Individuālā numeroloģiskā prognoze 2024.gadam - Jauno psiholoģiju centrs

Individuālā numeroloģiskā prognoze 2024.gadam

Prognozes

Individuālā numeroloģiskā prognoze 2024.gadam

boliviainteligente-BBexWmqjRYs-unsplash

Individuālā numeroloģiskā prognoze 2024.gadam

Prognostikas un individuālo ritmu numerologs Santa Ābeltiņa

INDIVIDUĀLĀ NUMEROLOĢISKĀ PROGNOZE 2024. GADAM

Numeroloģijas prognoze ir vispārīga. Neskatoties uz notikumiem pasaulē, katram mums kā indivīdam ir savi ikdienas notikumi, darbi, katram savs emociju jūklis, kuru svarīgi izprast, lai ik jauns gads dotu iespēju sevi realizēt vislabākajā veidā. 

2024.gads  ir ražas laiks.  Balanss starp materiālo un garīgo. Saņemam  algu un bonusus, visu- gan labo, gan slikto par to, ko esam darījuši visus iepriekšējos septiņus gadus. 8 nepiedod, ja neturam līdzsvaru starp materiālo un garīgo. Astotais gads sver – cik mūsos ir garīgums, cik materiālais, cik mūsos ir patiesība, cik meli, cik veselīga entuziasma un spulgas acis, cik vēlme tikai nopelnīt. Un tad var būt gan nereāli pacēlumi, gan nereāli kritumi! Ko sējām, to pļausim – visu pēc padarītā, pēc godīguma. Tagad nogriež mums tik daudz, cik esam pelnījuši, ļoti konkrēti. Arī mūsu iekšējais emocionālais fons ir tāds – ar pastāvīgi nepārejošu vēlmi visiem sadot pēc nopelniem, ar saasinātu taisnības izjūtu un pilnīgu sapratni par to, ka gribam saņemt par padarīto darbu. Vēlme tiesāt, vēlamies taisnību, bet te ir nianse – kad mums iedod vairāk, tas ir taisnīgi, bet kad citiem iedod vairāk – tas vairs nav taisnīgi! Un šis te ir mūsu mīnuss!

Svarīgi šajā gadā ir strādāt un savākt sava darba augļus. Arī tad, kad ir mazi bērni un nevari strādāt- ja pūlies savas ģimenes labā, tas arī ir darbs – audzināt jauno paaudzi! Tad vīra materiālās iespējas paceļas un ģimenei ir lielāki materiālie ienākumi.

Gads var pavedināt uz to, ka viegli iekrītam materiālajā plānā, karjeras izaugsmē un panākumos aizmirstot, ka pasaulē bez naudas ir arī citas svarīgas lietas – ģimene, attiecības, tuvi cilvēki. Ir pareizi, ja materiālais mūs tur pie zemes un garīgais mūs virza uz augšu. Ja finanšu dzīves aspekts būs galvenais, kad domas visu laiku tikai ap naudu – visu laiku domā, kur ņemt, kur vēl nopelnīt, un tad var arī nesaprast, no kurienes lai ņem naudu – tā avotu… tas būs mīnuss! Arī tad, ja aizejam tikai garīgajā plānā.

Gads var pavedināt uz to, ka ļaujam savam iekšējam zvēram sevi vadīt – gribu vēl, gribu vairāk, gribu lielāku statusa lietiņu – paņemšu kredītu, bet būs! Tas ko gribu! Nopirkšu krutāku mašīnu, lai arī ko tas prasītu –  un tā var aiziet galējībās.

Gadam ir valsts instances enerģija, un ja to pārstāvi, tad  pašam jābūt ļoti līdzsvarotam, ļoti mierīgam, lai rokas netrīc, kad iesver cilvēkam nopelnīto – līdzsvaroti, godīgi un bezkaislīgi. Ja gribi kādam paust patiesību – domā, cik tas ar tevi ir balansā un cik esi godīgs pats pret sevi, jo tava patiesība nedrīkst būt otram aizskaroša. Patiesības tēma mums tāda kutelīga lieta – kad nosodi – tu mēri pēc sevis – un ļoti jau nu ir iekšējā vēlme kritizēt un izdarīt slēdzienus – bet pasaules vibrācijās mums visiem tagad tāds gads! Kā būs mums ar kopā būšanu? Cik daudz var būt pretenziju vienam pret otru? Tāpēc skaties, cik pareizi un uzmanīgi pieņem lēmumus! Ja ir šādas gada vibrācijas – labi ir ievērot visus noteikumus un likumus. Visu pēc likuma.

Ja ir līdzsvars, ja ir balanss, tad viss ir labi gan garīgajā, gan materiālajā sfērā.

!Iegādājies bezgalības amuletu, kas atgādinās par to, ka vajadzīgs balanss.

Atpazīsti laikus savus zemūdens akmeņus un harmonizē to savas dzīves jomu, kura tev 2024.gadā ir dominējošā:

1.Saskaiti savu dzimšanas datumu un mēnesi līdz vienam ciparam: piemēram 23.aprīlis (23.04.) = 2 + 3 + 04 = 9

2.Pie iegūtā skaitļa pieskaiti 2024.g. skaitli, kas ir 8.

3. 9 + 8 = 17 = 1+7 = 8 , kas arī ir tavs individuālais 2024.g. skaitlis!

1.INDIVIDUĀLAIS GADS: Tavas šī gada aktivitātes nopietni ietekmēs visus nākošos 9 gadus. Noformulē un skaidri priekš sevis definē savus mērķus un sāc strādāt to virzienā, bet negaidi tūlītējus rezultātus. Noteikti apmeklē kādus savas profesijas kvalifikācijas pilnveidošanas kursus vai mācies ko svarīgu savu dinamisko plānu realizācijai! Paaugstini savas ambīcijas, ne tikai ar vēlmi gūt materiālus labumus, bet gan vēlmi ko būtisku savā dzīvē gan materiālajā, gan garīgajā plānā arī sasniegt! Nepalaid garām jaunās iespējas un interesantās idejas, kas tagad paveras. Esi draudzīgs un atsaucīgs, tomēr būt neatkarīgam šajā gadā tev ir būtiski. Vadies no tā, ko pats vari izdarīt un ej uz priekšu droši un drosmīgi, nebaidies un nešaubies – spilgti izpaužot savu individualitāti. Tava enerģija ir uz viļņa un ir darīšanas laiks. Pats sliktākais, ko šajā gadā var izdarīt – ir sākt bremzēt – oi, ja nu man neizdosies, ja nu man nesanāks? Uzturi attiecībās draudzīgu garu, tādu veselīgu laimes sajūtu un ticību uz panākumiem.

Atpūtai un svētkiem ieplāno februāri un novembri. Nekādā gadījumā neslinko, bet centīgi strādā martā un decembrī. Ceļojumiem izmanto aprīli un augustu. Atceries par ģimeni un tuviniekiem, veltot viņiem daudz laiku  maijā. Ideāls laiks uzsākt ko mācīties, tā paaugstinot savu pievienoto vērtību  aprīlī vai jūnijā. Palutini sevi arī ar ko ļoti dārgu jūlijā.

2.INDIVIDUĀLAIS GADS: laiks tagad ļauj lietām virzīties patstāvīgi un vēro, kā tās izpaužas. Neraujies agresīvi uz priekšu, lai nebūtu jāviļas sastopoties ar neveiksmēm un pasivitāti. Īstais laiks ko pamainīt, kādas detaļas plānos, kaut ko citiem deleģēt darīt, sadalot atbildību, kaut ko vispār atmetot. Tagad svarīgi kļūt diplomātam, atrast savus partnerus un domubiedrus. Neprasme pareizi sadalīt spēkus, var kļūt par iemeslu emocionālām svārstībām. Janvāris, februāris vēl iet uz iepriekšējā gada enerģijas un nesaprotam, kāpēc viss sāk kļūt lēnāks, var likties, ka viss apstājies. Svarīgi pievērst uzmanību tiem, kas ir blakus  – labas partnerattiecības dos spēkus, nevis tos atņems. Gribas no kāda smelties enerģiju. Ej dabā, gūsti spēku no tās! Gads ir arī par emocionalitāti, ko svarīgi ir kontrolēt, lai tās nebūtu par daudz.

Atpūtai un svētkiem ieplāno janvāri un oktobri. Nekādā gadījumā neslinko, bet centīgi strādā februārī un novembrī. Ceļojumiem izmanto martu, jūliju vai decembri. Atceries par ģimeni un tuviniekiem veltot viņiem daudz laiku  aprīlī. Ideāls laiks uzsākt ko mācīties, tā paaugstinot savu pievienoto vērtību  martā, maijā vai decembrī. Palutini sevi, arī ar ko ļoti dārgu jūnijā.

3.INDIVIDUĀLAIS GADS: laiks aktīvai  pašizpausmei. Tu esi pārpilns ar prieku, enerģiju un entuziasmu. Atver savu pasauli citiem un aktīvi paud to, kas tevi priecē vai satrauc. Aktīvi izpaud sevi sociālajos tīklos – raksti, runā, piedalies sabiedriskajā dzīvē. Maksimāli ļauj izpausties saviem talantiem un spējām. Atrodi to vietu, kur par tevi priecāsies un kur vari veiksmīgi pašizpausties. Tikai uzmanies no pārmērīgas savu resursu iztērēšanas. Nemeties ar galvu darbā! Enerģiju ieliekot rutīnā un smagā darbā, tas vairāk naudas nenesīs. Ja mācēsi dalīt darbu un atpūtu, atvaļinājumu – tad naudas enerģija uz tevi plūdīs. Šis ir gads, kad tevi redz un dzird, pamostas harisma, vari sevi reklamēt. Tikai nelec augstāk par savu galvu! Gads ir super, tikai iemācies no tā gūt prieku – no teātra, šopinga, mākslas un izklaides! Tā kā šajā gadā esi tāds interesants un patīkams, tevi var ievilkt mīlas trīsstūros! Esi uzmanīgs, tā savu feino gadu vari padarīt neefektīvu! Mēdz būt arī tā, ka no darba gūst kaifu – un, ja tas tiešām tā ir, tad kaifo darot ko jaunu.

Atpūtai un svētkiem ieplāno septembri. Nekādā gadījumā neslinko, bet centīgi strādā janvārī un oktobrī. Ceļojumiem izmanto februāri, jūniju un novembri. Atceries par ģimeni un tuviniekiem veltot viņiem daudz laiku martā. Ideāls laiks uzsākt ko mācīties, tā paaugstinot savu pievienoto vērtību  februārī, aprīlī vai novembrī. Palutini sevi, arī ar ko ļoti dārgu maijā.

4.INDIVIDUĀLAIS GADS: darbs, darbs, darbs. Tas vienmēr nākotnē nes peļņu. Strādā tagad daudz vairāk, bet pelni mazāk nekā iepriekšējā gadā. Nostiprini savu projektu vājās vietas. Nebaidies uzņemties atbildību, saved kārtībā lietas, sistematizē, uzstādi noteikumus un pieprasi to izpildi. Tavu tālejošo nodomu panākumi ļoti atkarīgi no tā, cik organizēta un efektīva tava darbošanās būs šajā gadā, no tā cik akurāti pats pildīsi savus pienākumus. Šis gads nav no vienkāršajiem un var būt grūts un sarežģīts, bet feinākais ir tas, ka visu, ko izdarīsi šajā gadā – tas būs kā fundaments taviem turpmākajiem 4 gadiem. Ja tagad ļausies slinkumam vai sāksi sevi žēlot, tad palaidīsi garām šo iespēju. Tas ir par ieguldījumu nākotnei – jo vairāk ieguldi tagad, jo vairāk saņemsi citos gados. Struktūra, darbs, vienmērīga dzīves plānošana, kad pierakstam katru soli. Svarīgi to darīt, tad darbs būs efektīvs un nebūsi pārstrādājies. Atpūtas sekas var būt neparedzamas, tāpēc atvaļinājumā ņem līdzi darbu un viss izdosies. Svarīgi šo gadu izdzīvot par saviem līdzekļiem, neņemt kredītus un svešu naudu! Pielāgojies dabiskajiem ritmiem un enerģijām, lai nebūt problēmas ar veselību. Ja esi jau izveidojis savas dzīves fundamentu, sargi to! Ja esi dekrētā – tas arī ir ļoti smags darbs.

Atpūtai un svētkiem ieplāno augustu. Nekādā gadījumā neslinko, bet centīgi strādā visu šo gadu, īpašu uzmanību arī veselībai pievērs septembrī. Ceļojumiem izmanto janvāri, maiju vai oktobri. Atceries par ģimeni un tuviniekiem, veltot viņiem daudz laiku  februārī. Ideāls laiks uzsākt ko mācīties, tā paaugstinot savu pievienoto vērtību  janvārī, martā un oktobrī. Palutini sevi arī ar ko ļoti dārgu aprīlī.

5.INDIVIDUĀLAIS GADS: dinamisks, mērķtiecīgs, izaugsmes, attīstības un horizontu paplašināšanas gads. Iegūstot stingrus pamatus iepriekšējā gadā, lietas attīstās gan plašumā, gan augstumā, aptver jaunas jomas, iziet uz starptautisku līmeni. Ceļojumu, piedzīvojumu, jaunu pazīšanos, iespaidu un plānu gads. Izmanto to visu sevis pilnveidošanai – mācies visur un no visa! Neieliec sevi rutīnas rāmjos, gūsi vairāk, ja darbosies brīvi. Mīnuss, ja kaisi enerģiju vējā, pacenties visu, ko dari, novest līdz loģiskām beigām. Nepamet lietas pusceļā pat tad, ja tās liekas neperspektīvas, labāk nogaidi. Var būt būtisku pārmaiņu gads – var nomainīt darbu, dzīvesvietu vai pārmaiņas attiecībās. Visu, ko vajag izmainīt, jādara šajā gadā. Esi tām gatavs un pieņem ar prieku un bērnišķīgu interesi. Ja neiesprostosi sevi aiz septiņām atslēgām un ierobežojošām pārliecībām – tavā priekšā atvērsies daudz jaunu iespēju. Jo vairāk gribēsi kur stabilāk aizkavēties, jo gads var būt smagāks. Ja pirmajā gadā aizmirsi ko uzsākt, ko izdarīt – tā ir otra iespēja savas dzīves deviņgadu ciklu par jaunu piepildīt ar enerģiju, lai veiksmīgi aizietu līdz 9. gadam. Viegli ieņemt bērnu, ja to negribi – izsargājies.

Atpūtai un svētkiem ieplāno jūliju. Nekādā gadījumā neslinko, bet centīgi strādā augustā. Ceļojumiem izmanto visu gadu, īpaši aprīli un septembri. Atceries par ģimeni un tuviniekiem, veltot viņiem daudz laiku, janvārī un oktobrī. Ideāls laiks uzsākt ko mācīties, tā paaugstinot savu pievienoto vērtību, visu šo gadu, īpaši februārī un novembrī. Palutini sevi arī ar ko ļoti dārgu martā un decembrī.

6.INDIVIDUĀLAIS GADS: ģimenes enerģija, mīlestība, harmonija, attiecības. Šajā gadā pirmajā un svarīgākajā vietā ir jābūt ģimenei, taviem pienākumiem pret tuviniekiem, tavai prasmei būt harmoniskās attiecībās ar tiem, kuri tev dārgi. Tagad savu uzkrāto pieredzi un zināšanas jāpielieto ne tikai savam labumam, bet arī citu labklājībai. Pie kam atdodot, neko negaidot pretī. Dāvā mīlestību un rūpes nedomājot, vai saņem ko pretī. Svarīgi mājās ir uzturēt siltu un labvēlīgu atmosfēru.  Maigs gads, kad vari būt sentimentāls un jūtelīgs. Visaktuālākā tēma ir – tavas saknes, tava dzimta, tavi vecāki un bērni. Ārēji var likties, ka visas lietas ir kļuvušas piezemētākas, it kā kas neredzams tās bremzētu. Bet tas tā nav, vienkārši šajā gadā projekti nevis plešas plašumā, bet dziļumā, nobriest un piepildās ar jēgu. Šogad tu piesaisti savus patiesos sabiedrotos. Var būt bīstams laiks, ja attiecības ir ļoti svarīgas un sevi tajās visu ieliec – bet liekas, ka otrs tajās tik ļoti neiesaistās. Tev gribas būt galvenajam, lai viss būtu skaisti, bet negūsti atdevi no partnera. Ja attiecības ir izļodzījušās, šajā gadā var atdurties pret sadzīves problēmām un šķirties. Plīst tur, kur ir plāns. Ja tagad ģimene prasa tavu dalību visā – izvēlamies ģimeni, nevis karjeru vai mīļākos. Atvaļinājumu ieplāno ar ģimeni – dinamisku, jautru un kustībā! Tas ir izvēles jautājums, pa kuru ceļu izvēlies iet, uz ko balstīties – instinktu, prātu, jūtām. Un tev to izvēli arī piedāvās.

Atpūtai un svētkiem ieplāno jūniju. Nekādā gadījumā neslinko, bet centīgi strādā jūlijā. Ceļojumiem izmanto martu, augustu vai decembri. Atceries, ka  ģimene un tuvinieki prasīs visa gada uzmanību, īpaši augustā. Ideāls laiks uzsākt ko mācīties, tā paaugstinot savu pievienoto vērtību,  janvārī vai oktobrī. Palutini sevi arī ar ko ļoti dārgu februārī un novembrī.

7.INDIVIDUĀLAIS GADS: šāds gads ir svarīgs, lai aktīvi un ar panākumiem izietu pasaulē nākošajā gadā. Bet tagad ir tavas dvēseles iekšējās nobriešanas laiks. Panākumu atslēga – iedziļināšanās reliģiskās tēmās, joga, meditācijas, numeroloģijas apgūšana. Izbaudi garīgos meklējumus un atradīsi atbildi uz daudz jautājumiem. Laiku labāk pavadīt mierīgā vientulībā, izpētot un pārbaudot padziļināti visu, kas saistīts ar taviem projektiem. Nepieciešams iegūt jaunas zināšanas, kas nākotnē palīdzēs kļūt vēl efektīvākam un veiksmīgākam. Gads var nest krīzi un, ja zinām kā ar to strādāt, nebūs tik sāpīgi – svarīgi ir mācīties! Kāds no partneriem var vēlēties vairs nesadarboties,  nesatraucies – šis gads palīdz atbrīvoties no liekā. Labs gads detox programmām un dažādām diētām. Juridiskās lietas labāk ir nobeigt nevis uzsākt. Jebkuram nesaprotamam procesam, problēmām, ja kaut kas iet ne tā , liekas, ka tevi nesaprot, problēmas ar veselību – ej mācies! Bieži šo gadu izdzīvo intuitīvi. Galvenais nekādā gadījumā neņemt kredītus! Izslēdz šo tēmu un pat mazu naudu neņem. Atvaļinājumu noteikti ieplāno, apceļojot kādas vietas vai zemes kājām vai uz riteņiem, esot kustībā uz priekšu, iedziļinoties to zemju kultūrā un vēsturē.

Atpūtai un svētkiem ieplāno maiju. Nekādā gadījumā neslinko, bet centīgi strādā februārī un jūnijā. Ceļojumiem izmanto februāri, jūliju vai novembri. Atceries par ģimeni un tuviniekiem, veltot viņiem daudz laiku, augustā. Ideāls laiks uzsākt ko mācīties, tā paaugstinot savu pievienoto vērtību, visu šo gadu, īpaši septembrī. Palutini sevi arī ar ko ļoti dārgu janvārī vai oktobrī.

8.INDIVIDUĀLAIS GADSsasniegumu, rezultātu un panākumu gads. Tagad jaudīgi pielieto visas savas zināšanas, pieredzi un enerģiju. Rēķinu apmaksas gads par visiem septiņiem iepriekšējiem gadiem! Ja tos dzīvoji pareizi, saņemsi materiālās dzīves uzlabojumus, ja nē… Var būt gan nereāli fantastiski pacēlumi, gan nereāli fantastiski kritumi – vai neatlaidīgi centies gūt panākumus? Vai ar prieku gāji uz darbu? Kā tev ar garīgo balansu? 8 nepiedod, ja neturi līdzsvaru starp materiālo un garīgo. Iegādājies bezgalības amuletu, kas par to atgādinās. Var sagaidīt karjeras izaugsmi, algas palielinājumu vai laimestu loterijā. Labākais laiks uzsākt biznesu, iegādāties īpašumu, uzsākt ko jaunu – visās jomās gaidāmi panākumi. Esi efektīvs, rezultatīvs, praktisks, neko neatstāj neievērotu – laika un dzīves plānošana visā būs lielisks palīgs. Svarīgi, kādu iespaidu atstāj uz apkārtējiem. Var naudu ieguldīt statusa lietās – automašīna, pulkstenis, dārglietas, dārgs apģērbs… svarīgi, lai imidžs atbilst tam līmenim, uz kuru pretendē. Neskopojies un neekonomē uz sevi. Pieej visām lietām racionāli, tas ļaus optimāli izmantot gada potenciālu. Atceries, ka labsirdība, garīgums un jūtas nav atceltas, pat tad, ja esi super veiksmīgs!

Atpūtai un svētkiem ieplāno aprīli. Nekādā gadījumā neslinko, bet centīgi strādā maijā. Ceļojumiem izmanto janvāri, maiju un oktobri. Atceries par ģimeni un tuviniekiem, veltot viņiem daudz laiku, jūlijā. Ideāls laiks uzsākt ko mācīties, tā paaugstinot savu pievienoto vērtību jūnijā un augustā. Palutini sevi arī ar ko ļoti dārgu visu gadu, īpaši septembrī.

9.INDIVIDUĀLAIS GADSšajā gadā bieži var izjust nemieru, liekas, ka zūd dzīvei jēgas, viss jūk un brūk. Bet nevajag no tā bīties – runa ir nevis par dzīves beigām, bet tikai par kāda no dzīves scenārija cikla beigām un var sakrist ar vienu no dzīves krīzes periodiem. Ja tev ir ap 30 gadiem – tā var būt psiholoģiskās pieaugšanas krīze, ja ap gadiem 40 – tas saistīts ar personības brieduma krīzi. Šajā gadā svarīgi nobeigt pēc iespējas vairāk lietu, atmaksāt parādus, atlaist tos, kas vēlas paši no tevis aiziet… Esi dāsns un atlaid  ar vieglu sirdi, vēlot viņiem veiksmi. Pabeidz visus neperspektīvos projektus. Beidzot apprecies, ja ilgi jau esat kopā. Vai šķiraties. Nesāc, bet nobeidz. Bet, ja tomēr uzsāc, tad tikai ko īslaicīgu – ko var uzsākt un nobeigt šajā gadā. Ilglaicīgi iesākumi var ievilkties un vari arī nepabeigt. Izmet nevajadzīgās lietas, uztaisi mājās un darbā visu lietu revīziju un jau nākošajā gadā sāksies tavas dzīves jaunais cikls – tur būs jaunas idejas, centieni un iespējas. Un tām ir jāsagatavo vieta… ja vilksi sev līdzi pagātnes rēgus, jaunajām iespējām tur nebūs vietas. Vēlams nepieņemt nekādus svarīgus lēmumus, pagaidi pirmo gadu… Ja 5. gadā neko nemainīji – tagad var nepietikt enerģijas un kļūt neiecietīgs un agresīvs, citus cilvēkus aizkaitinot. Atvaļinājumu pavadi pēc iespējas tālāk no mājām – interesanti, aizraujoši un dinamiski! Arī jauno gadu ir labi sagaidīt pēc iespējas tālāk no mājām.

Atpūtai un svētkiem ieplāno martu un decembri. Nekādā gadījumā neslinko, bet centīgi strādā februārī un aprīlī. Ceļojumiem izmanto visu gadu. Atceries par ģimeni un tuviniekiem, veltot viņiem daudz laiku, jūnijā. Ideāls laiks uzsākt ko mācīties, tā paaugstinot savu pievienoto vērtību, maijā un jūlijā. Palutini sevi arī ar ko ļoti dārgu augustā.

***Numeroloģijas prognoze ir vispārīga. Ja vēlies noskaidrot sev svarīgo, pasūti maksas individuālo ritmu kalendāru visam gadam, katram mēnesim un dienai, kas izveidots vadoties no jūsu dzimšanas datuma, mēneša un gada, un no jūsu stiprajiem un problēmas skaitļiem, kā arī jūsu dzīves ceļa scenārija un potenciāla.

!Vai piesakies uz numeroloģisko konsultāciju pie Santas Ābeltiņas, VAIRĀK INFO ŠEIT: https://nlp.lv/par-mums/konsultanti/santa-abeltina/