Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

Reinis Širokovs

Reinis Širokovs

Par konsultantu

Neirolingvistiskās programmēšanas konsultants ar vairāk kā 5 gadu pieredzi. Specalizējās jautājumos: veselīgs pašvērtējums un emocionālais līdzsvars.

Par konsultāciju

NLP ir fantastiska un spēcīga pieeja darbam ar cilvēka emocijām, komunikācijas prasmēm un personīgo izcilību. Konsultācijas ir ļoti praktiskas, to laikā klients iepazīst sava diskomforta cēloni un rod risinājumus. Tajās tiek uzdoti vērtīgi jautājumi, veidots kopīgs pārmaiņu plāns, klients izmēģina un iemācās dažādas domu un emociju vadības paņēmienus, tiek veiktas dziļās tehnikas, kurās cilvēks redz, sadzird un sajūt resursus un risinājumus zemapziņas līmenī, lai iegūtu paliekošus pozitīvus rezultātus.
NLP ir īpaši piemērota cilvēkiem, kuri ar prātu saprot, kas būtu jādara, lai atrisinātu savu situāciju, taču apzinās, ka pārmaiņām ir vajadzīgs iet dziļāk jeb darboties ar zemapziņu. Ir iespējams atrisināt tādus jautājumus kā emocionālie bloki, bailes, pašvērtējuma ietekmējošas atmiņas un pārdzīvojumi, radīt lielāku skaidrību un virzības sajūtu dzīvē, uzlabot attiecības un panākt emocionālu līdzsvaru, noticēšana saviem spēkiem, atbrīvošanās no traucējošām emocijām (dusmas, smagums, aizvainojums, dziļas skumjas un bailes.) Konsultāciju rezultātā cilvēki kļūst pašapzinātāki, pašpārliecinātāki, brīvāki un dzīvespriecīgāki.

Reinis Širokovs

Neirolingvistiskās programmēšanas konsultants