Biruta Leitāne - Jauno psiholoģiju centrs

Biruta Leitāne

Biruta Leitāne

Biruta Leitāne

Par pasniedzēju

  • Sertificēts numerologs;
  • Pašizziņas sistēmas “Likteņa matrica” analītiķe;
  • Gaismas mandalu praktiķe;
  • Konsultācijas un pasniedzējas darbs tiešsaistē un klātienē.

Mani vienmēr ir piesaistījis viss neparastais un noslēpumainais, vēlme izprast sevi un pasauli sev apkārt. Daudzu gadu garumā, paralēli ikdienas darbam, ir apgūtas ezotēriskās zinības, kas dzīvei piešķīra jaunu kvalitāti. Tas prasīja zināmu piepūli, dažādu izaicinājumu pieņemšanu, pacietību un nepadošanos.

Vienmēr intuitīvi esmu sapratusi, ka mans ceļš ir ne tikai izzināt sevi, apzināties dzīves likumsakarības un savas veselības vērtību, bet arī kalpot citiem, daloties ar iegūtajām zināšanām.

Dzīve ir aizraujošs un krāsains ceļojums. Mums katram, dodoties piedzīvojumā uz Zemi, ir līdzi iedota karte ar ceļazīmēm, balstīta uz dzimšanas datiem. Mans mērķis ir skaidrā un saprotamā valodā palīdzēt Tev izprast šo ceļazīmju nozīmi, nevis pateikt priekšā, kurā virzienā doties vai kā labāk dzīvot.

Ja vēlēsies, iemācīšu dzīves ceļazīmes ievīt skaistos gaismas mandalu rakstos. Bet jautājums vienmēr paliks atklāts, vai ievērosim savas dzīves satiksmes noteikumus, jo brīvās gribas likumu neviens nav atcēlis.


Es aicinu Tevi doties aizraujošā pašizziņas ceļojumā!