Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

KLĀTIENES eļļas gleznošanas kursi | 4x mēnesī pirmdienās | 3 mēneši | 80 € par mēnesi | VAKARA GRUPA | 13.11.23.

pasniedzejs2-min
Inguna Namiķe
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 29 augusts, 2023
0 jau pieteikušies

Par kursu

Gleznošanas kursi pieaugušajiem

NODARBĪBAS: 4x mēnesī pirmdienās no 13.novembra pl.18:00-20:30.  Kursam var pievienoties arī dalībnieki ar priekšzināšanām.

ILGUMS: 3 mēneši.

MAKSA: 80 € par mēnesi. Ja vēlas veikt apmaksu par katru nodarbību atsevišķi- vienas nodarbības maksa ir 25€!

KURSA MĒNEŠA MAKSĀ IEKĻAUTI VISI VAJADZĪGIE PAMATMATERIĀLI – papīrs, krāsas, otas, audekls uz kartona, kuram pieejami 3 dažādi izmēri pēc izvēles (30x40cm, 40x50cm vai 50x70cm). Ja kursa dalībnieks vēlas gleznot uz kanvas vai cita izmēra audekla uz kartona, tad tas jāsagādā un jāņem līdzi uz nodarbību patstāvīgi.

Kursa laikā apgūsim eļļas glezniecības pamatus. Gleznosim savam priekam klusās dabas, ainavas, marīnas, ziedus, abstrakcijas. Kopēsim vecmeistaru darbus. Darbojoties ar krāsām apgūsim gleznošanas pamatprincipus – krāsu silti vēsās un tonālās attiecības, gaismas un ēnas veidošanas paņēmienus un likumus, formas attēlošanu, faktūras nepieciešamību, laukumu un līniju attiecības, kompozīcijas veidošanu. Noslēgumā gleznosim darbu pēc katra paša izvēles. 

Jūsu pasniedzējs

Inguna Namiķe

0/5
1 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
IZGLĪTĪBA Mg.art., Mākslas zinātnes nozare, Restaurācijas apakšnozare, LMA Bc. art., Mākslas zinātnes nozare, Restaurācijas apakšnozare, LMA Ekonomists, Latvijas Universitāte PAPILDUS IZGLĪTĪBA Mākslas pedagoģija un metodika (pasn. Ilze Vītola) Inteliģences akadēmija. Personības izaugsmes modulis. Mācījusies gleznošanu studijā “Ceruleum” pie Ilzes Neilandes. DARBĪBAS JOMAS Gleznošanas studija ”Ceruleum” Amats: pedagogs Ar saviem darbiem piedalījusies vairākās izstādēs. INTERESES Restaurēju un kopēju vecmeistarus, studējot viņu rokrakstu un gleznošanas tehnoloģiju. Jaunie darbi turpina vērtību un identitātes meklējumus.
Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
56 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk