Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

KLĀTIENES ŠIVA jantra zīmēšana | sestdiena | 1 diena | 45 € par nodarbību | 24.02.24.

kranevskis
Andris Kraņevskis
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 14 jūlijs, 2023
0 jau pieteikušies

Par kursu

Šiva jantra zīmēšana

NODARBĪBA: sestdien, 24.februārī pl.10:00-16:00. Ja būs vajadzība, tad nodarbība var ieilgt līdz 18:00.

ILGUMS: 1 sestdiena

MAKSA: 45 € par nodarbību (maksā iekļauti visi vajadzīgie materiāli). Ja piedalīsieties arī citās jantras zīmēšanas nodarbībās, tad maksa būs 40€ par katru nākamo nodarbību.

JA  DALĪBNIEKIEM IR VĒLME,  UZ  NODARBĪBU  VAR  ŅEMT  LĪDZI  SAVUS  AKVAREĻU  ZĪMUĻUS!

Jantras ir sens un ļoti spēcīgs garīgās prakses instruments. Tās palīdz realizēt mūsu vēlmes, izprast dzīves uzdevumus. Jantru enerģija ir tik spēcīga, ka, ja nepieciešams, tā var pārveidot cilvēku pat subatomārā līmenī, pārvēršot bojātās šūnas veselās. Tās var arī nodrošināt enerģētisko aizsardzību, palīdzēt atrisināt dzīves problēmas, dziedināt, palīdzēt uzlabot materiālo stāvokli, izprast savus dzīves uzdevumus utt.

Jantra būtībā ir enerģētiska ierīce, kas izpilda to programmu, kuru iestrādā jantrā tās zīmētājs. Tāpēc ir ļoti lietderīgi jantras zīmēt pašam. Šādā veidā cilvēks rada jantru, savas individuālās problēmas risināšanai.

Šiva (शिव) ir viens no vissvarīgākajiem dieviem Vēdiskajā tradīcijā. Ir trīs mahadevi – augstākie dievi: Brahma (radīšana), Višnu (uzturēšana) un Šiva. Šiva ir tas, kurš noārda novecojušo un to pārvērš jaunās formās.

Brahmu, Višnu un Šivu uzskata par Vienotās Augstākās Būtnes trim izpausmēm. Viņi ir “trīs vienā”. Viņiem atbilst Svētā trīsvienība kristietībā: Dievs Tēvs,  Dievs Dēls un Dievs Svētais Gars. Šiva Vēdiskajā tradīcijā un Svētais Gars kristietībā veic vienu un to pašu funkciju. Jāņem vērā, ka Šiva iemieso visus trīs šos aspektus tiem cilvēkiem, kuri viņu izvēlas par savu augstāko dievību.

Vārds Šiva tulkojumā no sanskrita nozīmē labais, krietnais, draudzīgais, mīlošais. Šiva ir kontrastu pilns. Viņš simbolizē gan apceri, gan darbību. Viņu bieži attēlo kā nabadzīgu jogu, kas iegrimis dziļā meditācijā. Šiva pazīstams arī kā Mritjundžaja – Tas, kurš uzvar nāvi.

Populārs Šivas attēlojums ir Nataradža. Dejojošais Šiva. Nataradža dejo zelta pilī Visuma centrā. Šī zelta pils personificē cilvēka sirdi. Attiecībām starp Šivu un viņa piekritējiem ir ļoti personisks raksturs. Lai arī viņš dzīvo Kailaša kalnā, viņa iemīļotā mītnes vieta ir uzticīgo sekotāju sirdīs.

Dievību grafiskie attēlojumi ir jantras. Arī Šivam ir sava jantra. Jantras izmantošana ir tiešs kontakts ar dievišķo. Uz jantrām var meditēt, tās var izvietot uz altāra, uz ēku sienām, savā darba vietā, uz traukiem, automašīnā u.c.

Nodarbībā mēs mācīsimies uzzīmēt Šiva jantru. Mācīsimies to, kā jantru izmantot savā dzīve, kā problēmas un lūgumus nodot Šivam. Jantras darbojas neatkarīgi no tā, vai Jūs tam ticat vai nē, arī reliģiskajai piederībai šeit nav nekādas nozīmes. Vārds Šiva tiek lietots Vēdiskajā tradīcijā. Citās kultūrās šim dievišķajam aspektam vienkārši ir citi nosaukumi.

Mēs zīmēsim Šiva jantru tieši mūsu konkrētajai vajadzībai, gala rezultātā iegūstot spēcīgu instrumentu problēmu risināšanai.

Šajā nodarbībā jūs uzzināsiet:

 • galvenie simboli, kas iekļauti jantrā;
 • kā uzzīmēt Šiva jantru;
 • kā izveidot jantru, kas darbosies mums nepieciešamajā  virzienā.

Sfēras, kurās var lūgt Šivas palīdzību:

 • garīgā izaugsme un sevis transformēšana;
 • vēlmju piepildīšana;
 • meistarība garīgajās praksēs;
 • atbrīvošanās no vecā, liekā, ilūzijām;
 • slimību pārvarēšana;
 • vīriešiem – vīrišķās enerģijas pieaugums (Šiva personificē vīrišķo pirmsākumu);
 • sievietēm – atbalsts viņu dzīves partneriem, palīdz atrast dzīves partneri vai sakārtot attiecības;
 • fiziskās un garīgās veselības stiprināšana.

Nodarbībai ieteicams sagatavoties iepriekš, pārdomājot, kāpēc man zīmēt šo jantru, kāda ir problēma vai jautājums, kur nepieciešama Šivas palīdzība.

ANDRIS KRAŅEVSKIS par jantru zīmēšanu

ANDRIS KRAŅEVSKIS par to, kādēļ pašam zīmēt savu jantru?

 

Jūsu pasniedzējs

Andris Kraņevskis

0/5
6 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
 

Andris Kraņevskis vienmēr ir interesējies par to, kā ir iekārtota šī pasaule gan materiāli, gan garīgi.

Pēc vidusskolas beigšanas Andris iestājās Latvijas Universitātē un beidza Ķīmijas fakultāti (1986).

Pēc studijām viņš strādāja Cietvielu fizikas institūtā. Nodarbojāss ar zinātni. Ar 90. gadu sākumu pievērsās uzņēmējdarbībai. Tirgoja laboratoriju aprīkojumu un reaģentus. 15 gadus bija starptautiska uzņēmuma AS “Tesa” (līmlentes) Latvijas filiāles vadītājs.

Andris vienmēr interesējās par to, kā uzbūvēts cilvēks (ne tikai no fiziskā, bet arī no garīgā un enerģētiskā viedokļa), par to, kas ir veselīgs ēdiens un no kā tas sastāv (ķīmiķa būtība vienmēr ir izpaudusies). Interesanti ir pētīt cilvēku slimību cēloņus (gan garīgo, gan fizisko), jo tas ir ļoti pamācoši, bet vēl interesantāk ir izpētīt, kā uzlabot cilvēka dzīves kvalitāti, mainīt attieksmi pret sevi un pasauli. Šīs zināšanas ir saistītas ar tādām lietām kā cilvēka misijas, garīgā ceļa, veselīga dzīvesveida izpratne, dzīvošana harmonijā ar dabu.

Fen Šui sāka studēt 90. gadu sākumā, vēlāk Vēdisko astroloģiju, Vastu, hindu filozofiju, jogu.

2007. gadā viņš kļuva par skolotāju organizācijā The Art of Living.

Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
54 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk