Dace Rolava - Jauno psiholoģiju centrs

Dace Rolava

Dace Rolava

Par konsultantu

Mg. psych., organizāciju psiholoģijas maģistre, jau vairāk kā 25 gadus strādāju kā NLP trenere (neirolingvistiskā programmēšana) ar NLP pamatlicēja Ričarda Bendlera sertifikātu. Apmācīttiesīga praktiķe un trenere klīniskajā un Ēriksona hipnozē. Kopš 2011. gada EAHP serifikāts (European Certificate on Clinical hypnosis), 2015. gadā ESH sertifikāts (European Society of Hypnosis), kouča trenere un dažādu NLP kursu pasniedzēja jau vairāk kā 25 gadus. 

Ar katru savu klientu mācos un augu arī pati. Cenšos darīt to, kas mani aizrauj un var dot kādu labumu sabiedrībai. Esmu impulsīva, ar skaļu balsi, uz āru vērsta (ekstraverta), reizēm strauja, bet, jo vairāk mācos, jo vairāk spēju mainīties arī pati, lai pieskaņotos savam klientam. Manā izpratnē konsultēšana ir kopdarbs. Klients dod man, un es dodu klientam. Pie rezultāta nonākam tikai pilnveidojoties abpusēji.

Skatoties sevī, vispirms redzu aktivitāti, darbošanos, kūsājošu enerģiju. Zinātkāre, kura ir kā dziļa aka, no kuras ik pa brīdim var pasmelt dzidru, spēcinoša ūdens malku. Un atkal ir spēks izzināt. Mani satrauc, ja liek ticēt. Esmu protestētāja ticībai par kaut ko. Es vēlos izzināt, un tad ticība pārvēršas zināšanā – ja zinu, tad tas man dod spēku atkal un atkal pārbaudīt. Un šo enerģiju un spēku var atkal likt lietā. Darbība – tas ir kaut kas, kas atrodams manī.

Par hipnoterapijas konsultācijām:
HIPNOTERAPIJAS KONSULTĀCIJA

Konsultācijas ilgums: 1 h

Konsultācijas maksa: 70€

Konsultācija bērniem un jauniešiem līdz 18 gadiem (45 min): 50€

Pirmā tikšanās kopā ar vecākiem 1h (60 min): 60 €

Bērniem un jauniešiem 30 min: 25 €

Valoda: Latviešu un krievu valodā

Pieteikšanās: Rakstot uz epastu [email protected] , zvanot uz 29481150 vai 26575571

Hipnopsihoterapijas speciālista konsultācija ir laiks, kuru varat veltīt tam, lai saņemtu profesionālu atbalstu dažādu problēmu risināšanā un gala rezultātā savā dzīvē panāktu vēlamās pārmaiņas gan personiskā rakstura problēmās, gan pāru un ģimenes attiecībās, gan bērnu uzvedībā, saskarsmē un ne tikai. Konsultācijās gūsiet profesionāļa padomus un pierādījumu tam, ka konstruktīvs individuālais darbs spēj sniegt ievērojamus rezultātus.

PĀRU ATTIECĪBU PSIHOTERAPIJAS KONSULTĀCIJAS

Konsultācijas ilgums: 100 min

Konsultācijas maksa: 80€

Pieteikšanās: Rakstot uz epastu [email protected] , zvanot uz 29481150 vai 26575571

Būt kopā laimīgiem, ilgi un pa īstam.

Mīlestība vienmēr satrauc. Ir iemesli, kāpēc tā satrauc. Tā nāk no zemapziņas, bet visas mūsu spējas ir apziņā. Visas prasmes, visas zināšanas ir apziņā.

Mīlestība nāk no zemapziņas, un Tu nezini, kā ar to tikt galā un, ko ar to iesākt, un tas Tevi apgrūtina. Zemapziņa ir deviņas reizes lielāka nekā apziņa, tāpēc viss, kas nāk no zemapziņas, ir grūti aptverams. Tāpēc cilvēki bīstas no emocijām un jūtām. Viņi tās apslāpē, tie baidās. Bažījas, ka tās radīs haosu; un tā arī notiek, bet haoss ir skaists!

Ir vajadzīga kārtība, bet arī haoss ir vajadzīgs. Kad vajadzīga kārtība, izmanto kārtību, liec lietā prātu; kad vajadzīgs haoss, izmanto zemapziņu un ļauj haosam vaļu. Vesels cilvēks, pilnīgs cilvēks ir tas, kurš spēj izmantot abus, kurš apzinātajam nekad neļauj iejaukties zemapziņā un zemapziņai apzinātajā.

Šifra atslēga pāriem:

 • Kuri tikko iepazinušies;
 • Kuri vēlas uzsākt kopdzīvi;
 • Kuri dzīvo kopā un vēlas to darīt arī turpmāk;
 • Kuri strīdas, tomēr, vēlas būt kopā;
 • Kuri ir sastrīdējušies, izšķīrušies un meklē risinājumu.

Lai attiecības veidotos stabilas, piepildītas un ilgtermiņā mums ir jāizprot partneris. Lūk, to piedāvāšu konsultāciju laikā. Veiksim testēšanu, lai izprastu partnera psihotipu, to izprotot, varam saprast otru. Saprotot, varam pieņemt.

Hipnopsihoterapijas speciālista konsultācija Jums sniegs palīdzību un palīdzēs risināt šādas dzīves situācijas:

Spied šeit lai apskatītu informāciju..
 • Ģimenes un bērnu problēmas. Konflikti bērnu starpā, problēmas ar bērniem, paaudžu konflikti, pusaudžu konflikti ģimenē vai skolā. Vecāku un bērnu izpratnes veidošana, palīdzība vecākiem izprast bērnu mērķus un palīdzēt viņiem realizēties. Attīstīt bērniem koncentrēšanās spējas. Atrisināt uzvedības problēmas, mācīšanās problēmas lasīšanā, matemātikā.
 • Palīdzēs emocionālo traucējumu gadījumos.
 • Baiļu, fobiju un trauksmju gadījumos. Jau esošu fobiju dzēšana un baiļu mazināšana. Piemēram – bailes no augstuma, no suņiem, zirnekļiem. Bailes no iepriekš piedzīvotā, kā arī bailes pēc kāda negadījuma.
 • Atbrīvoties no atkarībām (dators, internets, alkohols, azartspēles). Ja cilvēks saviem spēkiem nespēj atbrīvoties no minētajām atkarībām, tas var novest pie sociālās izolācijas, depresijas, sagraut ģimeni, radīt naudas, veselības vai darba zaudējumu.
 • Vientulības problēmu izzināšana un izpratne.
 • Cilvēka saskarsmes iemaņu analīze, problēmas atrašana un pārvarēšana. Saskarsmes grūtību risināšana jebkurā vecuma posmā.
 • Palīdzība iekšējā diskomforta mazināšanā. Mērķu izvirzīšana vientulības mazināšanai.
 • Pašnovērtējuma, komunikācijas pacelšana un nostiprināšana.
 • Personības, emocionālā stāvokļa, saskarsmes iemaņu izpēte, analīze, resursu apzināšanās.
 • Pāru attiecības. Savstarpējās nesaprašanās, konflikti, šķiršanās, jaunu attiecību veidošana, sānsoļi attiecībās. Palīdzība attiecību stabilizēšanā un pilnveidošanā. Pāru psiholoģiskās saderības noteikšana un iespējamā attiecību nākotnes prognozēšana.
 • Sagatavošanās eksāmeniem. Atbrīvošanās no bailēm pirms eksāmena un stresa eksāmena laikā.
 • Pusaudžu konsultēšana dažādos aktuālos problēmjautājumos. Palīdzība pašvērtējuma jautājumos, attiecības ar vienaudžiem, pusaudžu identitātes apzināšanās, attiecības ar vecākiem, kā arī pretējo dzimumu, emocionālā un fiziskā patstāvība, kā arī citi svarīgi individuāli jautājumi.
 • Stress un izdegšanas sindroms. Stresa un izdegšanas sindromu gadījumos konsultācijā iespējams analizēt problēmsituācijas, izprast to cēloņus un rast sevī resursus attiecīgajās situācijas veidot risinājuma modeli.

Dace Rolava

Hipnoterapija, pāru attiecību psihoterapija
Konsultants