Bezmaksas ONLINE ievadnodarbība kursam MINERĀLU PASAULES NOSLĒPUMI | 1 vakars | 04.09.24. - Jauno psiholoģiju centrs

Bezmaksas ONLINE ievadnodarbība kursam MINERĀLU PASAULES NOSLĒPUMI | 1 vakars | 04.09.24.

_G6A2150-2
Guna Kārkliņa
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 14 maijs, 2024
64 jau pieteikušies

Par kursu

Iepazīsties ar pasniedzēju GUNU KĀRKLIŅU un kursa programmu ONLINE bezmaksas ievadnodarbībā kursam

MINERĀLU PASAULES NOSLĒPUMI

Akmeņu un dārgakmeņu kurss iesācējiem

KAD? trešdien, 4.septembrī pl.18:30-19:30.

ILGUMS: 1 vakars.

KLĀTIENES un ONLINE KURSS: 2x mēnesī trešdienu vakaros no 25.septembra pl.18:00-20:30.  Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

! Nodarbības formāts – ONLINE – tiešsaistes klātiene  ZOOM platformā. Ievadnodarbības video ieraksts tiks publicēts publiski pieejamajā Jauno Psiholoģiju Centrs Facebook lapā un YouTube kontā. Ja nevēlies, lai Tu esi redzams ievadnodarbības ierakstā, tad, pievienojoties ZOOM nodarbībai, izslēdz savu kameru un norādi tikai savu vārdu. 

BEZMAKSAS IEVADNODARBĪBĀ:

  • Iepazīšanās ar kursa pasniedzēju;
  • Iepazīšanās ar kursa programmu un norisi;
  • Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem par kursu.

Iepazīstiet minerālu pasaules noslēpumus un atrodiet savu īsto “akmeni”! Ir jāzina, ko jūs pērkat un kurš akmentiņš kļūs par draugu. Senajās leģendās un tradīcijās apslēptie akmeņu vēstījumi var kļūt aktuāli arī šodien. Šīs zināšanas noderēs vienmēr!

Kurss iesācējiem par minerāliem (dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem), to īpašībām, izmantošanu un nozīmi, par kolekciju akmeņu kopšanu, kā arī  glabāšanu. Par praktisko un mistisko. Līdztekus praktiskajai informācijai uzzināsiet arī senās akmeņu izmantošanas tradīcijas, ar tām saistītās leģendas un ticējumus, kā arī iegūsiet plašāku informāciju par populārākajiem kolekciju un rotakmeņiem.

Saskaņā ar senām leģendām katrs no akmentiņiem nes kādas netveramas enerģijas. Rozā kvarcs – mīlestībai, citrīns – radošai domai un labklājībai, ametists – harmonijai…  Mēs nevaram ne pierādīt, nedz arī noliegt – vai tiešām pastāv akmeņu maģija, bet tie pavisam noteikti fascinē un iedvesmo.

Nodarbībās pavērsim priekškaru uz daudzveidīgo minerālu pasauli, noskaidrosim populārākos akmeņus, varēsim aplūkot retus kolekcijas eksemplārus un uzzināt, kā kopt un glabāt rotas. Nodarbībās varēsiet aplūkot interesantus eksemplārus: opālus, smaragdus, granātus, kristālus u.c. Apskatīt, kādi izskatās viltojumi un internetā iegādāti „brīnumi”. Un uzzināt, kur var pirkt un pārbaudīt “akmentiņus”.

Kurss domāts dalībniekiem bez dziļām priekšzināšanām, kam patīk dabīgo pusdārgakmeņu vai dārgakmeņu rotas, kas jau kolekcionē vai vēl tikai vēlas sākt kolekcionēt „akmeņus”, rotu un minerālu biznesa uzsācējiem un cilvēkiem, kurus vilina un fascinē noslēpumainā kristālu/minerālu pasaule.

Jūsu pasniedzējs

Guna Kārkliņa

0/5
2 Kursi
0 Atsauksmes
64 Students

Minerālu eksperte, astroloģe, žurnāliste.

Izglītība minerālu jomā:

  • Litoterapijas un minerālu ezoteriskā aspekta kurss „Horoskopu pasaules” astroloģijas skolā (2006-2007);
  • „Kristālu enerģijas” mācību centrā „Aditi-Geja” (2011);
  • ”Juveliermācības pamati un mineroloģija”. Individuālais kurss pie ASV Gemoloģijas institūta absolventa. (2018-2019);
  • Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātņu un lietišķās ķīmijas fakultāte – kurss “Mineraloģija” (2019);
  • Vernadska Ģeoloģijas muzeja Gemoloģijas laboratorijas kurss “Dārgakmeņi, to sintētiskie analogi un imitācijas”, Maskavā (2020).
Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
42 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk