Setup Menus in Admin Panel

NLP kursi

Neirolingvistiskā programmēšana (NLP).
 
NLP ir panākumu zinātne. NLP ir arī radošs darbs.
 
NLP ir jauns un ātri progresējošs lietišķās psiholoģijas virziens. Metodes nosaukums jau liecina par izmantošanas plašajām iespējām: neiro- nozīmē visa pieredze, kas iekļūst caur piecu sensoru kanāliem un tiek iekodēta nervu sistēmā, lingvistiskā- kā šī prakse izpaužas valodā, programmēšana - kā tiek organizēta iekšējā pieredze. Metodes pamats - cilvēka iekšējo procesu modeļa precīza veidošana, kas ļauj mainīt to, ko nepieciešams mainīt.
 
NLP ir mācība par sevis un citu cilvēku izzināšanu. Mācība par to, kā šīs zināšanas pielietot ikdienā, lai uzlabotu savu un arī sabiedrības dzīves kvalitāti. Tā ir cilvēka domāšanas un uzvedības izpēte, mācība par to, kā atrast iekšējo līdzsvaru, harmoniju un mieru dzīvojot tajā, ko mēs dēvējam par realitāti. NLP pēta cilvēku domāšanas un uzvedības modeļus līdz pat sīkumam, līdz detaļai, līdz niansei. Tā ir zinātne, kas pēta gan domāšanas kopīgās iezīmes, gan atšķirības.

Kā paša spēkiem ir iespējams izmainīt savu dzīvi?

NLP kursi un semināri domāti visiem tiem, kuriem nav vēlmes savu laimi vairs atstāt likteņa varā.
 
Vai esat domājis, ka spēju būt laimīgam var iemācīties un trenēt kā jebkuras citas spējas? Laimīgus mūs dara ne tas, kas mums pieder, laimīgus mūs dara tas, kā mēs izmantojam to, kas mums pieder. Laimi nav iespējams iegādāties izpārdošanā. Tikai katrs pats spēj paveikt to, kas nepieciešams, lai kļūtu laimīgs!
{"title":"Heading","show_title":"0","post_type":"course","taxonomy":"","term":"","post_ids":"22383","course_style":"recent","featured_style":"excerpt","masonry":"0","grid_columns":"clear3 col-md-4","column_width":"200","gutter":"30","grid_number":"9","infinite":"1","pagination":"1","grid_excerpt_length":"100","grid_link":"1","css_class":"","container_css":"","custom_css":""}
Ielādē informāciju...
Visa informācija ir ielādēta
© Jauno psiholoģiju centrs | Izstrādāja gudramajaslapa.lv
Jauno psiholoģiju centrs