Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

How may we help you?

Saturna (Šani) tranzīta ietekme 13.07.2022-17.01.2023

SATURNA (Šani) tranzīta ietekme 13.07.2022-17.01.2023
no Vēdiskās astroloģijas skatupunkta

Vēdiskais numerologs un astrologs Andris Kraņevskis

Lai vērtētu astroloģisko aspektu ietekmi uz savu dzīvi, ir svarīgi ņemt vērā lēno planētu (grahu) Jupiters (Guru),  Saturns (Šani), Rahu, Ketu tranzītus cauri zvaigznājiem.

Saturns ieiet Mežāža (Makara) zvaigznājā 13.07.2022, kur atradīsies līdz 17.01.2023. Kopumā 6 mēnešus. Jāņem vērā, ka līdz 22.10.2022 Saturns būs retrogrāds. Mežāzis ir paša Saturna pārvaldīts zvaigznājs. Viņš tajā būs spēcīgs, tāpēc no šī tranzīta var gaidīt līdzsvarotākus rezultātus.

Mežāzis saistās ar smagu darbu, gribasspēku un pacietību.  Tās ir īpašības, kuras ļoti patīk Saturnam. Tas liek domāt, ka tranzīta laikā jūs varat saņemt palīdzību no Saturna, ja disciplinēti strādājat, nesteidzaties, nepārliekat atbildību uz citiem un negaidāt brīnumus no debesīm. Ļoti svarīgi ir uzturēt tīrību un kārtību mājā, kā arī savos darbos un domās.

Tālākā prognoze ir veidota atkarībā no tā, kur Vēdiskajā dzimšanas horoskopā atrodas Jūsu Mēness (Čandra). Mājas sāk skaitīt no tās, kurā atrodas Mēness. 

Mēness Aunā (Meša)

Saturns pārceļas uz jūsu 10. māju. Šī māja ir saistīta ar karjeru, sociālo statusu. Parasti šis tranzīts paredz izmaiņas darbības jomā, darba slodzes palielināšanos. Bet, ja parādīsit pacietību un disciplīnu, sākotnējās grūtības radīs pozitīvas pārmaiņas vēlāk.

2022. gadā Saturns būs retrogrāds līdz 22.10.2022. Šajā periodā var palēnināties ar karjeru saistīto jautājumu risināšana. Ir jēga nodarboties ar dokumentu un veco lietu analīzi, plānošanu. Šajā laikā labāk izvairīties no darījumiem ar nekustamo īpašumu.

Mēness Vērsī (Vrišabha)

Saturns ieiet jūsu 9. mājā. Šī māja ir saistīta ar veiksmi, garīgumu, ārzemju ceļojumiem un tēvu. Darbā var būt labas izredzes saistībā ar transporta jomu, ārējo tirdzniecību vai tūrismu. Pastāv iespēja pārcelties uz jaunu dzīvesvietu, tai skaitā darba nolūkos. Ja nodarbojies ar garīgām praksēm, tranzīta laikā vēlams doties svētceļojumā. Jūs varat izjust attālināšanos no sava tēva 2022. gadā Saturns būs retrogrāds līdz 22.10.2022. Šis ir labs periods lai satiktos ar gados vecākiem radiniekiem, godinātu tradīcijas, apgūtu garīgās zināšanas.

Mēness Dvīņos (Mithuna)

Saturns atradīsies jūsu 8. mājā. Šī pozīcija tiek uzskatīta par diezgan sarežģītu. 8. māja ir saistīta ar mistiskiem notikumiem, konfliktiem, hroniskām slimībām. Šis Saturna tranzīts var ietekmēt jūsu vispārējo pašsajūtu: jūs varat slimot biežāk nekā parasti, un palielināsies slodze dažādās dzīves jomās. Šis tranzīts prasīs  pacietību, centību un uzmanību veselībai. Laiks  paies mierīgāk tiem zīmes pārstāvjiem, kuri nodarbojas ar garīgām praksēm, īpaši tādām, kas saistītas ar ķermeņa dziedināšanu. Ja jums ir hroniskas slimības, pievērsiet tām uzmanību. Iespējami saasinājumi. Ir jēga veikt ķermeņa attīrīšanas procedūras . Šis Saturna tranzīts netiek uzskatīts par īpaši labvēlīgu virzībai profesijā, tomēr Saturns ir spēcīgs Mežāža zvaigznājā, tāpēc turpiniet savas ierastās darba aktivitātes.

Tranzīta ietekme var ietekmēt arī finanšu lietas un ģimenes attiecības. Centieties sekot līdzi budžetam un nesaasināt problēmas ar radiem un draugiem. Saglabājiet optimistisku attieksmi un pašpārliecinātību. Daži zīmes pārstāvji var interesēties par dzīves garīgo pusi un mistiskām zināšanām, veikt ceļojumu uz svētvietām.

Mēness Vēzī (Karkata)

Saturns pārceļas uz jūsu 7. māju. Šī māja ir atbildīga par braucieniem, personiskajām attiecībām . Šī tranzīta uzmanības centrā būs jebkāda veida attiecības.

Nav izslēgtas grūtības personiskajās un ģimenes attiecībās. Iespējams, darba slodzes dēļ mazāk uzmanības pievērsīsiet savam dzīves partnerim. Iespējams, ka jūsu partneris bieži būs prom. Centieties nesaasināt strīdīgos jautājumus.

Iespējams attiecībās kļūsit spītīgāks, komunikācijā varat būt skarbāks. Jums būs nepieciešama lielāka elastība attiecībās ar mīļajiem. Uzņēmumu īpašniekiem iespējamas pretrunas  ar biznesa partneriem. Studentiem un audzēkņiem var rasties mācīšanās grūtības, un viņiem būs jāpieliek lielākas pūles, lai gūtu panākumus.

Mēness Lauvā (Simha)

Saturns atradīsies  jūsu 6. mājā. Tā ir laba pozīcija. 6. māja saistās ar kalpošanu, konkurences pārvarēšanu, ienaidniekiem, akūtām saslimšanām. Panākumi prasīs no jums zināmas pūles, taču rezultāti būs pūļu vērti. Tranzīta laikā iespējamas dažas veselības problēmas, taču jūs varat arī tās izārstēt.

Nav izslēgts slodzes pieaugums darbā. Šis tranzīts ir diezgan veiksmīgs tiesu darbībai un juridisku jautājumu risināšanai.

Ja izrādīsi pacietību un neatlaidību, nepārnesīsi stresu personīgajās un ģimenes attiecībās, tad šis tranzīts tev būs diezgan produktīvs.

Mēness Jaunavā (Kanja)

Saturns atrodas 5. mājā. Šīs māja saistās ar romantiskām attiecībām, radošumu un bērniem. Šeit Saturna tranzīts netiek uzskatīts par īpaši labvēlīgu. Tranzīts sniegs neatlaidību, uzlabos spēju strādāt monotoni un disciplinēti.  Var būt nosliece uz spītību un elastības trūkumu. Reizēm var attīstīties tieksme izturēties pret bērniem skarbi.

Var pietrūkt romantiskas noskaņas. Iespējams, ka dažkārt pārspīlēsiet vai dramatizēsiet situācijas. Centieties vairāk laika veltīt izklaidei, atpūtai, kultūras pasākumiem.

2022. gadā Saturns būs retrogrāds līdz 22.10.2022. Šajā periodā jums var būt grūtības pieņemt lēmumus. Var būt problēmas ar koncentrēšanos, skolēniem var būt grūtāk iegaumēt materiālu. Tranzīts ir neitrāls karjerai, taču radošo profesiju cilvēkiem var pietrūkt jaunu ideju.

Mēness Svaros (Tula)

Saturns atrodas jūsu ceturtajā mājā. Šī māja ir saistīta ar mājokli un ģimenes attiecībām, darba vidi, māti un iekšējo komforta sajūtu. Dažiem zīmes pārstāvjiem var būt neparedzētas pārmaiņas karjerā. Tā var būt darbības maiņa vai pāreja uz jaunu darbu. Nav rekomendējama pārcelšanās uz jaunu vietu.

Iespējams, būs jāveic remonta darbi dzīvesvietā. Tranzīta laikā jums jāpievērš uzmanība mātei, īpaši, ja viņa ir vecāka gadagājuma. Iekšēji varat izjust diskomfortu. Centieties saglabāt optimistisku attieksmi un nepadodieties garastāvokļa svārstībām.

Mēness Skorpionā (Vriščika)

Saturns ieies jūsu trešajā mājā. Tā ir saistīta ar vitalitāti, attiecībām ar brāļiem un māsām, gribas potenciālu. Iespēja uzlabot savu sociālo statusu, vairojas veiksme un pašpārliecinātība. Iespējamas nesaskaņas attiecībās ar radiniekiem. No jums tiek gaidīts  progress citās dzīves jomās. Jums var būt jaunas karjeras vai biznesa iespējas.

