AKADĒMISKĀS ZĪMĒŠANAS KURSS | 4x mēnesī otrdienās | 1 mēnesis | 55 € par mēnesi | VAKARA GRUPA | 21.05.24. - Jauno psiholoģiju centrs

AKADĒMISKĀS ZĪMĒŠANAS KURSS | 4x mēnesī otrdienās | 1 mēnesis | 55 € par mēnesi | VAKARA GRUPA | 21.05.24.

smita-min
Iveta Šmita
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 27 februāris, 2024
0 jau pieteikušies

Par kursu

Akadēmiskās zīmēšanas kurss

NODARBĪBAS: 4x mēnesī otrdienu vakaros no 21.maija pl.18:00-20:30.  Kursam var pievienoties arī dalībnieki ar priekšzināšanām. 

ILGUMS: 1 mēnesis.

MAKSA: 55 € par mēnesi. Ja vēlas veikt apmaksu par katru nodarbību atsevišķi- vienas nodarbības maksa ir 15€!

Kursa mēneša maksā iekļauti visi vajadzīgie materiāli (papīrs, zīmuļi, krāsas… utt.)

Programmas apraksts

Zīmēšanas kursos Jums būs iespēja apgūt akadēmiskā zīmējuma pamatus. Kursos apgūsiet – telpisku domāšanu, ģeometrisku formu uzbūvi. Iemācīsieties zīmēt sadzīves priekšmetus, drapērijas, ģipša formas, sejas atsevišķus elementus. Apmācības procesā apgūsiet kompozīcijas pamatus, uzzināsiet kas ir perspektīva, kā veidot priekšemtu uzbūvi, iemācīsieties noteikt proporcijas, un apgūsiet gaismēnas pamatus. Zīmējot trenēsiet rokas precizitāti, iemācīsieties precīzi izmērīt proporcijas, kā arī izpratīsiet, kas ir telpiskums un dziļums. Nodarbībā apgūsiet darbu ar grafīta un sangīna zīmuļiem.

Jūsu pasniedzējs

Iveta Šmita

0/5
3 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
No 2018. gada Latvijas Dizaineru Savienības biedre. Šobrīd esmu pēdējā kursa studente LMA vizuālās mākslas nodaļā. Pasniedzu gan zīmēšanu, gan gleznošanu, gan akvareļu gleznošanu. Gleznošanā pārzinu dažādas gleznošanas tehnikas – eļļa, akrils, tempera, enkaustika (aukstā/karstā), akvarelis. Spēju pastāstīt un vadīt gleznošanas nodarbības ne tikai darbam ar krāsām, bet arī izstāstīt un parādīt visu tehnikas procesu – sākot ar audekla uzvilkšanu uz rāmja, tā gruntēšanu, pigmentu sagatavošanu attiecīgai gleznošanas tehnikai līdz pašam gleznošanas procesam. Zīmēšanā pārzinu zīmuli, ogli, sēpiju un sangiju. Man ir vairāk kā 10 gadu pieredze interešu izglītības kursu vadīšanā. Esmu pati izstrādājusi apmācības programmu “Hennas zīmēšana” un to veiksmīgi pasniegusi gan privāti organizējot grupas, gan pasniedzot kursus kādā no interešu izglītības vietām. Esmu sadarbojusies ar “Hobiju kursi” un “Egomāne”. Pēdējā laikā arī pasniedzu nodarbības attālināti, izmantojot online vides sniegtās iespējas. Esmu apguvusi 72 stundu obligātos pedagoģijas kursus un ieguvusi sertifikātu “Pedagoģiskās darbības pamati”. Darbojos kā zīmola “Šmita Lampas” radošā vadītāja, dizainere. Zem zīmola vārda izgatavojam gaismas ķermeņu- lampas – izmantojot jau vienreiz lietotas vīna pudeles un stikla burkas. APBALVOJUMI GADA BALVA konkursā “Latvijas Dizaineru savienības balva 2018”, kategorijā LIETU DIZAINS par griestu lampu no sērijas “3 litri gaismas”. IZSTĀDES Personālistādes: 2021.gads  “Fragmenti”, Siguldas Jaunās pils mākslas Salons. Grupu izstādes: 2021.gads RE:EX Latvijas Dizaineru savienības izstāde “Supervaronis”, Rīga, Sporta ielas kvartāls 2020.gads Latvijas Dizaineru savienības izstāde “Retrospekcija”, MAD Rīga Latvijas Dizaneru savienības Izstāde “Laiks” kultūrtelpā “Točka”, Rīga. RE:EX Latvijas Dizaineru savienības izstāde “LAIKS“, Rīga, Sporta ielas kvartāls. 3. Starptautiskā mākslas festivāla „Divi Jūliji” ietvaros Latvijas Mākslas akadēmijas studentu, pedagogu un absolventu darbu izstāde LMA TEKSTILMĀKSLA. Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs. “Satikšanās Straupes pilī”, grupas izstāde Lielstraupes pilī.
Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
32 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk