gatavots kāds projekts? Vai jūs jau sen vēlaties sākt apmeklēt sporta zāli? Vai uzrakstīt grāmatu? Apdomājiet visus savus plānus, varat pat uzrakstīt uzmetumu to realizācijai. Bet pagaidāt neko neuzsāciet! Mēnesis ir tikko sācies, jums nepietiks enerģijas momentā realizēt iedomāto. Tagad vajag maksimāli atslābināties un plānot savu rīcību visam mēnesim. Vēlmju realizācijai palīdz to vizualizēšana. Domās zīmējiet savu darbību rezultātu, stādāties priekšā to, ko vēlaties iegūt mēneša laikā. Tad kosmiskie spēki jums nāks palīgā un vēlēšanās tiks izpildīta.

Ja ir iespējams, tad pirmo mēness dienu labi pavadīt vienatnē. Piemēram, var palikt mājās un palasīt grāmatu, paklausīties mūziku, pasēdēt pie datora vai vienkārši padomāt un pasapņot par saviem plāniem. Bet vislabāk pastaigāties, jo daba ir pilna enerģētikas.

Veselība un ēšana. Organisms jūtas noguris, tam nepietiek spēka. Uz enerģētiskās novājināšanās rēķina var rasties stress. Tādēļ nepasliktiniet situāciju ar alkoholu un fiziskajām slodzēm. Nogurdinošus treniņus atstājiet uz labvēlīgākām dienām, tāpat arī svinības un ballītes, kurās paredzēts lietot lielu daudzumu alkoholu. Nerekomendē arī ass un ļoti karsts ēdiens. Operācijas labāk atlikt, ja vien tās nav steidzamas un netiek apdraudēta jūsu dzīvība. Atlieciet arī frizētavas apmeklējumu, jo šajā dienā nevajadzētu griezts matus. Pastāv uzskats, ka slimības, kas radušās pirmajā mēness dienā, būs ilgstošas, taču jebkurā gadījumā slimnieks atveseļojas.

Ne sliktu efektu dod badošanās. Pirmkārt, jūs organismam noņemat slodzi, kas vajadzīga barības pārstrādāšanai. Otrkārt, palīdzat organismam tikt vaļā no sārņiem, kuri viegli izdalās, jo organismā uzlabojas vielmaiņas procesi. Ieteicams lietot daudz šķidruma. Tās var būt zāļu tējas, novārījumi, sulas. Kategoriski neiesaka lietot cukuru un sāli vai produktus, kas tos satur. Labvēlīga silta vanna.

Mīlestība un saskarsme. Pamēģiniet nestrīdēties ar apkārtējiem, bet, ja esat jau sastrīdējušies, tad izlīgstiet. Turiet solījumus, pat tos, kurus esat devuši agrāk. Tā paaugstināsies iespējas jūsu plānu realizācijai, jo jūs garīgi attīrāties un jauno mēnesi sākat ar pozitīvām emocijām. Jaunā mēnesī nevajag slēgt laulības, bet plānot savu likteni var un tas pat ir lietderīgi.

Darbs un jaunrade. Labāk atturēties no svarīgiem darījumiem un finanšu jautājumu risināšanas. Var nodarboties ar zinātni, mākslu, plānot savu jaunradi – viss noteikti piepildīsies, ja pareizi izmantosiet mēness enerģiju.

Sapņi. Skaitās, ka pirmās mēness dienas sapņi ir pravietiski, taču prasa pareizu izskaidrojumu. Negatīvie sapņi jālaiž prom, bet pozitīvajiem jāpievērš uzmanība. Jebkurā gadījumā viss, ko nosapņojat, ir tikai tēli, kuros varat ieklausīties un varat arī palaist garām. Ja jūs nosapņojat kaut ko negatīvu, sliktu un pieķeraties šim stāvoklim, tad tas nekavēsies jūsu dzīvē arī izpausties. Tas pats attiecas arī uz patīkamiem sapņiem – pret tiem jāattiecas kā pret patīkamu zīmi, kas sola tikai labo.

2.Mēness diena sākas no pl. 09:27, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Otrā mēness diena ir lieliski piemērota mūsu fizisko ieceru realizācijas sākumam.

Laiks sākt iedzīvināt visus savus plānus, kurus vakar apdomājāt. Realizāciju labāk uzsākt otrajā diennakts pusē. Otrā mēness diena jāvelta aktīvai darbībai, atpūsties varēs vēlāk. Uztveriet jaunu informāciju, jo vēlāk tā noderēs. Diena saistās ar jaunas, tīras dzīves atnākšanu un uzplaukumu, enerģijas pieauguma procesu. Cilvēki sāk uzkrāt dzīvības spēkus, sajūt izlēmību un spējas darboties, kļūst gatavi realizēt pašas drosmīgākās idejas. 

Diena laba braucieniem, komandējumiem un jebkura veida ceļojumiem, var pārvākties arī uz citu dzīves vietu. Šajā dienā visi jūsu vārdi un rīcība būs kā pamats vēlākajiem notikumiem, tādēļ pasekojiet, ko darāt un ko runājat. Pret cilvēkiem, pat pašiem vīzdegunīgākajiem, izturieties ar iecietību. Jūsos var pamosties agresija un, ja kopš dzimšanas esat nelīdzsvarots, tad jums būs grūti kontrolēt naidīguma uzplūdus. Tomēr pacentieties sevi kontrolēt, jo strīdi var novest līdz tiesas darbiem, un jūsu plāni var nerealizēties.

Šajā dienā jūs esat spējīgi ļoti smalki izjust visas lietas un apkārtni. Un to vajag izmantot savā labā. Piemēram, noteikt, vai jums ir noderīga saskarsme ar kādiem cilvēkiem vai pazīšanos labāk izbeigt. Sajust savu attieksmi pret kādu interesējošu priekšmetu ir vienkārši. Vajag norobežoties vientuļā vietā, apsēsties ērtā pozā, nomierināties, atslābināties un tad stādīties priekšā to, pret ko vēlaties noteikt savu attieksmi. Pieņemsim, ka tas ir jūsu saskarsmes loks, un jūs stādāties priekšā kādu cilvēku. Var atcerēties, bet pēc tam domās uzzīmēt vissīkākās nianses. Piemēram, runas manieri, roku, plecu, galvas kustības, mīmiku – tātad pilnu, dziļu tēlu. Sevī ieklausoties, var sajust savu attieksmi pret šo cilvēku un izdarīt attiecīgu secinājumu.

Veselība un ēdiens. Šīs dienas simbols – pārpilnības rags, kas tver pie mutes. Mostas negausīga apetīte, alkatība. Nevajag izdabāt savām emocijām, spiest uz ēdienu. Viss, ko šodien apēdīsiet lieku, jums var atspēlēties vēlāk. Ja ēdiens rada nepatīkamas sajūtas un diskomfortu, tad tas jums nav vajadzīgs. Un otrādi – ja rodas vēlme no iedomātā kaut ko apēst, tad dariet to droši. Veiksmīga būs arī vēlme sākt diētu, tā tikai pareizi jāizvēlas.

Uzmanība jāpievērš zobiem un mutes dobumam, kas šajā dienā ir īpaši vārīgi. Šajā dienā iesākušās slimības prasa speciālu ārstēšanu, bet jebkurā gadījumā nebūs ilgstošas. Nostipriniet savu ķermeni ar fiziskiem vingrinājumiem – tā jūs sagatavosiet organismu pieaugošās mēness enerģijas uztveršanai un saglabāšanai. Aizejiet uz baseinu vai sporta zāli. Otrā mēness diena skaitās optimāla arī atveseļošanās procedūrām, jogas nodarbībām. Vēl jo vairāk tādēļ, ka šodien paši grūtākie vingrinājumi būs viegli izpildāmi.

Mīlestība un saskarsme. Jāizvairās no pārmērīgām kaislībām. Lai saglabātu un nostiprinātu attiecības, nepieciešams miers un maigums. Savu saskarsmes loku uz laiku labāk ierobežot, lai ar kādu nesastrīdētos. Nav vēsts sākt skaidrot attiecības, vēl jo vairāk ar priekšniecību. Šajā dienā jūs varat arī sajust, ka kāds no jūsu saskarsmes loka ir lieks. Ja jums ar šo cilvēku ir iespējams šķirties bez konflikta, tad dariet to. Esiet devīgi pret cilvēkiem, pieaugošajai alkatībai stādiet pretī labestību. Dāviniet, ziedojiet. Jebkura summa, kuru jūs nesavtīgi ziedosiet, mēneša laikā atgriezīsies divkāršā apmērā. Arī labie darbi nākotnē atsauksies. Diena nelabvēlīga laulību slēgšanai.

Darbs un jaunrade. Centieties mazāk kontaktēties ar priekšniecību. Diena veiksmīga sponsoru meklēšanai projektam, kuru vakar apdomājāt. Jebkuras finanšu operācijas un ieguldījumi būs veiksmīgi, arī darījumi tirdzniecībā un ar nekustāmo īpašumu. Apmeklējiet labdarības organizācijas un ziedojiet nedaudz līdzekļu. Vēlāk jūs par to tiksiet atalgoti.

Otrā mēness diena ļoti labvēlīga ar zinātni saistītu lietu uzsākšanai. Diena piemērota, lai uzsāktu apgūt kādu jaunu priekšmetu. Uzmanīgi jāattiecas pret jebkuru informāciju, jo tā var izrādīties noderīga visa mēneša laikā.

Šī diena ir labvēlīga aktīvai darbībai, tiek ielikts labvēlīgs pamats jūsu nākotnes labklājībai, tikai nedrīkst padoties bezdarbībai un maigi jāattiecas pret apkārtējiem.

Sapņi. Pastāv uzskats, ka sapņi otrajā mēness dienā ir tukši un mānīgi, tādēļ uzmanību nepiesaista. Ja kaut ko sapņojat, tad šī sapņa izskaidrošanai labāk vērsties pie speciālista.

Mēness diena 25.novembrī

3.Mēness diena sākas no pl. 11:06, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Trešā mēness diena – ļoti enerģiska. Ar trešo mēness dienu debesīs parādās tievs sirpis, mēness sāk dāsni dāvāt savu enerģiju zemes dabai. Pienācis laiks cīnīties par savām iecerēm, aizstāvēt savus plānus un vēlmes.

Tā kā gepards, kas gatavojas lēcienam, ir saspringts un agresīvs, tad šajā dienā jūs varat kļūt kādam par upuri naidīguma izpausmē vai pats kļūt par naida avotu. Gepards simbolizē arī neatlaidību, tiekšanos uz mērķi, gatavību to tūlīt sasniegt. Arī jums, līdzīgi viņam, jāsagatavojas izšķirošajam lēcienam – jārīkojas aktīvi, sparīgi. Enerģija, kuru jūs nepaspēsiet iztērēt, vienkārši „saskābs”, un tas negatīvi ietekmēs jūsu pašsajūtu. Šajā mēness dienā parādās nosliece paust ne pašas labākās cilvēka uzvedības puses, vēl jo vairāk tādēļ, ka palielinās emociju spēks. Var pēkšķi rasties ļaunums, agresija, cietsirdība. Tā visa avots ir enerģija, kuras spēks trešajā mēness dienā ir ļoti liels. Un tādēļ uzliesmo konflikti un strīdi, kas ne mazākā mērā neuzlabo attiecības.

Enerģija ir tik liela, ka pat cilvēkiem ar pasīvu raksturu pilnībā pietiek spēka, lai aizsargātu sevi no negatīvu emociju izpausmes, pārvarētu jebkuras grūtības un realizētu iecerēto.

Pasivitāte ir pat kaitīga. Ja diena pagājusi cītīgā darbā un rūpēs, tad tā ir izdevusies. Nežēlojiet patērēto enerģiju, jo tā pie jums atgriezīsies simtkārtīgā apjomā. Jāatgādina, ka visām jūsu darbībām jābūt tikai pozitīvām.

Veselība un ēšana. Ja diena pagājusi mierīgi, tad enerģiju vajag iztērēt ar fizisko vingrinājumu palīdzību. Ieteicama kaujas māksla un sporta zāles apmeklēšana.

Vārīgākās ķermeņa daļas – pakausis un ausis. Ja sajutīsiet vājumu un sāpes pakausī, tad jūsu organismā atrodas sārņi, no kuriem jāatbrīvojas. To var panākt, apmeklējot pirti vai saunu. Nav ieteicams veikt operācijas, raut zobus un griezt matus.

Ja parādījusies apetīte, var sarīkot nelielas viesības, pieļaujama arī alkohola lietošana, tikai ierobežotās devās. Šajā dienā saslimt ir bīstami – slimība velkas ilgi un to var izārstēt tikai ar grūtībām. Neslinkojiet, taču arī nepārpūlieties.

Mīlestība un attiecības. Slēgt laulības nerekomendē, bet intīmajām attiecībām un seksuālajiem eksperimentiem laiks auglīgs. Atcerieties, ka jāsatur negatīvās emocijas. Palīdziet arī saviem tuviniekiem tikt galā ar naidīgumu. Jebkuri strīdi, konflikti, kaut kas līdz galam neizteikts var kļūt par ģimenes katastrofu.

Darbs un jaunrade. Neveiksmīga diena darījumiem, pārrunām, svarīgiem lēmumiem. Tāpat neiznāks nodarboties arī ar radīšanas procesu, var gadīties arī neveiksmes mācībās. Šajā dienā ar priekšniecību labāk nekontaktēties, atturēties no strīdiem, pat tādiem, kas no pirmā skata izliekas nevainīgi, tāpat neskaidrojiet attiecības ar kolēģiem. Nenodarbojieties ar nekustamo īpašumu, jo var būt zaudējumi. Neveiksmīga diena biznesam, tirdzniecībai, finansiālu jautājumu risināšanai. Tiesas procesi smagi, tādēļ labāk tos atlikt.

Ja jūs plānojat mainīt darbavietu, tad nedariet to šodien. Tāpat diena ir nelabvēlīga ceļotājiem un tiem, kuri vēlas mainīt dzīves vietu.

Sapņi. Dienas enerģija ietekmē arī sapņus. Tie parāda, kādā veidā jūs sadalāt savus spēkus, kādā virzienā jādarbojas, lai veltīgi netērētu enerģiju, bet pieliktās pūles nestu rezultātus. Trešās mēness dienas sapņi var saturēt arī grūtu uzdevumu atrisinājumus. Piemēram, ja jūs sapņojat nepatīkamus un smagus sapņus, tad jums nepietiek iekšējo spēku, lai harmoniski sadarbotos ar ārējiem apstākļiem. Turpretim, ja sapņojat patīkamus sapņus, tad jūs atrodaties uz pareizā ceļa.

Mēness diena 26.novembrī

4.Mēness diena sākas no pl. 12:25, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Pastāv uzskats, ka šajā dienā Ādams un Ieva iekoda aizliegtā koka ābolā, par ko tika izdzīti no Ēdenes dārza. Tādēļ diena nes sev līdz gan labo, gan ļauno vienādā daudzumā. Iespējams, ka jums vajadzēs izdarīt izvēli starp labām un sliktām lietām. Un rūpīgi izsvērt un apdomāt visus pieņemtos lēmumus, rīcību un vārdus.

Šajā dienā lietderīgi sākt pētīt savu ciltskoku, pavadīt laiku ģimenes lokā un apciemot radiniekus, ar kuriem sen neesat tikušies. Diena piemērota arī garīgajām praksēm, pašanalīzei un informācijas meklēšanai par pazudušiem cilvēkiem. Pēc trešās saspringtās dienas noderīga arī atpūta. Labāk to darīt brīvā dabā, bet nevajag iejaukties tās harmonijā – raut un bradāt puķes, zāģēt kokus.

Vai šī diena būs pozitīva vai negatīva, tas pilnībā atkarīgs no jums. Esiet labi pret apkārtējiem, dodiet viņiem pozitīvu enerģiju.

Ceturtā mēness diena prasa paaugstinātu uzmanību un apzinīgumu. Tā ir piesātināta ar informāciju, un jums rodas unikāla iespēja ieraudzīt to tādu, kāda tā patiesībā ir. Tas attiecas uz visām dzīves sfērām – ikdienas darbību, darbu, attiecībām, kā arī pašam pret sevi. Var atklāties gan patīkami, gan nepatīkami brīži. Tas liek aizdomāties un saprast, pa kuru ceļu virzīties tālāk.

Šajā dienā labi nodarboties ar rokdarbiem, bet atrast samezglotus matus vai diegus nav labvēlīga pazīme.

Veselība un ēšana. Noderīga mērena fiziskā slodze, bet pēc tam vajadzētu aiziet uz pirti, saunu vai pieņemt jūras sāls vannu. Nedrīkst pārēsties, kaitīgs arī alkohols un nikotīns.

Slimības, kas šajā dienā saasinās, var būt pārmantotas, jo diena saistīta ar radniecīgām saiknēm. Ja slimību tūlīt nesāks ārstēt, var rasties sarežģījumi.

Ja šajā dienā sevi liek manīt kakla skriemeļi un muskuļi, tas nozīmē, ka kaut ko nederat tā, kā tas pienākas šajā dienā. Nopietni apdomājiet visus dienas notikumus un, ja iespējams, izlabojiet pieļautās kļūdas.

Mīlestība un attiecības. Dāvājiet savai otrajai pusītei romantisku vakaru. Var slēgt laulību, taču ģimenes dzīvē trūks siltuma un draudzīga komforta.

Dienu labāk pavadīt ģimenē, iet tālu prom no mājas nav ieteicams. Pasēdiet ar radiniekiem, parādiet, ka jūs viņus mīlat un par viņiem rūpējaties. Var samierināties ar tuvu cilvēku, ar kuru jau sen bijāt sastrīdējies.

Ceturtā mēness diena sekmē vientulību. To var izmantot, lai sakoncentrētos uz rezultātu un pieņemtu efektīvus lēmumus. Ērta poza, tīrs un mierīgs prāts, mierīgas domas – panākumu ķīla.

Teicama diena dzimtas turpināšanai. Šajā dienā ieņemts bērns būs maigi piesaistījies ģimenei, materiālajam siltumam un mājas ērtībām. Viņš būs teicams.

Mēness diena 27.novembrī

5.Mēness diena sākas no pl. 13:13, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Piektā mēness diena – diena, kad mēs precīzi izjūtam savus rāmjus, sūtību, likteni. Simbols – Vienradzis aicina pastāvēt uz saviem uzskatiem un principiem, aizstāvēt nepatiesi apvainotos un neslēpt savas jūtas. Ja esat uzsācis strīdu, kura laikā pierādāt savu taisnību, tad gandrīz esat izcīnījis uzvaru. Šajā dienā Vienradzis ir aizbildnis cīnītājiem un aizstāvjiem. Veicas advokātiem, viņi vinnē tiesas procesos, bet nelabvēlīga diena noziedzniekiem – visas blēdības un afēras tiek ātri atklātas.

Diena veiksmīga izlēmīgajiem un drosmīgajiem.

Nevajag uzsākt neko jaunu, labāk pabeigts vecās lietas un nodarboties ar plānošanu. Ja esat vieglprātīgs cilvēks, tad jums šī diena būs grūta, jo neapdomīga rīcība pavērsīsies pret pašu. Tādēļ nepieņemiet lēmumus, neizsverot visus „par” un „pret”. Saprātīgiem cilvēkiem diena būs veiksmīga.

Šodien nevajag baidīties būt patiesam un atklātam, jo apkārtējie visas jūsu jūtas sapratīs. Ja uznākusi vēlme paraudāt – dariet to. Tikai esiet uzmanīgi un pacentieties šodien neko nepazaudēt – tas nekad neatgriezīsies.

Radiet sev apkārt labvēlīgu atmosfēru, varat iziet dabā vai pavadīt vakaru pārdomās un sapņos. Viss, kas attiecas uz garīgo attīstību, uz sevis pilnveidošanu, šodien ir labvēlīgs. Var veikt garīgās prakses vai meditācijas, analizēt savu un citu rīcību, strādāt ar apziņu. Lieliska diena, lai sevī attīstītu augstākās īpašības, tādas kā – mīlestība un piedošana. Jūs labvēlīgi ietekmēs tīras domas un vēlmes. Lasiet lūgšanas un skaitiet mantras.

Veselība un ēšana. Par tuvojošos slimību liecina trauksmaini un nemierīgi sapņi. Kopumā diena organismam ir labvēlīga. Viss apēstais organismā tiek pārstrādāts bez pēdām, tādēļ var rīkot viesības un ēst, cik vēlas. Tomēr jāpadomā par to, ko ēst. Tieksme uz gaļu liecina, ka jūsos dzīvo plēsoņa. Vēlams dot priekšroku augu barībai un piena produktiem, tādiem, kā piens un biezpiens. Centieties nepārēsties, taču arī badoties nav ieteicams. Ēdiet mēreni. Labi dzert zāļu tējas, veikt organisma atjaunināšanas un attīrīšanas procedūras, nodarboties ar fizkultūru. Īpašs efekts ir jogas nodarbībām, jo tajās notiek ne tikai ķermeņa atslābināšanās, bet arī saprāta.

Šajā dienā jūtīgs ir barības vads. Ja jums sākas dedzināšana vai vemšana, tad tas nozīmē, kas esat pieļāvuši kļūdu un Mēness jums to nepiedod. Pastāv uzskats, ka slimības, kas rodas šajā dienā, ir negatīvu emociju sekas.

Mīlestība un attiecības. Pastāvēt uz saviem principiem – tas ir labi, tikai neesiet nesavaldīgi un agresīvi pret tuviem cilvēkiem. Dienu labāk pavadīt labvēlīgā gaisotnē. Laulību slēgšanai gan šīs diena neder. Taču, ja esat ar mieru savā dzīvē samierināties ar nemitīgiem pārbraucieniem un izmaiņām, tad varat arī laulāties. Tomēr konservatīvas dabas cilvēkiem, kuri mīl mierīgu un plūstošu dzīvi, laulībām labāk izvēlēties citu dienu.

Darbs un jaunrade. Biznesā nevajag uzsākt jaunas lietas. Pārrunas neizdosies, finansu operācijas un darījumus ar nekustamo īpašumu labāk atlikt. Radīšanai un mācībām diena ir labvēlīga. Vislabāk nodoties jaunu darbību plānošanai. Šodien var doties garos braucienos un komandējumos. Diena labvēlīga zinātniskajai darbībai un mākslai, īpaši tad, ja jautājumus risina radoši. Viegli padodas jaunu zināšanu apguve.

No finanšu operācijām atbalstāma vienīgi parādu atdošana. Nav jādodas meklēt kompromisu ar partneriem vai kolēģiem, jo apkārtējie jums nepieskaņosies, gribēs aizstāvēt paši savus principus un uzskatus.

Sapņi. Piektās mēness dienas sapņi atspoguļo jūsu iekšējo stāvokli. Tai laikā notiek garīga rakstura pārmaiņas. Notiek viena stāvokļa transformēšanās otrā. Ja pareizi iztulko, var saprast, kādā virzienā jāveic izmaiņas. Vai nu jūs atrodaties uz garīgās attīstības ceļa, vai virzāties pa apli, jaunu pieredzi negūstot.

Ja sapnī redzat sevi raudošu, tad tā ir zīme, ka jūsu organisms attīrās, un jūs esat uz pareizā ceļa, bet smagi sapņi norāda uz veselības problēmām.

Mēness diena 28.novembrī

6.Mēness diena sākas no pl. 13:38, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Šodien ir mēneša pati pozitīvākā un veiksmīgākā diena. Gandrīz viss jums izdosies, dzīve iemirdzēsies jaunās krāsās. Dienu labāk pavadīt pasīvi, nepārslogojot ar aktīvām darbībām un rūpēm. Mēness jums neprasa lielus enerģijas patēriņus, tādēļ variet rīkoties ar saviem spēkiem pēc saviem ieskatiem – apmeklēt sporta zāli vai baseinu, mierīgi palasīt grāmatu. Šodien visas jūsu darbības ir labvēlīgas, ja netiek pārkāpti kosmiskie un cilvēciskie likumi vai bojāta karmu. Tiem, kuri iet pret likumu, Mēness nav labvēlīgs. Tādēļ šī diena nav labvēlīga noziedzniekiem, jo policijai tos izdodas noķert bez lielām pūlēm.

Šodien saasinās intuīcija, tādēļ jāieklausās savā iekšējā balsī. Sestajā mēness dienā mūsu senči zīlēja ar mākoņiem. Par labu pazīmi uzskatīja tādu, kad mākoņi debesīs ir reti, balti un viegli. Ja debesis bija pilnīgi skaidras vai pilnībā pieblīvētas mākoņiem, tas skaitījās kā harmonijas izjaukšana. Tagad simboliskas kļuvušas skaņas un smaržas, tādēļ apkārt vajadzīgi patīkami aromāti. Var atpūsties arī dabā.

Emocionālajā plānā jāpaliek līdzsvarotam un mierīgam. Neapmierinātība ar dzīvi un pašam ar sevi noved pie nelabvēlīgām sekām. Lietas jāpieņem tādas, kādas tās ir. Labi izvest atjaunojošas procedūras, meditēt, koncentrēties uz elpošanu.

Šodien palielinās spējas uzņemt un piesaistīt enerģiju. Uz tās rēķina aug organisma rezerves un palielinās uzņēmība. Tas dod iespēju labāk saprast šajā dienā pieejamo informāciju. Jūs spēsiet bez grūtībām noteikt, kas no visa uzzinātā atbilst, kas neatbilst patiesībai.

Veselība un ēšana. Var sarīkot nelielas viesības, pieļaujama alkohola lietošana. Smēķēt gan nevajadzētu, jo šodien ļoti ievainojami ir bronhi, elpošanas ceļi un plaušu augšējā daļa. Turklāt smēķētāji piesārņo gaisu, kas var radīt nepatikšanas, jo šodien pār pasauli valda Ūdens stihija. Saudzējiet kaklu, nelietojiet pārāk aukstus dzērienus, esiet uzmanīgi ar saldējumu.

Diena laba masāžai ar aromātiskām eļļām. Derīgas atjaunojošās maskas, skrubi. Var apgriezt matus, bet raut zobus neiesaka. Pieaug risks saaukstēties, taču jebkura šodien iegūtā slimība pāries ātri un bez sarežģījumiem. Ja sestajā mēness dienā jums sāk sāpēt kakls vai parādās klepus, tad tā ir zīme, ka neesat sekojuši kosmiskajiem likumiem, ka jums ar sevi jāstrādā un labāk jāizmanto dotā enerģija.

Mīlestība un attiecības. Ļoti veiksmīga diena jebkuram komunikāciju veidam. Jums būs panākumi pie pretējā dzimuma, arī priekšniecība uzklausīs. Šodien apkārtējie ir uzņēmīgāki pret informācijas plūsmu, tādēļ uzmanīgi klausīsies un sapratīs ne tikai to, ko jūs runājat, bet arī to, ko jūs ar to domājat.

Laulības dzīvē un mīlestības lietās viss nokārtosies. Šajā dienā var slēgt laulības, kuras dos stabilitāti un mājas ērtības. Šajā dienā slēgtās laulības reti beidzas ar šķiršanos. Diena veiksmīga arī dzimtas turpināšanai. Sestajā mēness dienā ieņemts bērns vienmēr tieksies uz saviem ideāliem un atradīsies harmonijā ar dabu.

Darbs un jaunrade. Diena labvēlīga grupu operāciju izvešanai. Var uzsākt kaut kādas sīkas lietas, pie lielām varēs ķerties vēlāk. Veiksmīga diena jebkuru biznesa jautājumu risināšanai – finanšu, partnerattiecību vai nekustamā īpašuma jautājumos. Ja plānojat mainīt darbu, tad arī to var darīt tieši šodien. Tāpat var veikt netālu ceļojumu, pārvākties uz jaunu dzīves vietu.

Mēness šodien labvēlīgs visiem radošajiem darbiniekiem. Derīgi nodarboties ar mācīšanos, zinātni. Arī nodarbošanās ar mākslu vai zinātni sagādās lielu apmierinājumu.

Šodien derīgi nokārtot parādus, neaizņemties arī pašam, citādi pēc tam nebūs miera vai arī sāksies strīds ar aizdevēju.

Sapņi. Sestās mēness dienas sapņi ir pravietiski. Tas nenozīmē, ka tie piepildīsies tieši tādi, kādus jūs tos redzējāt. Tās ir zīmes, atbildes un jautājumi.

Traktējot to nozīmi, nevajag steigties, vēlams ņemt vērā ne tik daudz saprāta secinājumus, cik personiskās izjūtas, kas rodas pēc pamošanās. Sapņu tēlus jums palīdzēs izprast jūsu intuīcija.

Mēness diena 29.novembrī

7.Mēness diena sākas no pl. 13:52, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Organismā jau uzkrāts pietiekams daudzums Mēness enerģijas, lai aktīvi un patstāvīgi darbotos. Turpiniet savu darbību, realizējiet plānus. Tas ir jūsu organisma „brieduma” laiks. Jūs paši sajutīsiet, kā jūsos rodas pārliecība par saviem spēkiem. Daudzi cilvēki šajā dienā kļūst emocionāli uzņēmīgi, ar smalkām izjūtām. Nevairieties no emocionāla kontakta ar apkārtējiem, jo pilnīgi iespējams, ka drīz atbalsts būs vajadzīgs arī jums.

Septītajā mēness dienā mūs nospiež Vārda varenība. Šodien visi vārdi iegūst spēku, viss teiktais iedzīvinās. Šodien jānodarbojas ar savu valodu, vārdiem, tekstiem. Lai nesagādātu nepatikšanas, sekojiet tam, ko runājat. Meliem un baumām piemīt graujošs spēks, izvairieties no tiem, ja nevēlaties nākotnē smagi saslimt vai sadurties ar kaut ko bīstamu. Nedodiet tukšus solījumus, nevēliet nevienam ļaunu un neuzsāciet nelietderīgu pļāpāšanu, jo jebkurš pateiktais vārds var pavērsties pret jums. Pitagorieši šajā dienā deva klusēšanas zvērestu un visas mēness diennakts laikā neizteica nevienu vārdu. Pamēģiniet pasekot savai runai, izvairieties no parazīt vārdiem, mācieties runāt pēc būtības. Šajā dienā noderīgas lūgšanas, mantras, asanas.

Bīstama arī graujoša darbība – nedrīkst lauzt mēbeles, plēst traukus un grāmatas. Īpaša vērība jāpievērš papīriem, pierakstiem un drukātiem izdevumiem. Var nodarboties ar arhīviem vai sākt rakstīt grāmatu.

Diena būs veiksmīga godīgiem un aktīviem cilvēkiem. Sakārtojiet savu prātu. Variet pats sevi apdāvināt – nopirkt to, par ko jau sen sapņojāt.

Šajā dienā raksturīgs augsts emocionālais jutekliskums, rodas vajadzība pēc saskarsmes. Diena veiksmīga arī piedzīvojumu un avantūru meklētājiem. Ja ir vēlēšanās, tad šo dienu var pavadīt arī vienatnē, veicot pašanalīzi, cenšoties izprast savu būtību. Labi nodarboties ar garīgajām praksēm.

Veselība un ēšana. Šodien jums viss izdosies. Dienu var pavadīt atslābinātā stāvoklī vai pie mājas darbiem. Var aiziet uz sporta zāli, noderīgas jebkuras fiziskās slodzes. Organisms ir spēcīgs, cilvēks jūtas pārliecināti, tādēļ viegli padodas jebkurš darbs.

Tāpat patstāvīgi varat sastādīt šodienas ēdienkarti. Diena piemērota kā atslodzei, tā arī viesību rīkošanai ar mērenu alkohola daudzumu. Vārīgas ir plaušas, iespējams sasaldēties, tomēr šodien iegūtās slimības ir viegli izārstējamas. Derīgi izvest iekšējo orgānu tīrīšanu, nostiprināt imunitāti, izgatavot ārstnieciskus preparātus. Diena labvēlīga arī ķirurģiskajām operācijām, vienīgi nedrīkst griezt matus un raut zobus.

Mīlestība un attiecības. Saskarsme ar apkārtējiem dod prieku. Tieši šodien var sajust visas nianses savstarpējām cilvēciskajām attiecībām, atrast kopīgu valodu ar tiem,  kuriem iepriekš kautrējāties vai baidījāties iet klāt. Diena veiksmīga kontaktiem ar priekšniecību. Visi sakrājušies jautājumi tiks sekmīgi atrisināti. Ja pats esat priekšnieks, tad neaizmirstiet paslavēt savus darbiniekus.

Šodien labiem vārdiem ir liels spēks. Cilvēki pret siltiem vārdiem kļūst jūtīgi un uzņēmīgi. Tikai nemēģiniet glaimot vai liekuļot. Tāpat vajag izvairīties no konfliktiem un attiecību skaidrošanas, jo niknumā var izteikt šausmīgus vārdus, novēlēt cilvēkam pašu sliktāko, bet pēc tam nožēlot. Atcerieties, ka vārds nav zvirbulis, tādēļ kontrolējiet savas negatīvās emocijas un nepadodieties provokācijām.

Diena veiksmīga laulībām. Laulības dzīvē būs savstarpējā sapratne un siltums, bet tā izrādīsies trausla. Ikviens strīds var novest pie šķiršanās. Tādēļ šajā dienā laulībā stājas tikai tādi cilvēki, kuri ir pārliecināti par savām attiecībām vai arī radošas, apgarotas personības.

Darbs un jaunrade. Dzejnieki, rakstnieki, žurnālisti – šodien ir jūsu diena. Visiem, kas darbojas ar vārdu, būs panākumi, radīsies iedvesma. Tikpat veiksmīgi būs arī studentiem, ja šajā dienā būs jākārto eksāmens. Labvēlīga diena arī zinātniskajiem darbiniekiem un viņu pētījumiem. Taču biznesmeņiem jādarbojas uzmanīgi. Var risināt finansu jautājumus, tikai ne ļoti svarīgus. Visas lielās lietas, tai skaitā darījumus ar nekustamo īpašumu, labāk pārnest un citu dienu.

Lietderīgi aizstāvēt savus uzskatus un cīnīties par taisnību. Komunikācijas ar ierēdņiem būs veiksmīgas. Var mēģināt pameklēt jaunus partnerus, jo šodien cilvēki, kā vēl nekad, būs gatavi komunicēt un sadarboties. Vārda maģiju var izmantot reklāmu devēji un oratori – septītajā mēness dienā nav grūti par kaut ko pārliecināt arī lielu cilvēku grupu.

Sapņi. Septītajā mēness dienā vārda spēks izpaužas arī sapņos. Sapņus tulkojot, uzmanību vajag pievērst ne tikai tēliem, bet arī sapnī izteiktajiem vārdiem. Tad var iegūt visai noderīgu informāciju.

Pastāv uzskats, ka septītajā mēness dienā var atnākt atklāsme. Zīme tam var būt, ja sapnī redz garīgu personību. Tad ļoti uzmanīgi jāuztver sapnī teiktie vārdi.

Mēness diena 30.novembrī

8.Mēness diena sākas no pl. 14:02, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Astotā mēness diena – sākas Mēness mēneša otrais ceturksnis. Tā ir pārveidošanās, kardinālo izmaiņu, iekšējās transformācijas diena. Izmaiņas sekmē fenikss, kas sadeg pats savā ugunī un atdzimst no pelniem, sveces liesma, alķīmija. Šodien viss mūsu organisms pārkārtojas. Notiek mums neredzamas izmaiņas bioloģiskā līmenī – šūnu un audu līmenī. Organisms piesātinās ar enerģiju. Tā ir jūsu iespēja sākt savu dzīvi „no tīras lapas”, kā tautā runā.

Diena ir laba pašanalīzei un nožēlai. Atcerieties visas nelaimes un nepatikšanas, kuras jūs piemeklēja pagātnē, un atgaiņājieties no tām. Atcerieties, kā paši sagādājāt nepatikšanas citiem cilvēkiem un nožēlojiet to. Tumšajai pagātnei jāsadeg ugunī bez atlikuma. Šodien var aizdegt sveces un kamīnus, iekurt ugunskurus. Uguns vērošana var kļūt par sava veida attīrīšanās procedūru jūsu apziņai.

Astotā mēness diena, pārejas diena no vienas fāzes otrā, var jums sagādāt pārsteigumus, negaidītus notikumus, kuriem jūs nebūsiet gatavi. Tādēļ savlaicīgi jāsavācas, jāsaorganizējas. Noderēs prasme piemēroties apstākļiem un māka izdevīgi mainīt uzvedības plānus un taktiku. Diena ļoti aktīva, tādēļ nedrīkst vilcināties. Pasīviem cilvēkiem diena var būt bīstama – ja pēc dabas esat lēnīgs, tad pacentieties izvairīties no uguns un elektrības.

Veiksmīga diena jebkura veida pārvērtībām. Var iesaistīties jaunā lietā, nospraust jaunus plānus, taisīt mājā remontu, doties ceļojumā, pārvākties uz citu dzīvokli, nomainīt darbavietu. Un, protams, neaizmirst par iekšējo, garīgo transformāciju. Nodarboties ar pašanalīzi, pašattīrīšanos, lūgt cilvēkiem piedošanu un piedod pašam.

Veselība un ēšana. Šajā diena radusies slimība var izrādīties ļoti bīstama, tādēļ savlaicīgi jāpievēršas profilaksei. Vārīgas ir aknas, kuņģis un perifērā nervu sistēma. Nedrīkst pārēsties, smēķēt, dzert alkoholu. Diena īpaši labvēlīga ārstniecības līdzekļu gatavošanai, pat tādu, kas sastāv no vairākiem desmitiem komponentu. Šodien var iztīrīt kuņģi un zarnu traktu. Matu griešana šajā dienā paildzina mūžu.

Mīlestība un attiecības. Piedodiet cilvēkiem viņu nodarījumus, izturieties pret visiem ar siltumu un mīlestību. Diena laba grupu darbam vai atpūtai kompānijā, bet nav laba strīdiem un attiecību skaidrošanai. No strīdiem labāk izvairīties, konfliktus iznīdēt jau saknē. Laulāties šajā dienā nav vēlams. Laulība būs veiksmīga tikai aktīviem un darbīgiem pāriem, kas vienmēr gatavi pārmaiņām un jauniem iespaidiem. Ja jūsu pāris tāds nav, tad laulībā būs vienas nesaskaņas un tā ātri sagrūs.

Darbs un jaunrade. Biznesā dienu var veltīt meklējumiem un jaunu partneru piesaistīšanai. Diena veiksmīga kopīgam darbam ar kolēģiem. Pie priekšniecības var vērsties ar sīkiem jautājumiem, pret globāliem jautājumiem tā ir kurla. Biznesmeņiem un visiem darba cilvēkiem diena ļoti saspringta, nav izslēgts stress. Strādājiet mēreni, nepārpūlieties, neaizkavējieties vēl pēc darba.

Sapņi. Sapņos jūs varat ieraudzīt to, kas atrodas zemapziņā, to sava „es” daļu, kas dziļi paslēpta. Tādēļ šīs dienas sapņi var kļūt par atklājumu. Ja sapņus pareizi iztulko, tad jūs varat saprast, kādas izmaiņas jums stāv priekšā un tām psiholoģiski sagatavoties. Varbūt varēsiet noteikt, pa kuru ceļu šobrīd virzāties, un ieviest izmaiņas gan pašreizējā stāvoklī, gan savu ceļu padarīt tīrāku garīgi.

Pacentieties savus sapņus atcerēties, jo šajā dienā tie atklāj dzīves jēgu, stāsta par mūsu misiju, kādi esam uz zemes un kāda loma mums atvēlēta.

Mēness diena 1.decembrī

9.Mēness diena sākas no pl. 14:08, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Devītā mēness diena ir ļoti nelabvēlīga diena, slikta, bīstama, tumša. Šodien jābūt ļoti uzmanīgiem. Visas zīmes, ko liktenis jums sūta, ir sliktas, taču krist izmisumā nevajadzētu. Nosakiet savas ambīcijas, jo pārāk liels lepnums un pašpārliecība var pavērsties pret jums un novest pie katastrofas. Šodien ap jums lidināsies ilūzijas, mānīgums, avantūras, vilinājumi. Nepadodieties negatīvajai enerģētikai, turiet sevi rokās.

Šodien cilvēki ir ārkārtīgi emocionāli. Viņi ir nomākti un nospiesti, pār viņiem valda drūmas domas, tādēļ vajadzētu nodarboties ar sevis attīrīšanu. Jūsu vēlmēm un iecerēm vajadzētu būt tīrām. Ja pagātnē jūs kāds aizvainojis, tad piedodiet, no sirds novēliet viņam laimi. Tā ir efektīva metode cīņā ar šīs dienas negatīvo enerģētiku.

Neķerieties pie jaunām lietām, jo jūs varat pārvērtēt savas spējas, un tad jums nekas neizdosies. Labāk turpināt nodarboties ar jau iepriekš iesākto. Esiet morāli gatavi sliktiem jaunumiem, neveiksmēm, iespējama pat saindēšanās ar ēdienu. Pacentieties šo dienu nodzīvot bez emocionāliem izvirdumiem, jo savas emocijas demonstrēt šodien nav vēlams. Tāpat nevajadzētu strīdēties, jo aizstāvēt savus uzskatus šodien ir bezjēdzīgi. Pavadiet dienu mierīgi, ierastā darbā, ikdienas lietās. Ja jūtat, ka emocijas tūlīt izrausies uz āru, jums var palīdzēt elpošanas vingrinājumi vai meditācija. Saglabājiet mieru.

Veselība un ēšana. Izvairieties no pārēšanās, kategoriski aizliegta smēķēšana un alkoholisku dzērienu lietošana. Iespējama saindēšanās ar ēdienu, no kuras izvairīties palīdzēs organisma attīrīšana. Derīgi aiziet uz saunu vai pirti, var nodarboties ar spēka vingrinājumiem. Slimības, kas uznākušas šajā dienā, var būt bīstamas, taču bez letāla iznākuma. Devītajā mēness dienā lielākā daļa problēmu saistītas ar cilvēka psihi, jo viņi jūtas nomākti, pārslogoti ar problēmām un kompleksiem. Parādās suicidālas domas, cilvēki vēršas pie psihoterapeitiem.

Iespējama fobiju saasināšanās un sirds saslimšana, parādās nosliece uz depresiju. Ja šajā dienā smagi saslimstat, tad tā ir pazīme, ka kaut kas nav labi ar jūsu garīgo attīstību, ka esat pieļāvuši kļūdu. Diena nav labvēlīga slinkošanai, tādēļ labāk to pavadīt aktīvā darbībā, vislabāk brīvā dabā.

Mīlestība un attiecības. Šodien nedrīkst būt nekādu strīdu un konfliktu. Ja tomēr rodas, tad jāpacenšas nolīdzināt. Nestrīdieties ar apkārtējiem un nesāciet noskaidrot attiecības ar mīļoto. Var sarīkot romantiskas vakariņas, ja esat pārliecināti, ka jūsu attiecības balstās uz savstarpējo sapratni. Pats par sevi saprotams, ka laulības šodien slēgt nevajadzētu. Tās atnesīs tikai bēdas un vilšanās. Izņēmums var būt tikai tiem, kas ir attīrījuši savu karmu un pārliecināti par savu nodomu patiesumu un noturību pret jebkurām nepatikšanām.

Darbs un jaunrade. Saplānojiet dienu tā, lai visu laiku varētu nodarboties ar pieticīgu, rutinētu darbu. Nerādieties acīs priekšniecībai, arī ar kolēģiem šodien labāk mazāk komunicēt. Nekādā gadījumā nerādiet savas emocijas, nepadodieties provokācijām un neklausiet neviena padomus. Atcerieties, ka šodien cilvēkiem ir tieksme uz agresiju, blēdīšanos un mānīšanos. Būs arī tādi, kuri centīsies atbildību un savas problēmas pārlikt uz jūsu pleciem, tādēļ šodien labāk savu saskarsmes loku sašaurināt.

Neraugoties uz negatīvo enerģētiku, ar kuru piesātināta devītā mēness diena, radošiem cilvēkiem un zinātniskiem darbiniekiem darbs veicas labi. Īstais laiks iedvesmai! Tomēr visu jauno – projektus, pazīšanās vai tikšanās – labāk vajag atlikt. Biznesmeņiem šodien jāaizmirst par finansu operācijām, tiesas prāvām un citām lietišķām operācijām. Diena nav labvēlīga darba veida mainīšanai, bet ceļojumiem, braucieniem un visam, kas saistīts ar pārvākšanos, – pilnībā piemērota.

Sapņi. Enerģētikas negatīvā ietekme skar arī dzīves neapzināto pusi. Devītajā mēness dienā bieži rādās smagi un nepatīkami sapņi. Tiešas nozīmes tiem nav, tomēr vēlams pret tiem attiekties uzmanīgi. Šie sapņi visbiežāk norāda uz neatrisinātām problēmām. Savu zemapziņu nevar apmānīt. Jo vairāk jums būs neatrisinātu problēmu, jo vairāk tās par sevi atgādinās. Tādēļ sapņus vajadzētu rūpīgi traktēt, lai izlīdzinātu savu enerģētisko fonu un stabilizētu emocionālo stāvokli.

Mēness diena 2.decembrī

10.Mēness diena sākas no pl. 14:14, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Desmitajā mēness dienā enerģija patiešām plūst ar straumi, tādēļ diena paredzēta aktīvai atpūtai. Lieko enerģiju ievirziet vajadzīgajā gultnē, labām un radošām lietām. Diena nesaraujami saistīta arī ar ģimenes saiknēm, ar asinsradniecību. Viss, kas saistīts ar ģimeni, šodien ir veiksmīgs. Var sākt būvēt ģimenes māju vai stādīt ģimenes dārzu, var apciemot radiniekus, sarīkot ģimenes viesības un tamlīdzīgi. Ģimenes cilvēki šo dienu pārdzīvo labi, bet vieniniekiem ir smagi. Viņiem palielinās trauksmes sajūta, kļūst skumīgi.

Cilvēkam ieslēdzas karmiskā atmiņa. Visa viņa būtība tiecas iegūt jaunas zināšanas, tādēļ ļoti noderīgs ir darbs ar jaunu informāciju. Var pētīt vai veidot savu ciltskoku. Desmitā mēness diena ir labvēlīga jebkādas lietas uzsākšanai. Iedzīviniet visu, ko esat kādreiz atlikuši, tikai nepārslogojiet organismu. Jebkura pārpūle ir bīstama.

Šodien var iegūt garīgu patstāvību, iedziļināties sevis izzināšanā, taču nav obligāti palikt vienatnē. Pārveidojiet savu iekšējo pasauli, veiciet ziedojumus. Iespējami pēkšņi atklājumi, jūs uzzināsiet to, ko nezinājāt agrāk, atrisināsies kādas senas mīklas vai problēmas. Visas šodien radušās problēmas ir īslaicīgas, neņemiet tās tuvu pie sirds. Tās ātri pāries un neatstās pēdas jūsu dvēselē. Bet viss šodien iesāktais laidīs dziļas saknes, izraisīs konfliktus un ģimenes strīdus, tādēļ nepatīkamās situācijas labāk nogludināt.

Veselība un ēšana. Šodien pilnīgi pieļaujams rīkot viesības, īpaši tad, ja uz tām aicināti jūsu radinieki un ģimenes locekļi. Var ierobežotos daudzumos lietot arī alkoholiskus dzērienus. Nekādā gadījumā nedrīkst badoties vai uzsākt stingras diētas. Var vienīgi atļauties sarīkot „atslodzes” dienu, lietojot daudz šķidruma.

Šodien vārīgākās ķermeņa vietas – apvidus zem ribām un krūšu kauli. Ja jums šajās ķermeņa daļās rodas sāpes, tad tas norāda uz iekšējām problēmām. Jebkura saslimšana šodien ir bīstama, nekavējoties jāsāk ārstēšana. Tiem, kuri slimojuši jau vairākas dienas, šodien kļūs vieglāk. Var apmeklēt pirti, izvest organisma tīrīšanu. Matus griezt šodien nevajadzētu, jo tas piesaistīs slimības.

Mīlestība un attiecības. Saskarsme ar apkārtējiem būs auglīga, arī grupu darbs dos labus rezultātus. Piedodiet aizvainojumus, ļaujiet sadzīt vecām rētām. Attiecībās ar mīļoti cilvēku izvairieties no konfliktiem. Labāk sarīkojiet romantisku vakaru vai pavadiet dienu kopā brīvā dabā, ģimenes lokā, izbraukumā. Diena ļoti labvēlīga laulību slēgšanai. Laulātie draugi uzturēs ģimenes tradīcijas, iemācīs viens otram iecietību, viņiem dzims daudz bērnu. Diena labvēlīga arī intīmajai tuvībai un bērna ieņemšanai. Bērns būs ceļotājs, saistīts ar ģimeni, saglabās uzticību saviem vecākiem.

Darbs un jaunrade. Viena no veiksmīgākajām dienām biznesmeņiem, jebkuras profesijas darbiniekiem, zinātniskajiem darbiniekiem, radošiem cilvēkiem un karjeristiem. Šodien it viss izdosies. Savu sasniegs arī ambiciozie un par sevi pārliecinātie cilvēki. Nevairieties no kolektīvā darba un korporatīvās atpūtas, šodien cilvēki noskaņoti uz labu komunikāciju, gatavi uzklausīt citus un izteikt savas domas. Šī iemesla dēļ var meklēt arī jaunus partnerus, uzsākt jaunas pazīšanās.

Tiks atrisināti finansiālie jautājumi, sekmīgi veiktas operācijas ar nekustamo īpašumu. Var komunicēt ar priekšniecību, nevajag vairīties no kontakta ar saviem kolēģiem. Studenti sekmīgi kārtos eksāmenus, pie radošajiem cilvēkiem atnāks mūza. Panākumus gūs arī visi zinātniskie darbinieki. Tomēr diena nav labvēlīga tiesas darbiem, tādēļ prasības un procesus labāk atlikt uz citu dienu.

Sapņi. Parasti desmitajā mēness dienā sapņi ir viegli, spilgti, patīkami, to laikā organisms uzņem spēkus, un jūs pēc pamošanās jūtaties labi atpūtušies. Šie sapņi nekādu informāciju nedod, tomēr tie ir saistīti ar jūsu dzimtu, tādēļ uzmanīgi jāattiecas pret to, ko tie jums teiks vai rādīs. Dotā informācija pēc pareizas interpretācijas var jums palīdzēt saprast, kādā virzienā jāpieliek spēki un kā uzlabot pašreizējo stāvokli fiziskajā, emocionālajā, psihiskajā un garīgajā plānā.

Mēness diena 3.decembrī

11.Mēness diena sākas no pl. 14:19, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Vienpadsmitā mēness diena ir pati varenākā enerģētiskā diena. Šodien ir vislielākais enerģijas koncentrācijas līmenis. Jūs varat daudz sasniegt, īpaši, ja piemīt līdera dotības. Politiķiem tā ir teicama diena uzsākt pirmsvēlēšanu kampaņu, sportisti var sākt savu karjeru. Bet visiem neizlēmīgiem cilvēkiem labāk būt uzmanīgiem, jo enerģijas izvirdumiem jāatrodas zem kontroles, pretējā gadījumā šīs dienas varenība pavērsīsies pret jums.

Nebrīnieties – pat jūsu mājdzīvnieki var būt noskaņoti agresīvi, ja pirms tam viņi bijuši paši laipnākie uz pasaules. Dzīvnieki jūt nepastāvīgās enerģijas plūsmas, kas nāk no cilvēka, un viņiem tas nepatīk. Šodien vispār labāk nekontaktēties ar dzīvniekiem – viņi var mesties jums virsū. Tāpat nedrīkst nogalināt dzīves būtnes, pat kaitēkļus, tādēļ no izbraukuma pie dabas vai medībām labāk atteikties.

Nav vēlams pieskarties metālam, ņemt rokās asus priekšmetus un griezējinstrumentus. Nav pieļaujamas ķirurģiskās operācijas, pat maizi labāk negriezt, bet lauzt. Ja zem galda nokrīt kāds galda priekšmets, tad tā ir slikta zīme. Esiet uzmanīgi, sekojiet savam stāvoklim, kontrolējiet savas emocijas.

Šodien jūs redzēsiet, kā pildās pirmajā mēness dienā iedomātās vai uzsāktās lietas. Esiet aktīvi, neatslābinieties un turpiniet nodarboties ar plānotajām lietām. Sākt jaunas lietas šodien nevajadzētu, ja nu vienīgi jūs esat par saviem spēkiem ļoti pārliecināts un spēsiet lietu novest līdz galam jau šodien.

Veselība un ēšana. Šodien veiksmīga diena badošanās uzsākšanai. Ķermenis vārīgs mugurkaula rajonā. Ja sākas sāpes, tās būs nenozīmīgas vīriešiem, bet bīstamas sievietēm. Saslimšanas gadījumā nevajadzētu lietot daudz antibiotiku, no aktīvas ārstēšanās vispār labāk atteikties. Iespējami saasinājumi sirds slimniekiem.

Fiziskās aktivitātes ir pieļaujamas, tikai mērenas. Nav vērts atslābināties, bet arī pārpulēšanās organismam par labu nenāks. Vislabākā izeja – nodarboties ar vingrošanu, apmeklēt baseinu vai trenažieru zāli. Nostipriniet imunitāti, sekojiet savai pašsajūtai un esiet uzmanīgi – šodien ir liela iespēja iegūt traumu. No alkohola labāk atteikties.

Mīlestība un attiecības. Saviem tuviniekiem dāvājiet uzmanību un rūpes. Variet pasniegt dāvanu bez kāda iemesla, jūsu devīgums noteikti atmaksāsies. Dienai jāpaiet bez konfliktiem. Šī diena var sagraut attiecības, tādēļ nestrīdieties ar laulāto draugu, neko nepārmetiet radiniekiem. Palieciet mierīgi.

Šodien var slēgt laulību, ja par sevi un savu partneri esiet pārliecināti. Atcerieties, ka visas šodien uznākušās šaubas pavērsīsies pret jums, tādēļ neriskējiet ar laulību, ja neesat pārliecināti par tās nepieciešamību. Ja kāzas notiek, tad tās jāpavada mierīgi. Alkohola pārpilnība uz galda var nelabvēlīgi ietekmēt– cilvēki alkohola varā var sastrīdēties, sakauties vai viens otru pat izkropļot.

Diena piemērota intīmai tuvībai un bērna ieņemšanai. Pilnīgi iespējams, ka tas būs zēns. Daba to apveltīs ar lielu spēku, viņš būs aktīvs cīnītājs vai mags, varēs doties klejojumos.

Darbs un jaunrade. Visus jaunos aizsākumus labāk atlikt un nodarboties ar jau iesākto lietu pabeigšanu. Finanšu jautājumu risināšana var nest zaudējumus, ar nekustamo īpašumu labāk nenodarboties. Nav vēsts sākt projektus nepazīstamā lietā. Pārrunas var noslēgties jums par labu, ja liksiet lietā savu valdzinājumu. Esiet uzmanīgi, jo šodien var rasties reta veiksme – nepalaidiet to garām. Mēness labvēlīgs zinātnei un jaunradei.

Sapņi. Vienpadsmitās mēness dienas enerģētika spēcīgi saistīta ar jūsu zemapziņu, kas parasti izpaužas sapņos. Savukārt sapņi saistīti ar mūsu psihi un parāda, kādu pozīciju savā ceļā ieņemat.

Ja sapnis ir ļoti dinamisks un patīkams, tad jūsu enerģētika atrodas vajadzīgajā līmenī – jūs dzīvē ieņemat aktīvu pozīciju un lietas kārtojas labi. Ja jūs sapnī esat pasīvs un drūms, tad tas nozīmē, ka dzīvē peldat pa straumi, bez savas gribas un pieņemat likteņa triecienus. Tad jāpārskata jūsu pozīcija un kaut kas dzīvē jāmaina, lai jūs nebūtu marionete dzīves apstākļos.

Ja jūs sapņojat aktīvu, bet drūmu sapni, kur nepatikšanās esat jūs pats, tas nozīmē, ka realitātē esat kļuvuši atkarīgi no materiālajām lietām un aizmirsuši par savu dvēseli. Vēlams izmainīt savas prioritātes, vairāk uzmanības veltīt savai pilnveidošanai, tiekties uz garīgu tīrību.

Mēness diena 4.decembrī

12.Mēness diena sākas no pl. 14:26, bet līdz tam turpinās iepriekšējā Mēness diena

Divpadsmitā mēness diena ir mīlestības un gudrības diena. Sirdis atveras pretī žēlastībai un dievišķajiem atklājumiem. Šodien pasaule ir īpaši jūtīga pret jūsu lūgumiem, tādēļ variet kaut ko konkrētu palūgt vai pavadīt dienu lūgšanās. Svarīgi apmeklēt baznīcu un citas reliģiozas vietas. Šodien nedrīkst raudāt un sevi žēlot, citādi šādā stāvoklī var iestrēgt uz ilgu laiku. Visus netikumus šodien vajag apspiest, nedrīkst būt ļauniem un alkatīgiem, izgāzt dusmas uz apkārtējiem, aizsākt kaut ko sliktu. Savaldiet sevī lepnību, pavadiet dienu atslābinātā stāvoklī. Nodarbojieties ar meditāciju.

Pret apkārtējiem izturieties ar mīlestību, citādi tā paies garām jums pašiem. Apdāviniet tuviniekus, neskopojieties ar laipniem vārdiem, dodiet žēlsirdības dāvanas, īpaši, ja jums to lūdz. Dienas nobeigumu var pavadīt vienatnē, mēģinot apcerēt savu iekšējo pasauli. Pamēģiniet savas domas attīrīt. Koncentrējieties uz astrālajiem tēliem vai ūdeni. Šodien jūs varat atrast savu vietu šajā pasaulē.

Veselība un ēšana. Nedrīkst pārēsties, nerekomendē alkohola un nikotīna uzņemšanu. Šodien liels spēks piemīt ūdenim, tādēļ viss, kas saistīts ar ūdens stihiju, var labvēlīgi ietekmēt organismu. Dzeriet vairāk šķidrumu, var nodoties sulu terapijai. Tikai atsakieties no ābolu sulas. Pastāv uzskats, ka ābols – kārdināšanas auglis, kas nav savienojams ar šīs mēness dienas bagāto garīgo enerģiju. Var sākt ārstēties no alkoholisma, dzīt no organisma laukā ūdeni.

Vārīgākie orgāni ir sirds, augšējie elpošanas ceļi, plaušas. Lietderīgi nodarboties ar šo orgānu attīrīšanu, lietot atkrēpošanās līdzekļus. Jāsamazina slodze sirdij. Medikamenti un kosmētiskie līdzekļi šodien efektīvi, tos var izmantot ar panākumiem. Izveseļošanos var sekmēt arī jūsu labais garastāvoklis. Ja esat saslimuši, tad izturieties iecietīgi un labestīgi pret apkārtējiem, nedomājiet sliktas domas un nedariet neko sliktu, tad ātrāk izveseļosieties.

Mīlestība un attiecības. Ar apkārtējiem un vēl jo vairāk ar tuviem cilvēkiem šodien nedrīkst strīdēties. Ja esat sarājies, tad būs ļoti grūti vai pat neiespējami samierināties. Tādēļ saskarsmē esiet uzmanīgi. Variet dienu pavadīt arī vienatnē pats ar sevi. Mīlestības attiecībās var parādīties kaut kas līdz galam neizteikts. Divpadsmitā mēness diena – pats nepiemērotākais laiks attiecību noskaidrošanai, tādēļ nopietnas sarunas ar savu izvēlēto atlieciet uz citu dienu.

Neraugoties uz iespējamiem konfliktiem, diena ir labvēlīga laulību slēgšanai. Pastāv uzskats, ka šodien visas laulības tiek slēgtas debesīs. Ja jūsu attiecības ir stipras vai arī esat iemīlējušies „no pirmā acu skata”, tad jūsu ģimene būs noturīga un ilgstoša. Pāri, kas šajā mēness dienā slēguši laulības, gandrīz nekad nešķiras. Izņēmums ir vienīgi tie cilvēki, kuri laulības slēguši pret savu gribu. Slikta pazīme ir strīds jaunlaulāto starpā. Ja tā notiek, tad laulības labāk atlikt, jo savienība nav tik stipra, kā vajadzētu.

Ļoti nelabvēlīga diena bērna ieņemšanai, jo bērns daudz cietīs. Iespējams, ka daba apveltīs viņu ar dziednieka spējām, bet pirms tam vajadzēs attīrīties caur daudzām nelaimēm un bēdām.

Darbs un jaunrade. Šodien jāizvēlas mierīgs, pasīvs darbs. Nedrīkst uzsākt neko jaunu, tāpat nedrīkst nodarboties ar lietām, kuras jums ir ļoti svarīgas. Jebkurā brīdī viss var sabrukt. Atlieciet uz labākiem laikiem finanšu jautājumu kārtošanu, tiesas procesus, operācijas ar nekustamo īpašumu. Nelabvēlīga diena aktīvam darbam. Arī studentiem, radošajiem un zinātnes darbiniekiem nebūs viegli – darbs it kā apstāsies. Ar priekšniecību labāk nekontaktēties. Tāpat nav vērts atbrīvoties no darba vai iet uz pārrunām. Arī ceļojumus labāk atlikt.

Sapņi. Sapņi šodien ir labi un gaiši. Reizēm caur tiem pats visums sadarbojas ar cilvēku. Gandrīz visi sapņi piepildās, pacentieties tos atcerēties un uzticēties sapņa tēliem. Ja rādās šausmas, nevajag baidīties. Tās nekādi neietekmēs jūsu dzīvi un no rīta izzudīs. Šajā mēness dienā sapņos var atnākt atklāsme.

Sapņi jāizskaidro no garīgās puses. Piemēram, ja sapņos rādās materiālās vērtības, tas nozīmē, ka dzīvē jūs dodat priekšroku sociālajai dzīvei, garīgumu atstājot otrajā plānā. Tad jāpievērš lielāka uzmanība savai garīgajai attīstībai. Iespējams, ka pilnveidojoties šajā virzienā, jūs varēsiet saprast, uz kāda ceļa stāvat, kas jums traucē virzīties tālāk.

Ja redzat tēlus, kas saistīti ar reliģiju, garīgumu, tas nozīmē, ka esat atrāvušies no sociālās dzīves un lielāku uzmanību pievērsuši garīgajai attīstībai. Tādai zīmei jāpievērš uzmanība, jo atraušanās no reālās dzīves var izrādīties ļoti nepatīkama.