Mēness Strēlniekā (Dhanu)

Saturns atrodas otrajā mājā. Sākas Sade Sati periods. Otrā māja ir saistīta ar ikdienā pelnīto naudu, resursiem dzīves nodrošināšanai un runu. Šī tranzīta laikā jūs varat saskarties ar grūtībām šajās dzīves jomās.

Tranzīta laikā īpaša uzmanība jāpievērš finansēm. Jūsu izdevumi var pieaugt, īpaši mājsaimniecības un ģimenes vajadzībām, kā arī ārstniecībai. Izvairieties no riskantiem ieguldījumiem un kredītu ņemšanas. Ja jums pieder savs bizness, tad labāk ir attīstīt tikai pārbaudītas jomas.

Saprātīgi un detalizēti jāizvērtē savas finansiālās iespējas

Mēness Mežāzī (Makara)

Saturns atrodas 1. mājā. Tā ir saistīta ar pašapziņu, garīgo stāvokli un veselību, kopējo enerģētisko potenciālu. Uzmanības centrā var būt personiskās attiecības un veselība. Šis tranzīts sniegs neatlaidību un pacietību. Profesionālajā jomā jums var nebūt viegli virzīties uz priekšu, jūs gaida darba slodzes pieaugums, bet jūs varēsiet tikt ar to galā. Jums var būt nepieciešams vairāk laika veltīt gados vecākiem radiniekiem.

Šāda Saturna pozīcija reizēm vairo spītību, tieksmi uz bezkompromisu strīdiem. Var būt spriedze laulības attiecībās un saziņā ar draugiem. Iespējams, biežu ceļojumu dēļ mazāk laika veltīsit savam dzīves partnerim. 2022. gadā Saturns būs retrogrāds līdz 22.10.2022. Šajā periodā var būt grūti pieņemt lēmumus un var aktivizēties nosliece uz pašanalīzi un filozofiskām dzīves pārdomām.

Mēness Ūdensvīrā (Kumbha)

Saturns ieiet jūsu 12. mājā. Šī māja ir saistīta ar izdevumiem, zaudējumiem un garīgām praksēm. Parasti tranzīta sākums nes grūtības, negaidītas pārmaiņas vai jaunumus. Šis tranzīts bieži liek izmainīt ierasto dzīvesveidu un rada vēlmi kaut ko mainīt dzīvē. Var pieaugt izdevumi dažādām vajadzībām, pārsvarā ģimenei. Jūs varat izjust morālu spriedzi un nogurumu, vairāk tiekties pēc vientulības. Var pasliktināties attiecības ar radiniekiem un dzīvesbiedru.

Profesionālajā jomā ieteicams koncentrēties tikai uz pārbaudītām jomām un nesākt jaunus projektus, kas saistīti ar risku vai lieliem finanšu ieguldījumiem. Iespējams, jums būs jaunas perspektīvas ārējās tirdzniecības jomā. Jūs bieži varat būt komandējumos vai pārcelties uz jaunu dzīvesvietu.

Mēness Zivīs (Mina)

Saturns atrodas jūsu 11. mājā. Šī ir viņam labvēlīga pozīcija. 11. māja saistās ar negaidītiem ieguvumiem, draugiem, vecākiem radiem.

Šī tranzīta laikā jūs varēsiet gūt labus panākumus dažādās dzīves jomās. Ir iespējams paaugstinājums darbā, var būt kādi patīkami finanšu pārsteigumi. Jūs varat satikt ietekmīgus cilvēkus, ka arī paplašināt esošo biznesu vai sākt jaunu. Jauni ienākumu avoti ir iespējami ar darba, draugu vai ģimenes atbalstu.  Varat  veikt kādus lielākus pirkumus.

Tomēr paturiet prātā, ka tranzīta pozitīvā ietekme var tikt vājināta Saturna retrogrādās kustības laikā (līdz 22.10.2022). Bizness var palēnināties.

Šajā rakstā ir apskatīta tikai Saturna (Šani) ietekme, kura nenoliedzami ir ļoti spēcīga, bet mūsu dzīvi apraksta arī visas pārējās grahas, tāpēc detalizētu analīzi var veikt summējot visus astroloģiskos parametrus.

Vēdiskā astroloģija izmanto sidērisko zodiaku un runā par planētu (Grahu) atrašanos zvaigznājos. Rietumu astroloģija lieto tropisko zodiaku un runā par planētu atrašanos zīmēs. Nobīde starp zodiakiem ir aptuveni 24°.

https://www.vedastro.lv/