Setup Menus in Admin Panel

Par mums

Jauno psiholoģiju centrs ir neformālās izglītības iestāde, kas Latvijā veiksmīgi darbojas jau vairāk kā piecpadsmit gadu. Šajā laika periodā izstrādātas daudz un dažādas mācību programmas, kas sniedz izaugsmes un attīstības iespējas gan privātpersonām, gan uzņēmumu darbiniekiem. Papildus tam, Jauno psiholoģiju centra pamatvirziens ir neirolingvistiskās programmēšanas (NLP) kursi, centram paplašinoties, tiek piedāvāti arvien jauni kursi un semināri personības un karjeras izaugsmei.
thumb_user-1823161-2016-09-21-07-52-03

MĀCIES NO LABĀKAJIEM

Jau 20 gadus “Jauno psiholoģiju centrs” Latvijā popularizē neirolingvistisko programmēšanu, kas ir mūsu darbības pamatvirziens. Uzklausot mūsu klausītāju vēlmes un intereses, kā arī sekojot pasaules tendencēm psiholoģijā, psihoterapijā un interešu izglītībā, piedāvāto kursu klāsts tiek patstāvīgi papildināts. Mēs Jums piedāvājam kursu tēmas un programmas, ko paši esam pārbaudījuši, kas mums pašiem liekas interesantas un noderīgas. Mūsu centrā Jūs varat apmeklēt savām interesēm atbilstošus kursus, kas sniedz izaugsmes un attīstības iespējas ikvienam.  Privātpersonām piedāvāto kursu klāstā ir  viena vakara interešu kursi, kā arī tālākizglītības programmas profesionāļiem (psihologiem, psihoterapeitiem, sociālajiem darbiniekiem u.c.). Korporatīvajiem klientiem piedāvājam darbinieku personības  izaugsmes, motivācijas, stresa menedžmenta kursus personāla atlases un audita pakalpojumus. Minētos kursus iespējams apmeklēt gan mūsu centrā publiskajos kursos, gan organizēt uzņēmumā pie Jums.

Lai mūsu klienti iepazītos ar kursu programmām, pasniedzējiem un varētu uzdot interesējošos jautājumus, regulāri piedāvājam bezmaksas iepazīšanās nodarbības, atvērtās nodarbības un atvērto durvju dienas.

            Bezmaksas iepazīšanās nodarbības -  pirms katra jauna kursa sākuma Jums ir iespēja atnākt uz bezmaksas iepazīšanās nodarbību. Tās laikā pasniedzējs iepazīstinās ar sevi, ar kursa programmu,  atbildēs uz Jūsu jautājumiem un parādīs kādus piemērus vai tehniku no kursā iekļautā. Tādejādi Jūs varēsiet pārliecināties, ka nāksiet uz tieši Jums piemērotu kursu pie profesionāla, zinoša un aizraujoša pasniedzēja!

            Atvērtās nodarbības  –  lai iepazītos ar Jūs interesējošo kursu, aicinām Jūs apmeklēt arī  bezmaksas atvērtās nodarbības. Jebkurā kursā, kas jau ir sācies,  Jūs noteiktu laiku varat piedalīties kā “novērotājs”. Tā ir iespēja būt klāt klāt jau notiekošā kursā un  aprunāties ar kursantiem, kas kādu laiku jau mācās. Lūgums iepriekš pieteikties! Par noteikumiem vairāk jautā info@nlp.lv!

            Atvērto durvju dienas – divreiz gadā organizējam plašāku iepazīšanās programmu mūsu kursiem. Divu dienu laikā Jums ir iespēja apmeklēt bezmaksas nodarbības par 8 līdz 10 tēmām.

            Mūsu lepnums - pasniedzēji – centra pasniedzēji ir vieni no labākajiem vai arī vienīgie savas specialitātes pārstāvji Latvijā. Tie ir speciālisti ar ievērojamu praktisko pieredzi un zināšanām savās jomās. Vairāki no viņiem pamatus savām zināšanas ir apguvuši tieši pie mums un papildinājuši tās jau ārpus Latvijas. Jauno psiholoģiju centra darbības laikā par sadarbības partneriem kļuvuši pasniedzēji no Latvijas, Francijas, Krievijas, Anglijas, Baltkrievijas, Vācijas, Austrijas, ASV, Lietuvas un citām valstīm.

            Kursi un pakalpojumi uzņēmumiem – gadu laikā esam izstrādājuši un pasnieguši plašu kursu klāstu korporatīvajiem klientiem. Plašāka informācija par visiem piedāvātajiem pakalpojumiem šeit. (links)

            Individuālās konsultācijas – piedāvājam apmeklēt ne tikai grupu nodarbības, kursus un seminārus. Populāras mūsu klientu vidū ir individuālas konsultācijas pie savu nozaru speciālistiem – hipnopsihoterapeits, psihologs, numerologs, astrologs, hirologs u.c. Ērti pierakstīties www.konsultacijas.nlp.lv.

Neiroligvistiskā programmēšana (NLP),palīdz ātri un efektīvi sasniegt savus mērķus, vairāk izzināt sevi un citus, un, galvenais, kļūt tādiem, kādi vēlamies būt.

Treniņš mērķu sasniegšanā. Process, kura laikā cilvēks uzstāda sev mērķi un tiek vests uz tā sasniegšanu. Sesiju apmeklējums būtu ieteicams ikvienam, kurš savā dzīvē jūtas "iesprūdis", nonācis ceļu krustcelēs vai atdūries strupceļā. Vai tā būtu privātā dzīve, attiecības, karjera, bizness vai kas cits, koučings dod impulsu iešanai uz priekšu.

Personālvadības instrumenti un motivācija - programmā ietvertas numeroloģijas, NLP un citu praktisko psiholoģiju metožu skatījums. Programmas mērķis ir sniegt iemaņas sistemātiskam darbam ar esošajiem darbiniekiem, kā arī sniegt ieskatu cilvēkresursu pārvaldības tehnoloģiju pielietošanā, veicot personāla atlasi.

Programma par darbu ar cilvēka iekšējiem stāvokļiem. Jauna pieeja problēmu risināšanai, kas saistītas ar emocionāliem pārdzīvojumiem.

Cilvēka rakstura, saderības, darbaspēju, iespēju un misijas izzināšana. Programma paredzēta ikvienam, kas vēlas izprast sevi, savus līdzcilvēkus.

Lai iepazītos ar Jauno psiholoģiju centra sniegtajām iespējām, aicinām Jūs apmeklēt bezmaksas atvērtās nodarbības. Par noteikumiem vairāk jautā info@nlp.lv

Centra pasniedzēji ir vieni no labākajiem vai arī vienīgie savas specialitātes pārstāvji Latvijā. Speciālisti ar ievērojamu praktisko pieredzi un zināšanām savās jomās. Jauno psiholoģiju centra darbības laikā par sadarbības partneriem kļuvuši pasniedzēji no Latvijas, Francijas, Krievijas, Anglijas, Baltkrievijas, Vācijas, Austrijas, ASV, Lietuvas un citām valstīm. 

Piedāvājam apmeklēt ne tikai grupu nodarbības, kursus un seminārus. Populāras mūsu klientu vidū ir individuālas konsultācijas pie savu nozaru speciālistiem - hipnopsihoterapeits, psihologs, numerologs, astrologs, hirologs u.c. Ērti pierakstīties www.konsultacijas.nlp.lvUzspodrini savu personību, pašapziņu un zināšanas!

Twitter

piektdien, Augusts 17th, 2018 at 1:14pm
Ir 7. mēness diena!
Vārda spēks. Pateiktais spēcīgi iedarbojas. Var izmantot tirdzniecībā, reklāmā. Jāatturas no liekvārdības, meliem, dusmām – jāpārdomā katrs vārds. Vārdos izteiktas lūgšanas, mantras un buramvārdi iedarbojas ar īpašu spēku. Vairāk info: https://t.co/CYeHfyBkUt https://t.co/QOizqJadRd
jpc_nlp photo
pirmdien, Augusts 13th, 2018 at 10:25am
Ir 3.mēness diena!
Jābūt uzmanīgiem, jāizvairās noskaidrot attiecības. Labāk aktīvi darboties ikdienas darbos. Spēcīgas seksuālās enerģijas diena. Laba diena ķirurģiskajām operācijām. Ieteicams nodarboties ar meditāciju un garīgajām praksēm.
Vairāk info: https://t.co/CYeHfyBkUt https://t.co/ZD20mYbrFO
jpc_nlp photo

Instagram

trešdien, Jūlijs 25th, 2018 at 1:57pm
 • 13
 • 0
otrdien, Marts 13th, 2018 at 10:43am
 • 7
 • 0
pirmdien, Decembris 11th, 2017 at 4:54pm
 • 11
 • 0
ceturtdien, Novembris 23rd, 2017 at 2:25pm
 • 4
 • 0
piektdien, Novembris 17th, 2017 at 12:07pm
 • 22
 • 1
piektdien, Oktobris 13th, 2017 at 12:04pm
 • 6
 • 0
© Jauno psiholoģiju centrs | Izstrādāja gudramajaslapa.lv
Jauno psiholoģiju centrs