Andris Kraņevskis - Jauno psiholoģiju centrs

Andris Kraņevskis

Andris Kraņevskis

Par konsultantu

Vienmēr esmu interesējies, par to, kā ir iekārtota šī pasaule, gan materiāli, gan garīgi. Pēc vidusskolas beigšanas iestājos Latvijas Universitātē un beidzu Ķīmijas fakultāti (1986). Pēc studijām strādāju Cietvielu fizikas institūtā. Nodarbojos ar zinātni. Ar 90. gadu sākumu pievērsos uzņēmējdarbībai. Tirgoju laboratoriju aprīkojumu un reaģentus.

Vienmēr esmu interesējies arī par to, kā uzbūvēts cilvēks (ne tikai no fiziskā, bet arī no garīgā un enerģētiskā viedokļa), par to, kas ir veselīgs ēdiens un no kā tas sastāv (ķīmiķa būtība vienmēr ir izpaudusies). Interesanti ir pētīt cilvēku slimību cēloņus (gan garīgo, gan fizisko), jo tas ir ļoti pamācoši, bet vēl interesantāk ir izpētīt, kā uzlabot cilvēka dzīves kvalitāti, mainīt attieksmi pret sevi un pasauli. Šīs zināšanas ir saistītas ar tādām lietām, kā cilvēka misijas, garīgā ceļa, veselīga dzīvesveida izpratne, dzīvošana harmonijā ar dabu.

Fen Šui sāku studēt 90. gadu sākumā, vēlāk Vēdisko astroloģiju, Vastu, hindu filozofiju un jogu

2007.gadā kļuvu par skolotāju organizācijā The Art of Living.

Studēju astroloģiju pie daudziem skolotājiem – Čandramukha Das, Sergejs Furdaks, Arjuna Čakraborti, Krievijas Vēdiskās astroloģijas centrā (Šri Jagannath), Joga Vedi akadēmijā u.c.

Par konsultācijām

VASTU ŠASTRA KONSULTĀCIJA

Konsultācijas ilgums: 1-1,5h

Konsultācijas maksa: 70€

Individuāli labvēlīgo krāsu un virzienu noteikšana: 25

! Ja nepieciešams Vastu Šastra konsultāciju sniegt uz vietas, tad papildus tiek aprēķinātas braukšanas izmaksas.

Valoda: latviešu un krievu valodā

PIETEIKŠANĀS: rakstot uz epastu  [email protected] , zvanot uz +37126575571!

Viss, kas ir ap mums, mūs ietekmē – cilvēki, dzīvnieki, augi, vējš, saule….  Arī vide, kurā mēs dzīvojam (dzīvoklis, darba kabinets) atstāj uz mums iespaidu. Tāpēc ir svarīgi iekārtot savu ikdienas dzīves vidi harmoniski, atbilstoši kosmosa likumiem. Tad arī mēs paši varam sākt izjust harmoniju, būt efektīvāki darbā, laimīgāki attiecībās, dzīvot veselīgāku un laimīgāku dzīvi.

Būvēt ēkas, dzīvokļus, dievnamus, iekārtot dārzus, veikalus, atbilstoši Vastu, nozīmē, to darīt atbilstoši atbilstoši Visuma likumiem.

Vastu ir neatraujami saistīts ar Vēdisko astroloģiju. Vastu un Vēdiskā astroloģija ataino viena veseluma dažādus aspektus. Vēdiskā astroloģija ir Vastu pamats. Vastu  sniedz vispārēju informāciju, par to,  kā plānot telpas. Vēdiskā astroloģija dod izpratni par katra konkrētā cilvēka personiskajam vajadzībām. Astroloģija sniedz informāciju par to  kad un kur būvēt, vai būvēt vispār, vai būvēšana notiks veiksmīgi, kad radīsies iespēja būvēt u.t.t.

Vastu zinātne ir vairāk kā 5000 gadus sena, tāpat kā visas pārējās Vēdisko zināšanu sadaļas. Vastu zinātne izmanto skaidrus un nemainīgus principus, kuri ir universāli un darbojas vienmēr. Vastu runā par pasaules uzbūves pamatprincipiem, kuri darbojas neatkarīgi no tā, kāda ir cilvēka kultūras tradīcija, vai reliģiskā pārliecība, neatkarīgi no tā, vai cilvēks tam tic vai nē.

Vastu konsultācijā tiek sniegti padomi par telpu, mēbeļu izvietojumu, krāsu lietošanu, zemes gabala pareizu iekārtošanu, kā arī padomi Vastu defektu mazināšanai.

!Lai saņemtu Vastu Šastra konsultāciju, ir nepieciešams sagatavot zemes gabala, mājas, dzīvokļa plānus ar obligāti norādītu magnētiskā kompasa Ziemeļu virzienu. Būvējot privātmāju, ir lietderīgi pārrunat savu mājas ideju ar Vastu speciālistu, pirms došanās pie arhitekta.

!Lai saņemtu informāciju par sev labvēlīgajiem virzieniem, krāsām, ir jāsagatavo dzimšanas dati (vieta un laiks).

VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS KONSULTĀCIJA

Konsultācijas ilgums: 1-2h

Konsultācijas maksa: 85€

Valoda: latviešu un krievu valodā

PIETEIKŠANĀS: rakstot uz epastu  [email protected] , zvanot uz +37126575571!

Lai saņemtu vēdiskās astroloģijas konsultāciju, ir jāveic sagatavošanās darbs:

  • jānoprecizē dzimšanas laiks un vieta;
  • jāformulē precīzi jautājumi.

Astroloģijas konsultācijas laikā tiek analizēti tikai konkrēti uzdotie jautājumi. Personas, kuras nav konsultācijā klātesošas un kuras nav devušas atļauju horoskopa analīzei, netiek apspriestas. Ja ir noskaidroti klāt neesošas personas dzimšanas dati, tad var tikt analizētas tikai jautājuma uzdevēja attiecību perspektīvas ar šo personu.

Andris Kraņevskis

Vastu šastra, vēdiskā astroloģija
Konsultants