Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

Santa Ābeltiņa

Santa Ābeltiņa

Par konsultantu

Sertificēts numerologs, konsultants.

Mans sevis meklēšanas ceļš ezotērikas pasaulē aizsākās pirms daudziem gadiem, sadarbojoties ar brīnišķīgiem un viediem astrologiem, dziedniekiem un meistariem. Kopīgi meklējām atbildes uz dažādiem jautājumiem. Toreiz vēlējos uzzināt ko vairāk par sev paredzēto ceļu – kas man piemērots? Ar ko esmu īpaša un kas būtu tie talanti, kurus man jāattīsta? Kāpēc mēs ar dvīņumāsu esam tik atšķirīgas? Tomēr atbildes līdz galam neapmierināja. Tagad daudz gribas zināt par saviem mazdēliem piemēroto. Toreiz Numeroloģija man bija kā izklaide – bez izpratnes par to, ka tā ir brīnišķīgs  ceļvedis dzīvē.

Pirms dažiem gadiem, kad ezotērikas pasaulē sevi strauji pieteica Prognostikas numeroloģija, kas aprēķinos izmanto dzimšanas datumu, vārdu un uzvārdu, sapratu – tas nudien ir priekš manis, absolūti manā gaumē. Ļāvos numeroloģijas vilinājumam no sirds, jo beidzot radu atbildes uz sev interesējošo.
Apguvu dažādas skolas, autormetodes un instrumentus, izglītojos ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā – esmu pabeigusi Maskavas personības pilnveidošanas un apziņas transformācijas institūtu.

Šodien esmu sertificēta numeroloģe un konsultēju jau vairākus gadus. Daru to gan latviešu, gan krievu valodā. Konsultēšanā pielietoju tikai praksē reāli strādājošus prognostikas instrumentus. Kopīgi ar klientu rodam atbildes uz viņa jautājumiem, šķetinām viņa raksturu, talantus. Risinām jautājumus par viņa profesionālajiem virzieniem un uzdevumiem, analizējam arī darbus šeit un tagad.
Prognostikas Numeroloģija ļauj rast vispusīgas atbildes uz cilvēka jautājumiem, un dod iespēju dzīvot ērtāk. Kā sacīja kāda jauna kliente pēc konsultācijas: “Izrādās, esmu domāta kam vairāk! Jāsāk labāk mācīties!”

Uzskatu, ka šodienas paātrinātajā dzīves ritmā ir vieglprātīgi laikus nezināt, kas Tevi sagaida aiz pagrieziena, neatpazīt, kuras ir Tavas ceļazīmes, lai veiksmīgi realizētu savas iespējas. Šodien katru brīdi mēs esam izvēles priekšā ar aizsietām acīm.

Par konsultāciju
Ja vēlies zināt nianses personiskajiem ikdienas ritmiem, tad pasūti prognozes gadam, diviem vai trīs un saņem apjomīgu materiālu savā e-pastā, rakstot uz info@nlp.lv
Konsultācijai vajag dzimšanas datus (dzimšanas diena, mēnesis, gads, vēlams arī vieta un laiks), vārdu, uzvārdu un tēva uzvārdu.
Konsultācijās izmantoju dažādas skolas un metodes, kuras paskaidrošu sīkāk:

1.Klasisko Rietumu Numeroloģiju. Ar tās palīdzību noskaidrojam:

  • Dzīves ceļa skaitli, tā raksturu un uzdevumus veiksmīgai dzīvei;
  • Dvēseles jeb sirds vēlēšanās skaitli – kāds esi patiesībā, Tava īstā vēlēšanās;
  • Personības jeb individualitātes skaitli – pirmais iespaids par Tevi, kā Tevi redz citi, un ko no Tevis sagaida, neatkarīgi no savas vēlēšanās, enerģētiskā šleife;
  • Likteņa jeb izteiksmes skaitli – instrumenti, kas palīdz realizēt uzdevumus;
  • Karmiskos skaitļus – kas traucē dzīvot un no kā jāvairās;
  • Personalizēto gadu – kāda enerģija un kurā vietā dzīves ceļā tas tagad ir;
  • Dzīves galvenos ciklus un cilpas – ciklu virsotnes un pārbaudījuma skaitļus , tiek parādītas pozitīvās un negatīvās tā puses, kā šos ciklus atstrādāt.

 2.Taro Numeroloģijas aprēķinu metodi. To pielieto dažādu numeroloģijas instrumentu darbā, piemēram – nosakot raksturu, karmas mezglus un šķēršļus, kas traucē tos atrisināt utt. Ļoti interesanti to pielietot dzīves  uzdevumu un profesionālās darbības raksturojumā. Tas ir kā fons uz kura norisināsies visi notikumi gan pozitīvā, gan negatīvā dzīves scenārijā.

 3.U-Sin Piecu elementu numeroloģiju. Tā ir ļoti sena Ķīniešu ekspress metode personības raksturojumam – psihosomatiskā portreta un organisma veselības energoapmaiņas noteikšanai. Analizējot šo aspektu, svarīgi redzēt, kur veselības problēmām ”aug kājas”, kuriem orgāniem un sistēmām visu dzīvi vajadzētu pievērst sevišķu uzmanību, lai saglabātu veselību un dzīvesprieku.

 4.Autorprogrammas. Liktens un karmas prognostika,  raksturs dzimšanas datuma un vārda kartē,  aktīvās zemapziņas kartē Lo-šu (sena Ķīniešu numeroloģijas skola) mūsu dzīves panākumu sfēra, dvēseles kartē – ko negribam, lai citi par mums zina, bet, kas var aktivizēties un izpausties. Inkluzi karte – uzkrātie talanti zemapziņā, ko nepieciešamības gadījumā var pielietot. Pētām arī dzīves kvalitātes potenciāla grafiku, nosakam svarīgākos uzdevumus šai dzīvei – vieta, kur atrodas Tava veselība un spēks. Ja ir vēlme, analizējam arī partneru saderību.

Santa Ābeltiņa

Numeroloģija