VĒLMJU PUNKTIŅU MANDALA | Radošā KLĀTIENES nodarbība | sestdiena | 1 diena | 40 € par nodarbību | 09.12.23. - Jauno psiholoģiju centrs
Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

VĒLMJU PUNKTIŅU MANDALA | Radošā KLĀTIENES nodarbība | sestdiena | 1 diena | 40 € par nodarbību | 09.12.23.

vineta300x300
Vineta Liepājniece
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 29 oktobris, 2023
0 jau pieteikušies

Par kursu

Radošā nodarbība 

VĒLMJU PUNKTIŅU MANDALA

NODARBĪBA: sestdien, 9.decembrī pl.12:00-16:30.

ILGUMS: 1 diena.

MAKSA: 40 € par nodarbību. Visi mandalu radīšanai nepieciešamie materiāli, kafijas pauze un izdales materiāli ir iekļauti nodarbības cenā!

Ikdienas steigā un aizņemtībā bieži vien ir grūti atrast laiku tikai sev un savām vēlmēm, tādēļ aicinu Tevi uz radošo nodarbību, kurā praktiski apgūsi mandalu punktošanas tehniku un radīsi SAVU unikālo VĒLMJU PUNKTIŅU MANDALU! Pavadīsi mierpilnu sestdienu, kurā veltīsi laiku tikai sev, savām domām un savai labsajūtai.

Kas ir mandala?
Mandala ir universāls un populārs rituālu simbols daudzām kultūrām. Vārds „mandala”  ir cēlies no senas indiešu rituālu valodas – sanskrita – un nozīmē „ maģiskais aplis”. Mandalas ir apļveida attēli un aplis ir kosmosa simbols, kas nozīmē mūžību. Mandalas mums atgādina par saistību starp dievišķo un pasaulīgo, ķermeni un prātu. Mandalas atspoguļo dabu, tās likumus, un simbolizē visu pasauli.

Kas ir mandalu radīšana?
Mandalu radīšana dažādās tehnikās ir aizraujoša, skaista un vērtīga nodarbošanās. Tas ir radošs un meditatīvs process, kā atslābināt prātu no trauksmainām domām un ļaut ķermenim atpūsties. Tā iemāca koncentrēties un iegūt harmoniju pat vissaspringtākajā dzīves posmā.
Mandalas var radīt ikviens, kam vien ir vēlēšanās ieklausīties sevī, novirzot savu uzmanību no ārējiem faktoriem uz iekšējo pasauli. Radīšana un veidošana  iedarbina mehānismu, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīgās, sastāvējušās enerģijas, tajā pat laikā atjaunojot un piepildot cilvēka organismu ar jaunu un spēcinošu enerģiju.

Mandalu radīšana ieteicama ikvienam, kurš vēlas pavadīt laiku radošā un interesantā vidē un atklāt sev jaunu vaļasprieku!

Kas ir akrila krāsas? Radošajā nodarbībā PUNKTIŅU MANDALA tiek radīta punktiņu tehnikā ar akrila krāsām.

🎨Akrila krāsas ir ātri žūstošas krāsas uz ūdens bāzes, kas sastāv no akrila polimēra emulsijā izkliedētām pigmenta daļiņām.
🎨Akrila krāsas ir ūdenī šķīstošas, bet, kad tās ir nožuvušas, kļūst ūdensizturīgas.
🎨Tās ir ar neizteiksmīgu smaržu un neiztvaiko.
🎨Krāsām ir ļoti spilgti toņi un izteiksmīgas krāsu gammas, strādājot tieši uz melna fona.

Radošajā nodarbībā: dalībnieki iepazīsies ar krāsām, mandalu veidiem, mandalu veidošanas pamatprincipiem un paši praktiski radīs VĒLMJU MANDALU punktiņu tehnikā. Lai radītu mandalu, priekšzināšanas nav nepieciešamas! Visas nepieciešamās tehnikas un iemaņas apgūsi uz vietas nodarbībā.

Visi mandalu radīšanai nepieciešamie materiāli, kafijas pauze, kā arī izdales materiāli ir iekļauti nodarbības cenā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jūsu pasniedzējs

Vineta Liepājniece

0/5
3 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
“Radošā Mandalu Telpa” idejas autore. MANDALU radīšana ir mana meditācija. Krāsas un papīru izmantoju kā instrumentus, lai vizualizētu savas vēlmes un sapņus, kā arī lai atgūtu harmoniju un komforta sajūtu ikdienas steigā. “Radošā Mandalu Telpa” ir vieta, kur organizēju radošās Mandalu zīmēšanas, punktošanas, gleznošanas, krāsošanas vai veidošanas nodarbības. Nodarbībās dalībniekiem ir iespēja iepazīt brīnišķīgo Mandalu spēku, pavadīt laiku interesantā vidē un atklāt sev jaunus vaļaspriekus. Ieguvumi no MANDALU radīšanas ir neskaitāmi daudzi. Par tiem var stāstīt ilgi un plaši, bet vislabāk šo pieredzi izbaudīt pašai ļaujoties radīšanas priekam! “Krāsainas atbildes uz mūsu jautājumiem” intervija ar Vinetu Liepājnieci.
Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
35 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk