Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

Individuālā numeroloģiskā prognoze 2023.gadam

Prognozes

Individuālā numeroloģiskā prognoze 2023.gadam

aakash-dhage-Xytxx1xglPg-unsplash

Individuālā numeroloģiskā prognoze 2023.gadam

Prognostikas un individuālo ritmu numerologs Santa Ābeltiņa

INDIVIDUĀLĀ NUMEROLOĢISKĀ PROGNOZE 2023. GADAM

 

Prognoze ir vispārīga. Uz personalizētām niansēm un situācijām, kurās vari nokļūt un kuras nāksies risināt,  norādīs DIVCIPARU numeroloģijas aprēķini. Tavi spēcīgie un problēmas skaitļi.

2023.gadā, neskatoties uz notikumiem pasaulē, katram mums kā indivīdam ir savi ikdienas notikumi, darbi, katram savs emociju jūklis, kuru svarīgi izprast, lai ik jauns gads dotu iespēju sevi realizēt vislabākajā veidā. 

Gads kopumā pasaules vibrācijās būs dinamisks, enerģisks un kaut kur arī ass… Gads nav domāts svētkiem. Pēc iepriekšējā kaut kur sentimentālā, attiecību un sadzīves lietu kārtošanas gada, kad aktuāla bija ģimene, māja, mīlestība – šis gads ir tāds vairāk drūms, sarežģīts, pelēks un kaut kur arī violets. Tagad svarīgi ir prātu izņemt no sadzīves plāna un ielikt jaunajā, intelektuālajā plānā, lai vari izmantot sava intelekta potenciālu, jo ir saasināta pasaules uztvere, saasināta domāšana. Svarīgi ir izprast un saprast ko tu dari, problēmas būtību patiešām izprast. Dziļa analīze apstākļiem un iekšējiem procesiem. Ja gribi, lai gads būtu brīnišķīgs – ej mācies, strādā un nodarbini savu prātu, savu intelektu! Priecājies, ka šodien atkal ko foršu jaunu esi iemācījies! Jebkuram nesaprotamam procesam, problēmām, ja nevedas lietas tā kā gaidīts un gribēts, ja liekas, ka tevi nesaprot un ir problēmas ar veselību – ej un mācies! Šī gada devīze. Jebkuri svarīgi procesi, arī veselības problēmas jārisina caur mācīšanos.

Jaunajā gadā būs vēlme mērķtiecīgi iet uz priekšu, vēlme pacelties virs esošā dzīves līmeņa un karjeras kopumā. Visu laiku gribas būt kustībā, dvēselei lidojumu gribas. Un šo vēlmi traukties uz priekšu noteikti vajag realizēt. Gadu izbaudīsi, ja būs mērķtiecība, kustība uz priekšu, ambiciozitāte – tam uzstādi sev dinamiskus mērķus. Tikai proti turēt rokas uz pults, lai savu plānu realizācijai par katru cenu, nebrauktu pāri citu galvām kā tanks. Vai uzmanies, ka kāds cits tavā tuvākajā sabiedrībā ar savu ugunīgo enerģiju tev nebrauc kā ar tanku pāri, kad jūties kā izsmērēts – varbūt vienīgi ar viņu kopā uz kādu feinu mērķu realizāciju! Ideāli, ja visus plānus īsteno par esošajiem resursiem, gads nav labvēlīgs kredītu ņemšanai.

Kamēr esi kustībā, kamēr esi attīstībā – ir līdzsvars. Ja apstājies, var krist un šī krišana var būt pat ļoti skaļa un bēdīga. Bieži tā var būt morāla, dvēseliska un emocionāla, tāpēc var būt daudz depresijas, disbalansa un uz nervu pamata var sākt brukt fiziskā veselība. Tieši tāpēc tik svarīgi šai gadā ir noturēt līdzsvaru un būt kustībā, lai gads izdotos. Un ej mācīties! Mācīties vienalga ko – tradicionālās zinības, kaut ko no ezotērikas, arī numeroloģiju,  vai kādas praktiskas lietas! Kaut vai apmeklē kursus par tēmu – ko darīt, lai dzīve nebūtu tik draņķīga!

Atpazīsti savus zemūdens akmeņus un harmonizē to savas dzīves jomu, kura tev 2023.gadā ir dominējošā:

1.Saskaiti savu dzimšanas datumu un mēnesi līdz vienam ciparam: piemēram 23.aprīlis (23.04.) = 2 + 3 + 04 = 9

2.Pie iegūtā skaitļa pieskaiti 2023.g. skaitli, kas ir 7.

3. 9 + 7 = 16 = 1+6 = 7 , kas arī ir tavs individuālais 2023.g. skaitlis!

1.INDIVIDUĀLAIS GADS: gads pārmaiņām, progresam un jauniem iesākumiem. Tavas šī gada aktivitātes nopietni ietekmēs visus nākošos 9 gadus. Noformulē un skaidri priekš sevis definē savus mērķus un sāc strādāt to virzienā, bet negaidi tūlītējus rezultātus. Noteikti apmeklē kādus savas profesijas kvalifikācijas pilnveidošanas kursus vai mācies ko papildus svarīgu savu dinamisko plānu realizācijai! Īpaši aktuāli tas ir  jūnijā! Varbūt jūnijā esi ieplānojis apceļot pasauli – super! Nepalaid garām jaunās iespējas un interesantās idejas, kas tagad paveras. Uz visiem piedāvājumiem tagad saki – jā! Iepazīsties ar jauniem cilvēkiem. Tagad tev ir tiesības būt tiešiem, atklātiem un runāt to, ko patiesi domā un jūti. Esi draudzīgs un atsaucīgs, tomēr būt neatkarīgam šajā gadā tev ir būtiski. Vadies no tā, ko pats vari izdarīt un ej uz priekšu droši un drosmīgi, nebaidies un nešaubies – spilgti izpaužot savu individualitāti. Tava enerģija ir uz viļņa un ir darīšanas laiks. Pats trakākais, ko šajā gadā var izdarīt – ir sākt bremzēt – oi, ja nu man neizdosies, ja nu man nesanāks? Uzturi attiecībās draudzīgu garu, tādu veselīgu laimes sajūtu un ticību uz panākumiem.

2.INDIVIDUĀLAIS GADS: šis ir aktīvs, dinamisks gads, bet tagad ļauj lietām virzīties patstāvīgi un vēro, kā tās izpaužas. Neraujies agresīvi uz priekšu, lai nebūtu jāviļas sastopoties ar neveiksmēm un pasivitāti. Īstais laiks ko pamainīt, kādas detaļas plānos, kaut ko citiem deleģēt darīt, sadalot atbildību, kaut ko vispār atmetot. Īstais laiks gadu veltīt ko mācoties un to arī ļoti gribēsies. Ja jūlijā ieplānosi atvaļinājumā ceļojumu uz riteņiem, mašīnā vai kājām apceļojot kādas tālas zemes, izzinot to tautu vēsturi un kultūru – tad būs ideāli! Tagad svarīgi kļūt diplomātam, atrast savus partnerus un domubiedrus. Neprasme pareizi sadalīt spēkus, var kļūt par iemeslu emocionālām svārstībām. Janvāris, februāris vēl iet uz iepriekšējā gada enerģijas un nesaprotam, kāpēc viss sāk kļūt lēnāks, var likties, ka viss apstājies. Svarīgi pievērst uzmanību tiem, kas ir blakus  – labas partnerattiecības dos spēkus, nevis tos atņems. Gribas no kāda smelties enerģiju. Ej dabā, gūsti spēku no tās! Gads ir arī par emocionalitāti, ko svarīgi ir kontrolēt, lai tās nebūtu par daudz.

3.INDIVIDUĀLAIS GADS: gads aktīvai  pašizpausmei. Tu esi pārpilns ar prieku, enerģiju un entuziasmu. Precizē savus mērķus un dzīves plānus! Atver savu pasauli citiem un aktīvi paud to, kas tevi priecē vai satrauc. Aktīvi izpaud sevi sociālajos tīklos – raksti, runā, piedalies sabiedriskajā dzīvē. Maksimāli ļauj izpausties saviem talantiem un spējām. Atrodi to vietu, kur par tevi priecāsies un kur vari veiksmīgi pašizpausties. Tikai uzmanies no pārmērīgas savu resursu iztērēšanas. Nemeties ar galvu darbā! Enerģiju ieliekot rutīnā un smagā darbā, tas vairāk naudas nenesīs. Ja mācēsi dalīt darbu un atpūtu, atvaļinājumu – tad naudas enerģija uz tevi plūdīs. Šis ir gads, kad tevi redz un dzird, pamostas harisma, vari sevi reklamēt. Tikai nelec augstāk par savu galvu! Gads ir super, tikai iemācies no tā gūt prieku – no teātra, šopinga, mākslas un izklaides! Mēdz būt arī tā, ka no darba gūst kaifu – un, ja tas tiešām tā ir, tad kaifo darot ko jaunu. Mācies ko aizraujošu, interesantu un varbūt arī noderīgu – izmanto laiku lietderīgi! Paaugstini savu pievienoto vērtību!

4.INDIVIDUĀLAIS GADS: Darbs, darbs, darbs. Tas vienmēr nākotnē nes peļņu. Strādā tagad daudz vairāk, bet pelni mazāk nekā iepriekšējā gadā. Nostiprini savu projektu vājās vietas. Precizē savus plānus un mērķus! Nebaidies uzņemties atbildību, saved kārtībā lietas, sistematizē, uzstādi noteikumus un pieprasi to izpildi. Tavu tālejošo nodomu panākumi ļoti atkarīgi no tā, cik organizēta un efektīva tava darbošanās būs šajā gadā, no tā cik akurāti pats pildīsi savus pienākumus. Šis gads nav no vienkāršajiem un var būt grūts un sarežģīts, bet feinākais ir tas, ka visu, ko izdarīsi šajā gadā – tas būs kā fundaments taviem turpmākajiem 4 gadiem. Ja tagad ļausies slinkumam vai sāksi sevi žēlot, tad palaidīsi garām šo iespēju. Tas ir par mūsu ieguldījumu nākotnei – jo vairāk ieguldi tagad, jo vairāk saņemsi citos gados. Struktūra, darbs, vienmērīga dzīves plānošana, kad pierakstam katru soli. Svarīgi to darīt, tad darbs būs efektīvs un nebūsi pārstrādājies. Atpūtas sekas var būt neparedzamas, tāpēc atvaļinājumā ņem līdzi darbu un viss izdosies. Mācies ko jaunu un noderīgu savas profesijas pilnveidošanai! Varbūt kādus kvalifikācijas paaugstināšanas kursus! Īpaši aktuāli tas būs septembrī. Svarīgi šo gadu izdzīvot par saviem līdzekļiem, neņemt kredītus un svešu naudu! Pielāgojies dabiskajiem ritmiem un enerģijām, lai nebūt problēmas ar veselību. Ja esi dekrētā – tas arī ir ļoti smags darbs.

5.INDIVIDUĀLAIS GADS: dinamisks, mērķtiecīgs, izaugsmes, attīstības un horizontu paplašināšanas gads. Iegūstot stingrus pamatus iepriekšējā gadā, lietas attīstās gan plašumā, gan augstumā, aptver jaunas jomas, iziet uz starptautisku līmeni. Ceļojumu, piedzīvojumu, jaunu pazīšanos, iespaidu un plānu gads. Izmanto to visu sevis pilnveidošanai – mācies visur un no visa! Apmeklē kādus savas personības aktivizēšanas kursus, it īpaši oktobrī! Neieliec sevi rutīnas rāmjos, gūsi vairāk, ja darbosies brīvi. Mīnuss, ja kaisi enerģiju vējā, pacenties visu ko dari novest līdz loģiskām beigām. Nepamet lietas pusceļā pat tad, ja tās liekas neperspektīvas, labāk nogaidi. Var būt būtisku pārmaiņu gads – var nomainīt darbu, dzīvesvietu vai pārmaiņas attiecībās. Visu, ko vajag izmainīt, jādara šajā gadā. Esi tam gatavs un pieņem ar prieku un bērnišķīgu interesi. Ja neiesprostosi sevi aiz septiņām atslēgām un ierobežojošām pārliecībām – tavā priekšā atvērsies daudz jaunu iespēju. Jo vairāk gribēsi kur stabilā aizkavēties, jo gads var būt smagāks. Ja pirmajā individuālajā gadā aizmirsi ko uzsākt, ko izdarīt – tā ir otra iespēja savas dzīves deviņgadu ciklu par jaunu piepildīt ar enerģiju, lai veiksmīgi aizietu līdz 9. gadam. Viegli ieņemt bērnu, ja to negribi – izsargājies.

6.INDIVIDUĀLAIS GADS: ģimenes enerģija, mīlestība, harmonija, attiecības. Šajā gadā pirmajā un svarīgākajā vietā ir jābūt ģimenei, taviem pienākumiem pret tuviniekiem, tavai prasmei būt harmoniskās attiecībās ar tiem, kuri tev dārgi. Tagad savu uzkrāto pieredzi un zināšanas jāpielieto ne tikai savam labumam, bet arī citu labklājībai. Pie kam atdodot neko negaidot pretī. Dāvā mīlestību un rūpes, nedomājot, vai saņem ko pretī. Svarīgi mājās ir uzturēt siltu un labvēlīgu atmosfēru.  Maigs gads, kad vari būt sentimentāls un jūtelīgs. Visaktuālākā tēma ir – tavas saknes, tava dzimta, tavi vecāki un bērni. Ārēji var likties, ka visas lietas ir kļuvušas piezemētākas, it kā kas neredzams tās bremzētu. Bet tas tā nav, vienkārši šajā gadā projekti nevis plešas plašumā, bet dziļumā, nobriest un piepildās ar jēgu. Šogad tu piesaisti savus patiesos sabiedrotos.. pārskati savus plānus un mērķus, mācies priekš sevis ko būtiski jaunu – varbūt ko meistarot ar rokām? Var būt bīstams laiks, ja attiecības ir ļoti svarīgas un sevi tajās visu ieliec – bet, liekas, ka otrs tajās tik ļoti neiesaistās. Tev gribas būt galvenajam, lai viss būtu skaisti, bet negūsti atdevi no partnera. Ja attiecības ir izļodzījušās, šajā gadā var atdurties pret sadzīves problēmām un šķirties. Plīst tur, kur ir plāns. Ja tagad ģimene prasa tavu dalību visā – izvēlamies ģimeni, nevis karjeru vai mīļākos. Atvaļinājumu ieplāno ar ģimeni – dinamisku, jautru un kustībā! Tas ir izvēles jautājums, pa kuru ceļu izvēlies iet, uz ko balstīties – instinktu, prātu, jūtām. Un tev to izvēli arī piedāvās.

7.INDIVIDUĀLAIS GADS: šāds gads ir svarīgs, lai aktīvi un ar panākumiem izietu pasaulē nākošajā gadā. Bet tagad ir tavas dvēseles iekšējās nobriešanas laiks. Panākumu atslēga – iedziļināšanās reliģiskās tēmās, joga, meditācijas, numeroloģijas apgūšana. Izbaudi garīgos meklējumus un atradīsi atbildi uz daudz jautājumiem. Laiku labāk pavadīt mierīgā vientulībā, izpētot un pārbaudot padziļināti visu, kas saistīts ar taviem projektiem. Nepieciešams iegūt jaunas zināšanas, kas nākotnē palīdzēs kļūt vēl efektīvākam un veiksmīgākam. Gads var nest krīzi un, ja zinām kā ar to strādāt, nebūs tik sāpīgi – svarīgi ir mācīties! Kāds no partneriem var vēlēties vairs nesadarboties, nesatraucies – šis gads palīdz atbrīvoties no liekā. Labs gads detox programmām un dažādām diētām. Juridiskās lietas labāk ir nobeigt nevis uzsākt. Jebkuram nesaprotamam procesam, problēmām, ja kaut kas iet ne tā , liekas, ka tevi nesaprot, problēmas ar veselību – ej mācies! Bieži šo gadu izdzīvo intuitīvi. Galvenais nekādā gadījumā neņemt kredītus! Izslēdz šo tēmu un pat mazu naudu neņem. Atvaļinājumu noteikti ieplāno apceļojot kādas vietas vai zemes kājām vai uz riteņiem, esot kustībā uz priekšu, iedziļinoties to zemju kultūrā un vēsturē.

8.INDIVIDUĀLAIS GADS: sasniegumu, rezultātu un panākumu gads. Tagad jaudīgi pielieto visas savas zināšanas, pieredzi un enerģiju. Rēķinu apmaksas gads par visiem septiņiem iepriekšējiem gadiem! Ja tos dzīvoji pareizi, saņemsi materiālās dzīves uzlabojumus, ja nē… Var būt gan nereāli fantastiski pacēlumi, gan nereāli fantastiski kritumi – vai neatlaidīgi centies gūt panākumus? Vai ar prieku gāji uz darbu? Kā tev ar garīgo balansu? 8 nepiedod, ja neturi līdzsvaru starp materiālo un garīgo. Iegādājies bezgalības amuletu, kas par to atgādinās. Var sagaidīt karjeras izaugsmi, algas palielinājumu vai laimestu loterijā. Labākais laiks uzsākt biznesu, iegādāties īpašumu, uzsākt ko jaunu – visās jomās gaidāmi panākumi. Ej uz kādiem kursiem, aktīvi ko mācies! Esi efektīvs, rezultatīvs, praktisks, neko neatstāj neievērotu – laika un dzīves plānošana visā būs lielisks palīgs. Svarīgi kādu iespaidu atstāj uz apkārtējiem. Var naudu ieguldīt statusa lietās – automašīna, pulkstenis, dārglietas, dārgs apģērbs.. svarīgi, lai imidžs atbilst tam līmenim, uz kuru pretendē. Neskopojies un neekonomē uz sevi. Pieej visām lietām racionāli, tas ļaus optimāli izmantot gada potenciālu. Atceries, ka labsirdība, garīgums un jūtas nav atceltas, pat tad ja esi super veiksmīgs. Atvaļinājumu pavadi dinamiski, aktīvi, interesanti un pētnieciski!

9.INDIVIDUĀLAIS GADS: šajā gadā bieži var izjust nemieru, liekas, ka zūd dzīvei jēgas, viss jūk un brūk. Bet nevajag no tā bīties – runa ir nevis par dzīves beigām, bet tikai par kāda no dzīves scenārija cikla beigām un var sakrist ar vienu no dzīves krīzes periodiem. Ja tev ir ap 30 gadiem – tā var būt psiholoģiskās pieaugšanas krīze, ja ap gadiem 40 – tas saistīts ar personības brieduma krīzi. Šajā gadā svarīgi nobeigt pēc iespējas vairāk lietu, atmaksāt parādus, atlaist tos, kas vēlas paši no tevis aiziet.. Esi dāsns un atlaid ar vieglu sirdi, vēlot viņiem veiksmi. Mācīties to, ko jau sen esi gribējis vai apmeklēt kādus īsos kursus. Pabeidz visus neperspektīvos projektus. Nesāc, bet nobeidz. Bet, ja tomēr uzsāc, tad tikai ko īslaicīgu – ko var uzsākt un nobeigt šajā gadā. Ilglaicīgi iesākumi var ievilkties un vari arī nepabeigt. Izmet nevajadzīgās lietas, uztaisi mājās un darbā visu lietu revīziju un jau nākošajā gadā sāksies tavas dzīves jaunais cikls – tur būs jaunas idejas, centieni un iespējas. Un tām ir jāsagatavo vieta… ja vilksi sev līdzi pagātnes rēgus, jaunajām iespējām tur nebūs vietas. Vēlams nepieņemt nekādus svarīgus lēmumus, pagaidi pirmo gadu. Ja 5.gadā neko nemainīji – tagad var nepietikt enerģijas un kļūt neiecietīgs un agresīvs citus cilvēkus aizkaitinot. Atvaļinājumu pavadi pēc iespējas tālāk no mājām – interesanti, aizraujoši un dinamiski!

***numeroloģijas prognoze ir vispārīga. Ja vēlies noskaidrot sev svarīgo, pasūti maksas individuālo ritmu kalendāru visam gadam, katram mēnesim un dienai, kas izveidots vadoties no jūsu dzimšanas datuma, mēneša un gada, un no jūsu stiprajiem un problēmas skaitļiem, kā arī jūsu dzīves ceļa scenārija un potenciāla.

!Vai piesakies uz numeroloģisko konsultāciju pie Santas Ābeltiņas, VAIRĀK INFO ŠEIT: https://nlp.lv/par-mums/konsultanti/santa-abeltina/