Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

KLĀTIENES gleznošanas kursi | 4x mēnesī trešdienās | 3 mēneši | 80 € par mēnesi | VAKARA GRUPA | 22.11.23.

oše-min
Linda Līva Oše
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 11 septembris, 2023
0 jau pieteikušies

Par kursu

Gleznošanas kursi pieaugušajiem bez priekšzināšanām

NODARBĪBAS: 4x mēnesī trešdienu vakaros no 22.novembra pl.18:00-20:30. Kursam var pievienoties arī dalībnieki ar priekšzināšanām. 

ILGUMS: 3 mēneši.

MAKSA: 80 € par mēnesi. Ja vēlas veikt apmaksu par katru nodarbību atsevišķi- vienas nodarbības maksa ir 25€!

KURSA MĒNEŠA MAKSĀ IEKĻAUTI VISI VAJADZĪGIE PAMATMATERIĀLI – papīrs, krāsas, otas, šķīdinātājs, audekls uz kartona, kuram pieejami 3 dažādi izmēri pēc izvēles ( 30x40cm, 40x50cm vai 50x70cm). Ja kursa dalībnieks vēlas gleznot uz  kanvas vai cita izmēra audekla uz kartona, tad tas jāsagādā un jāņem līdzi uz nodarbību patstāvīgi.  

Kursa laikā apgūsim eļļas glezniecības pamatus. Gleznosim savam priekam klusās dabas, ainavas, marīnas, ziedus, abstrakcijas. Kopēsim vecmeistaru darbus. Darbojoties ar krāsām apgūsim gleznošanas pamatprincipus – krāsu silti vēsās un tonālās attiecības, gaismas un ēnas veidošanas paņēmienus un likumus, formas attēlošanu, faktūras nepieciešamību, laukumu un līniju attiecības, kompozīcijas veidošanu. Noslēgumā gleznosim darbu pēc katra paša izvēles. 

Jūsu pasniedzējs

Linda Līva Oše

0/5
1 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
2014. – 2018.g.– Latvijas Mākslas akadēmija, Mākslas zinātnes nozare, Restaurācijas apakšnozare. Bakalaurs; 2017. – 2018.g. Latvijas Mākslas akadēmijā, izvēles kurss Mākslas pedagoģija.
Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
56 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk