Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

AKVAREĻA GLEZNIECĪBAS KURSS | 4x mēnesī trešdienās | 3 mēneši | 65 € par mēnesi | 15.11.23.

smita-min
Iveta Šmita
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 23 augusts, 2023
0 jau pieteikušies

Par kursu

Akvareļa glezniecības kurss

NODARBĪBAS: 4x mēnesī trešdienās no 15.novembra pl.18:00-20:30. Kursam var pievienoties arī dalībnieki ar priekšzināšanām. 

ILGUMS: 3 mēneši.

MAKSA: 65 € par mēnesi. Ja vēlas veikt apmaksu par katru nodarbību atsevišķi- vienas nodarbības maksa ir 20€!

Kursa mēneša maksā iekļauti visi vajadzīgie materiāli (otas, papīrs un krāsas).

Ja jums jau sen ir bijusi vēlēšanās radoši izpausties un sapņojat apgūt akvareļu tehniku, šis kurss iesācējiem ir domāts jums. Šī kursa ietvaros jūs ne tikai uzzināsiet, kas ir lazēšana, slapjā un sausā akvareļa tehnika, bet arī gūsiet sapratni par to, kas ir darba kompozīcija, darbs ar perspektīvu un mākslas darba fokuss. Jūs uzzināsiet kas ir gaismēnas, siltie un aukstie toņi. Katras nodarbības sākumā Jums būs iespēja noklausīties īsu teorijas ievadu katrā no nodarbības temām ar uzskatāmiem konkrētu darbu piemēriem. Nodarbību laikā jums būs iespēja ne tikai iemācīties strādāt ar akvareli, bet uzzināsiet arī par to, kādi instrumenti šim darbam ir nepieciešami un cik tie ir daudzveidīgi. Ja jūs vēlaties savī attīstīt harmonijas un krāsas estētiku, akvarelis ir instruments- kā to panākt. 

Jūsu pasniedzējs

Iveta Šmita

0/5
2 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
No 2018. gada Latvijas Dizaineru Savienības biedre. Šobrīd esmu pēdējā kursa studente LMA vizuālās mākslas nodaļā. Pasniedzu gan zīmēšanu, gan gleznošanu, gan akvareļu gleznošanu. Gleznošanā pārzinu dažādas gleznošanas tehnikas – eļļa, akrils, tempera, enkaustika (aukstā/karstā), akvarelis. Spēju pastāstīt un vadīt gleznošanas nodarbības ne tikai darbam ar krāsām, bet arī izstāstīt un parādīt visu tehnikas procesu – sākot ar audekla uzvilkšanu uz rāmja, tā gruntēšanu, pigmentu sagatavošanu attiecīgai gleznošanas tehnikai līdz pašam gleznošanas procesam. Zīmēšanā pārzinu zīmuli, ogli, sēpiju un sangiju. Man ir vairāk kā 10 gadu pieredze interešu izglītības kursu vadīšanā. Esmu pati izstrādājusi apmācības programmu “Hennas zīmēšana” un to veiksmīgi pasniegusi gan privāti organizējot grupas, gan pasniedzot kursus kādā no interešu izglītības vietām. Esmu sadarbojusies ar “Hobiju kursi” un “Egomāne”. Pēdējā laikā arī pasniedzu nodarbības attālināti, izmantojot online vides sniegtās iespējas. Esmu apguvusi 72 stundu obligātos pedagoģijas kursus un ieguvusi sertifikātu “Pedagoģiskās darbības pamati”. Darbojos kā zīmola “Šmita Lampas” radošā vadītāja, dizainere. Zem zīmola vārda izgatavojam gaismas ķermeņu- lampas – izmantojot jau vienreiz lietotas vīna pudeles un stikla burkas. APBALVOJUMI GADA BALVA konkursā “Latvijas Dizaineru savienības balva 2018”, kategorijā LIETU DIZAINS par griestu lampu no sērijas “3 litri gaismas”. IZSTĀDES Personālistādes: 2021.gads  “Fragmenti”, Siguldas Jaunās pils mākslas Salons. Grupu izstādes: 2021.gads RE:EX Latvijas Dizaineru savienības izstāde “Supervaronis”, Rīga, Sporta ielas kvartāls 2020.gads Latvijas Dizaineru savienības izstāde “Retrospekcija”, MAD Rīga Latvijas Dizaneru savienības Izstāde “Laiks” kultūrtelpā “Točka”, Rīga. RE:EX Latvijas Dizaineru savienības izstāde “LAIKS“, Rīga, Sporta ielas kvartāls. 3. Starptautiskā mākslas festivāla „Divi Jūliji” ietvaros Latvijas Mākslas akadēmijas studentu, pedagogu un absolventu darbu izstāde LMA TEKSTILMĀKSLA. Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs. “Satikšanās Straupes pilī”, grupas izstāde Lielstraupes pilī.
Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
56 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk