Santa Ābeltiņa - Jauno psiholoģiju centrs

Santa Ābeltiņa

Santa Ābeltiņa

Par konsultantu

Sertificēts numerologs, konsultants.

Mans sevis meklēšanas ceļš ezotērikas pasaulē aizsākās pirms daudziem gadiem, sadarbojoties ar brīnišķīgiem un viediem astrologiem, dziedniekiem un meistariem. Kopīgi meklējām atbildes uz dažādiem jautājumiem. Toreiz vēlējos uzzināt ko vairāk par sev paredzēto ceļu – kas man piemērots? Ar ko esmu īpaša un kas būtu tie talanti, kurus man jāattīsta? Kāpēc mēs ar dvīņumāsu esam tik atšķirīgas? Tomēr atbildes līdz galam neapmierināja. Tagad daudz gribas zināt par saviem mazdēliem piemēroto. Toreiz ar  numeroloģiju iepazinos no grāmatām un tā man bija kā izklaide – bez izpratnes par to, ka tā ir brīnišķīgs  ceļvedis dzīvē.

Vēlāk izmantoju iespēju apmeklēt dažādus numeroloģijas seminārus un kursus, kas deva dzīvu priekšstatu par to, ka šī zināšanu sistēma ir kas vairāk, nekā tikai izklaide un var būt kā ļoti nopietns sevis izzināšanas ceļš. Un var būt brīnišķīgs ceļa zīmju rādītājs, kā orientieris, kā bāka, kas neļauj apmaldīties psiholoģiskajos sevis izzināšanas ekskursos.

Kad pirms vairākiem gadiem ezotērikas pasaulē sevi strauji pieteica Prognostikas numeroloģija, kas aprēķinos un traktējumos izmanto dzimšanas datumu, vārdu un uzvārdu, apvienojot dažādas numeroloģijas skolas, tehnikas un autormetodes, sapratu – tas nudien ir priekš manis, absolūti manā gaumē. Ļāvos numeroloģijas vilinājumam no sirds, jo beidzot radu atbildes uz sev interesējošo.

Izglītojos ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā – esmu pabeigusi Maskavas personības pilnveidošanas un apziņas transformācijas institūtu. Pateicoties savai skolotājai – ceļa rādītājai šajā zināšanu pasaulē – iemācījos dažādos kursos , semināros, skolās apgūtas zināšanas sastrukturēt, sakārtot, praktiski un ērti pielietot konsultācijās.

Saprotot, ka citiem arī ir svarīgi izprast to, cik vispusīgi un dziļi strādā numeroloģija, kā efektīvi priekš sevis sakārtot grāmatās iegūtās zināšanas un iemācīties tās praktiski pielietot ikdienā – esmu izveidojusi un sistematizējusi dažādos numeroloģijas kursos, kas katrs pats par sevi var strādāt kā efektīvs darba instruments, vai arī apgūstot visus -padziļināti, no visām pusēm izprast, kā dažādas skolas un tehnikas skaisti viena otru papildina un dod arvien dziļāku ieskatu savā personībā, savas dzīves uzdevumos, potenciālā un talantos.

Šodien esmu sertificēta numeroloģe un konsultēju jau daudzus gadus. Daru to gan latviešu, gan krievu valodā. Konsultēšanā pielietoju tikai praksē reāli strādājošus numeroloģijas instrumentus. Kopīgi ar klientu rodam atbildes uz viņa jautājumiem, šķetinām viņa raksturu, talantus. Risinām jautājumus par viņa profesionālajiem virzieniem un uzdevumiem, analizējam arī darbus šeit un tagad.
Prognostikas numeroloģija ļauj rast vispusīgas atbildes uz cilvēka jautājumiem un dod iespēju dzīvot ērtāk. Kā sacīja kāda jauna kliente pēc konsultācijas: “Izrādās, ka esmu domāta kam vairāk! Jāsāk labāk mācīties!”

Uzskatu, ka šodienas paātrinātajā dzīves ritmā ir vieglprātīgi laikus nezināt, kas Tevi sagaida aiz pagrieziena, neatpazīt, kuras ir Tavas ceļazīmes, lai veiksmīgi realizētu savas iespējas. Šodien katru brīdi mēs esam izvēles priekšā ar aizsietām acīm.

Par konsultāciju

Ja vēlies iegādāties PERSONALIZĒTU NUMEROLOĢIJAS KALENDĀRU ikdienas aktivitātēm un svarīgiem dzīves uzdevumiem gadam, diviem vai trijiem – pasūti un saņem apjomīgu materiālu savā e-pastā, rakstot uz info@nlp.lv

Konsultācijai vajag dzimšanas datus (dzimšanas diena, mēnesis, gads, vēlams arī vieta un laiks), vārdu, uzvārdu un tēva uzvārdu.
Konsultācijās izmantoju dažādas skolas un metodes, kuras paskaidrošu sīkāk:

1.Prognostikas Numeroloģija:

1) Praktiskā numeroloģija. Ar tās palīdzību noskaidrojam:

 • Dzīves ceļa skaitli, tā raksturu un uzdevumus veiksmīgai dzīvei. Izprast savus īpašos, personalizētus uzdevumus, savu pienākumu sarakstu šai dzīvei un savu uzvedību arī Taro arhetipos.
 • Kā atpazīt savu bāzes enerģiju, kad to visefektīvāk pielietot.
 • Dvēseles jeb sirds vēlēšanās skaitli – kāds esi patiesībā, Tava īstā vēlēšanās.
 • Personības jeb individualitātes skaitli – pirmais iespaids par Tevi, kā Tevi redz citi, un ko no Tevis sagaida, neatkarīgi no savas vēlēšanās, enerģētiskā šleife.
 • Likteņa jeb izteiksmes skaitli – instrumenti, kas palīdz realizēt uzdevumus.
 • Atpazīt vārdā, uzvārdā iedzimtos talantus vai tos, kurus vari aktivizēt.
 • Kam pievērst uzmanību, izvēloties dzīvokļa, mājas vai mašīnas nummuru. Un ar ko rēķināties izvēloties valsti, kurā dzīvot.
 • Karmiskos skaitļus – kas traucē dzīvot un no kā jāvairās. Ieraudzīt savus Karmas mezglus un rakstura defektu, kas traucē atvērt ceļu veiksmīgai Karmai.
 • Personalizēto gadu, mēnesi un dienu arī Taro arhetipos – kāda enerģija un kurā vietā dzīves ceļā tas tagad ir. Kādiem darbiem, aktivitātēm un sevis izpausmēm, kādas situācijas var būt aktuālas konkrētam laikam, kam īpaši pievērst uzmanību karu dienu, lai dzīve būtu tāda, kādu tu to vēlies.
 • Dzīves galvenos ciklus un cilpas – ciklu virsotnes un pārbaudījuma skaitļus , tiek parādītas pozitīvās un negatīvās tā puses, kā šos ciklus atstrādāt. Kādiem darbiem pievērst uzmanību. Kā neitralizēt problēmas skaitļus.

2) Taro Numeroloģijas aprēķinu metode un arhetipu raksturs: pielieto dažādu numeroloģijas instrumentu darbā, piemēram – nosakot raksturu, karmas mezglus un šķēršļus, kas traucē tos atrisināt utt. Ļoti interesanti to pielietot dzīves  uzdevumu un profesionālās darbības raksturojumā. Tas ir kā fons uz kura norisināsies visi notikumi gan pozitīvā, gan negatīvā dzīves scenārijā.

2.U-Sin Piecu elementu numeroloģija. Numeroloģijas ekspressmetode.

Tā ir  sena Austrumu zināšanu sistēma apvienojumā ar numeroloģiju – kā efektīva ekspressmetode personības raksturojumam un veselības stāvoklim.  Kartē redzam, cik katrai aktivitātei, katrai rakstura izpausmei konkrētā gadā ir enerģija un kā to vislabāk pielietot. Psihosomatisko portretu un organisma veselības energoapmaiņas analīzi. Svarīgi redzēt, kur veselības problēmām ”aug kājas”, kuriem orgāniem un sistēmām visu dzīvi vajadzētu pievērst sevišķu uzmanību, lai saglabātu veselību un dzīvesprieku.

3.Taro Numeroloģija:  veiksmīgs profesijā un laimīgs attiecībās. Arī padziļinātais kurss.

Dziļs, psiholoģisks sevis analīzes process:

 • kā saprast un atpazīt sevi un kāpēc  uzvedos tieši tā,
 • kā pielietot resursus no ēnu portreta,
 • kā atrast sevi profesijā un efektīvi tajā izpausties un gūt panākumus,
 • kā esam tendēti uzvesties attiecībās – jebkurās –  darba, personīgajās vai draudzībā, izmantojot sava rakstura stiprās puses un izvairoties no negatīvajiem tā aspektiem.
 • Attiecību perspektīve standarta sižetos – efektīvs instruments ne tikai, lai izprastu, kā privātajās attiecībās  būt laimīgam, bet arī labs instruments darba devējiem – ko sagaidīt no potenciālajiem darbiniekiem un kā veidot konstruktīvas darba attiecības.
 • Saprast dzimtas un ģimenes nozīmi savā dzīvē un kā rīkoties, lai no tēva un mātes  dzimtas gūtu spēcīgu atbalstu un resursus.
 • Darbs ar sevi. Bieži dzirdam sakām – strādā ar sevi! Vai tu ar sevi strādā? Bet kā to darīt? Taro numeroloģijas kartē redzi tieši tev personīgo – atpazīstam sevi, savu bērnišķigo uzvedību vai jau psiholoģiski pieauguša personības rakstura izpausmes un to, kāpēc esi tendēts darīt tieši tā konkrētajās dzīves situācijās un kā rīkoties labāk – tāds dziļš darbs ar sevi. Ar katru dienu būt kaut nedaudz laimīgākam, veiksmīgākam un priecīgākam.

Santa Ābeltiņa

Numeroloģija