KLĀTIENES praktiskā TARO kāršu meistarklase | MANS 2024.GADS | sestdiena | 1 diena | 45€ par nodarbību | 16.12.23. - Jauno psiholoģiju centrs
Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

KLĀTIENES praktiskā TARO kāršu meistarklase | MANS 2024.GADS | sestdiena | 1 diena | 45€ par nodarbību | 16.12.23.

IMG_96978
Inga Šnuka
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 7 novembris, 2023
0 jau pieteikušies

Par kursu

Klātienes praktiskā TARO kāršu meistarklase 

MANS 2024.GADS!

KLĀTIENES MEISTARKLASE: sestdien, 16.decembrī pl.12:00-15:00.

ILGUMS: 1 diena

MAKSA: 45€ par nodarbību. Piesakies laicīgi! Vietu skaits ierobežots!

Ziemas saulgriežu laiks ir enerģētiski spēcīgs laika posms, ko ir vērts izmantot savā labā. Tas ir arī brīdis, kad kalendārais gads tuvojas izskaņai un apcerīgi aizdomājamies, ko nesīs Jaunais gads?

Aicinu Tevi uz praktisko TARO kāršu meistarklasi “MANS 2024.GADS”.  Nodarbības laikā darbs notiks nelielās grupās, kurās ar taro kārtīm tiks liktas nākamā gada prognozes un ieteikumi. Būs iespēja uzzināt dažādus izklājuma veidus un izvēlēties sev tīkamākos.

Šī meistarklase ļaus vienlaikus piepildīt 3 uzdevumus:

– tikt pie savas 2024.gada prognozes;

– darboties praktiski ar taro kārtīm;

– iesaistīties diskusijās grupu darbā.

 Lai piedalītos šajā nodarbībā, ir nepieciešamas taro kāršu zināšanas, vēlme ar tām praktizēt un atvērtība jaunām zināšanām un pieredzei!

 Lai maģiska mūsu tikšanās un darbošanās!

Jūsu pasniedzējs

Inga Šnuka

0/5
1 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti

Mana stihija ir taro kārtis. Par kārtīm interesējos jau sen. Dažādos veidos – apzināti, neapzināti, tīši un netīši. Bērnībā kaimiņu meitenēm teicos zīlēt, anketēt un visādi citādi pareģot viņu nākotni vai notikumu gaitu. Mana apzināta pievēršanās Taro kāršu apguvei sākās daudzas ziemas atpakaļ, kad nolēmu iepazīt taro kāršu nozīmes un apgūt praktisku darbu ar tām. Kā izslāpusi tvēru informāciju par un ap kārtīm, mācījos un brīnījos par taro pasauli kā jaunatklātu plantētu, kas jauna un reizē tik ļoti savējā. Mani pārsteidza, cik šķietami vienkāršas bildītes atklāj īstus dārgumus. Esmu patiesi pateicīga spēt šo vērtību izcelt un pastāstīt sev un klientiem. Zīlēšana ar taro kārtīm ir saruna ar zemapziņu simbolu veidā. Tās mērķis ir palūkoties uz situāciju no malas, vienlaikus ieskatoties notikumu dziļākos slāņos. Taro process ir dziedinošs un reizē tiešs. Ikviens taro padoms ir visnotaļ saistošs un interesants, bet pilnīgi nederīgs līdz brīdim, kad cilvēks nolemj to likt lietā!

Vārds Hilariona pie manis atnāca caur kārtīm. Tobrīd strādāju ar kādu orākulu kavu ar mērķi atrast sev segvārdu un izvilku vienu kārti, kas atspoguļoja manu tā brīža sajūtu un to, ko sagaidu no sava segvārda. Mazliet pielāgoju “nosaukumu” un tiku pie Hilarionas. Uzreiz labi sajutu to vārdu kā savējo. Kopš tā laika Taro pasaulē esmu Hilariona.

Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
35 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk