Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

KLĀTIENES un ONLINE KURSS | Minerālu pasaules noslēpumi | 2x mēnesī trešdienās | 5 mēneši | 70 € par mēnesi | 25.10.23.

_G6A2150-2
Guna Kārkliņa
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 21 jūlijs, 2023
0 jau pieteikušies

Par kursu

MINERĀLU PASAULES NOSLĒPUMI

Akmeņu un dārgakmeņu kurss iesācējiem

KLĀTIENES un ONLINE NODARBĪBAS: 2x mēnesī  trešdienās  no 25.oktobra pl.18:00-20:30. (Pilnvērtīgai kursa apguvei ieteicams to apmeklēt KLĀTIENĒ!)

ILGUMS: 5 mēneši.

MAKSA: 70 € par mēnesi. 

Bezmaksas ievadnodarbība trešdien, 11.oktobrī pl.18:30-19:30. Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

Iepazīstiet minerālu pasaules noslēpumus un atrodiet savu īsto “akmeni”! Ir jāzina, ko jūs pērkat un kurš akmentiņš kļūs par draugu. Senajās leģendās un tradīcijās apslēptie akmeņu vēstījumi var kļūt aktuāli arī šodien. Šīs zināšanas noderēs vienmēr!

Kurss iesācējiem par minerāliem (dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem), to īpašībām, izmantošanu un nozīmi, par kolekciju akmeņu kopšanu, kā arī  glabāšanu. Par praktisko un mistisko. Līdztekus praktiskajai informācijai uzzināsiet arī senās akmeņu izmantošanas tradīcijas, ar tām saistītās leģendas un ticējumus, kā arī iegūsiet plašāku informāciju par populārākajiem kolekciju un rotakmeņiem.

Saskaņā ar senām leģendām katrs no akmentiņiem nes kādas netveramas enerģijas. Rozā kvarcs – mīlestībai, citrīns – radošai domai un labklājībai, ametists – harmonijai…  Mēs nevaram ne pierādīt, nedz arī noliegt – vai tiešām pastāv akmeņu maģija, bet tie pavisam noteikti fascinē un iedvesmo.

Nodarbībās pavērsim priekškaru uz daudzveidīgo minerālu pasauli, noskaidrosim populārākos akmeņus, varēsim aplūkot retus kolekcijas eksemplārus un uzzināt, kā kopt un glabāt rotas. Nodarbībās varēsiet aplūkot interesantus eksemplārus: opālus, smaragdus, granātus, kristālus u.c. Apskatīt, kādi izskatās viltojumi un internetā iegādāti „brīnumi”. Un uzzināt, kur var pirkt un pārbaudīt “akmentiņus”.

KURSA PROGRAMMA:

1.nodarbība: Iepazīšanās. Daudzveidīgā minerālu pasaule, to ģeogrāfija, cenu veidošanās, kvalitāte, kolekcijas, un nozīme. Mazliet par fiziku, ķīmiju, kristalogrāfiju un gemoloģiju.

2.nodarbība. Akmeņu apstrāde un kas par to jāzina iegādājoties. Dabīgie, sintētiskie, imitācijas un viltojumi. Sākam iepazīt populārākos minerālus, to īpašības un izmantošanu, nozīmi senajās tradīcijās un dziedniecībā. (Kalnu kristāls, citrīns, ametists, dūmu kvarcs u.c. Turpmākajās nodarbībās arī runāsim par konkrētiem minerāliem, to īpašībām un nozīmi.)

3.nodarbība. Iepazīstam populārākos minerālus, to īpašības un izmantošanu.

4.nodarbība. Iepazīstam populārākos minerālus, to īpašības un izmantošanu.

5.nodarbība. Iepazīstam populārākos minerālus, to īpašības un izmantošanu.

6.nodarbība. Iepazīstam populārākos minerālus, to īpašības un izmantošanu.

7.nodarbība. Dārgakmeņi un organiskie savienojumi (pērles, dzintars). To sintētiskie analogi un imitācijas. Kas jāņem vērā pie iegādes, kā kopt un glabāt.

8.nodarbība. Retie minerāli. Indīgie minerāli. Jaunās paaudzes minerāli.

9.nodarbība. Mazliet par mistiku un maģiju. Iepazīstam Kristālu orākulu, un ko ar tā palīdzību var uzzināt.

10.nodarbība. Noslēgums. Pieredzes stāsti. „Eksāmens” neformālā gaisotnē un saviesīgs pasākums.

Šis kurss ir oriģināls autorkurss, ko izstrādājusi pasniedzēja Guna Kārkliņa, iekļaujot gan praktisku, gan arī ezotērisku informāciju, kas iegūta daudzu gadu garumā mineroloģijas un gemoloģijas mācībās, astroloģijas skolā un ezotēriskos kursos. Kursā iekļauta ļoti plaša un daudzpusīga informācija.

Kurss domāts dalībniekiem bez dziļām priekšzināšanām, kam patīk dabīgo pusdārgakmeņu vai dārgakmeņu rotas, kas jau kolekcionē vai vēl tikai vēlas sākt kolekcionēt „akmeņus”, rotu un minerālu biznesa uzsācējiem un cilvēkiem, kurus vilina un fascinē noslēpumainā kristālu/minerālu pasaule.

Jūsu pasniedzējs

Guna Kārkliņa

0/5
2 Kursi
0 Atsauksmes
43 Students

Minerālu eksperte, astroloģe, žurnāliste.

Izglītība minerālu jomā:

  • Litoterapijas un minerālu ezoteriskā aspekta kurss „Horoskopu pasaules” astroloģijas skolā (2006-2007);
  • „Kristālu enerģijas” mācību centrā „Aditi-Geja” (2011);
  • ”Juveliermācības pamati un mineroloģija”. Individuālais kurss pie ASV Gemoloģijas institūta absolventa. (2018-2019);
  • Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātņu un lietišķās ķīmijas fakultāte – kurss “Mineraloģija” (2019);
  • Vernadska Ģeoloģijas muzeja Gemoloģijas laboratorijas kurss “Dārgakmeņi, to sintētiskie analogi un imitācijas”, Maskavā (2020).
Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
55 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk