Sveiciens mūsu jaunajā mājas lapā!. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja informēsiet mūs par nepilnībām vai kļūdām - laura@nlp.lv . Paldies!

KLĀTIENES Šri jantra zīmēšana | sestdiena | 1 diena | 45 € par nodarbību | 21.10.23.

kranevskis
Andris Kraņevskis
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 13 jūlijs, 2023
0 jau pieteikušies

Par kursu

Šri jantra zīmēšana

NODARBĪBA: sestdien, 21.oktobrī pl.10:00-16:00. Ja būs vajadzība, tad nodarbība var ieilgt līdz 18:00.

ILGUMS: 1 sestdiena

MAKSA: 45 € par nodarbību (maksā iekļauti visi vajadzīgie materiāli). Ja piedalīsieties arī citās jantras zīmēšanas nodarbībās, tad maksa būs 40€ par katru nākamo nodarbību.

GANEŠA JANTRA ZĪMĒŠANA sestdien, 16.septembrī. Vairāk info ŠEIT!

JA  DALĪBNIEKIEM IR VĒLME,  UZ  NODARBĪBU  VAR  ŅEMT  LĪDZI  SAVUS  AKVAREĻU  ZĪMUĻUS!

Nodarbībā mēs mācīsimies uzzīmēt Šri jantru. Mācīsimies to, kā jantru izmantot savā dzīve, kā problēmas, lūgumus nodot Šri jantrai. Jantras darbojas neatkarīgi no tā, vai Jūs tam ticat vai nē, arī reliģiskajai piederībai šeit nav nekādas nozīmes. Mēs zīmēsim Šri jantru tieši mūsu konkrētajai vajadzībai, gala rezultātā iegūstot spēcīgu instrumentu problēmu risināšanai.

Tulkojumā no sanskrita vārds Jantra nozīmē  “maģiska diagramma”. Tās tiek lietotas meditācijai, dievu pielūgsmei, dažādu korekciju veikšanai mūsu dzīvē. Tās ir sakrāls simbols, talismans, kā arī rituāla priekšmets, kas caur dažādām ģeometriskām konfigurācijām un skaitļu salikumiem (ir arī numeroloģiskās jantras) izpauž dažādo Dievību enerģētisko struktūru

Jantra būtībā ir enerģētiska ierīce, kas izpilda to programmu, kuru iestrādā jantrā tās zīmētājs. Tāpēc ir ļoti lietderīgi jantras zīmēt pašam. Šādā veidā cilvēks rada jantru, savas individuālās problēmas risināšanai. Jantras ir ļoti rezultatīvas, tās kopš senatnes tiek izmantotas līdz pat mūsu dienām. Daudzu tūkstošu gadu garumā tās ir pierādījušas savu efektivitāti.

Jantras palīdz realizēt vajadzīgo rezultātu neatkarīgi no reliģiskās pārliecības. Jantra ir instruments iedarbībai uz mūsu apziņu un zemapziņu. Jantras ir spēcīgs instruments jebkuram garīgajam meklētājam, kurš vēlas iegūt lielāku pieredzi un izprast savas dievišķās spējas.

Atharva vēda norāda, ka Šri jantra rāda, kā ir iekārtots Visums. Tajā pat pat laikā mēs Mikrokosms (mūsu iekšējā pasaule) atspoguļo Makrokosmu (ārējo Visumu). Līdz ar to Šri jantra ataino arī mūsu iekšējo pasauli, mūsu enerģētisko uzbūvi.

Šri Jantra ir svētais simbols, ko izmanto meditācijai, lai sasniegtu augstākus apziņas stāvokļus. Meditācija uz šo jantru palīdz aktivizēt čiekurveida dziedzeri (trešo aci).

Jantra ir dvēseles diagramma, slēpta enerģētiskā struktūra. Mantras, jantras, garīgās zināšanas, ir tie instrumenti, kas transformē cilvēku.  Jebkuram svētajam,  ikvienam garīgā ceļa gājējam, kurš vēlas apgūt garīgumu, ir jāiet cauri mantrām un jantrām. Jantra ir kā pilots, kurš vada tavu lidojumu.  Lai piesaistītu un noturētu kosmisko enerģiju, ir nepieciešami spēka objekti –  dievišķie attēli un jantras, kuri jāglabā savā privātajā telpā.

Šri jantra ataino dievieti Šri jeb Tripura Sundarī (त्रिपुर सुन्दरी). Visuma dievieti. Kā dievietes Šri mājvieta, jantra ataino Visumu kā tādu. Dieviete Tripura Sundarī ir uzskatāma kā augstākā apziņa. Reizēm saka, ka Šri jantra ir dievietes Lakšmi atainojums. Tas ir pareizi, bet sašaurināts skatījums. Šri jantra ir daudz kas vairāk. Lakšmi ir jebkāda veida labklājība, bagātība, veiksme, bet Šri jantra ietver sevī visus mūsu dzīves aspektus (labklājība, veselība, garīgā attīstība, dzīves uzdevuma realizēšana u.c.)

Vēršanās pie Šri jantras palīdz piepildīt mūsu materiālās vēlmes, bet ne tikai. Mēs varam sevi arī dziedināt, enerģētiski sakārtot, garīgi pilnveidoties, apgūt jaunas zināšanas, jantra var attīstīt mūsu radošo potenciālu, atvērt personisko kanālu sakariem ar Dievišķo u.c. Meditējot uz jantru, to zīmējot, mēs varam veikt nepieciešamās izmaiņas mūsos, harmonizēt sevi ar procesiem, kas notiek Visumā, labot kļūdas mūsu darbībās, enerģētiskajā ķermenī, realizēt vēlmes, garīgi pilnveidoties. Jantra ataino mūsu čakru sistēmu, tāpēc strādājot ar Šrī jantru, mēs pilnveidojam katrs pats savu čakru darbību.

Zināšanas, kā rīkoties ar Šri jantru, tūkstošiem gadu bija noslēpums. Šīs zināšanas viens svētais nodeva tikai kādam citam svētajam. Tagad šīs zināšanas jau ir pieejamas krietni plašākai auditorijai.

Šajā nodarbībā Tu uzzināsi:

  • Galvenos simboliskos tēlus, kuri iekļauti jantrā;
  • Kā uzzīmēt Šri jantru;
  • Kā radīt jantru, kura darbosies tieši Tev vēlamajā virzienā.

Nākot uz nodarbību, ir jāsagatvojas pašam, sev noformulējot to, ko es gribu, lai jantra palīdz man dzīvē paveikt.

Nodarbības ilgums 6-8 stundas, reizēm ilgāk, jo mēs katrs esam ļoti individuāli, un katram mums ir savs zīmēšanas ātrums.

Meistarklasi vadīs Andris Kraņevskis – Vēdiskais astrologs un Vastu konsultants. Andris jau vairāk kā 20 gadus mācās un praktizē dažādas garīgās un pašpilnveidošanās prakses (Joga, Astroloģija, Vastu, Numeroloģija u.c.).

ANDRIS KRAŅEVSKIS par jantru radīšanu

ANDRIS KRAŅEVSKIS par to, kādēļ pašam zīmēt savu jantru?

Jūsu pasniedzējs

Andris Kraņevskis

0/5
6 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
 

Andris Kraņevskis vienmēr ir interesējies par to, kā ir iekārtota šī pasaule gan materiāli, gan garīgi.

Pēc vidusskolas beigšanas Andris iestājās Latvijas Universitātē un beidza Ķīmijas fakultāti (1986).

Pēc studijām viņš strādāja Cietvielu fizikas institūtā. Nodarbojāss ar zinātni. Ar 90. gadu sākumu pievērsās uzņēmējdarbībai. Tirgoja laboratoriju aprīkojumu un reaģentus. 15 gadus bija starptautiska uzņēmuma AS “Tesa” (līmlentes) Latvijas filiāles vadītājs.

Andris vienmēr interesējās par to, kā uzbūvēts cilvēks (ne tikai no fiziskā, bet arī no garīgā un enerģētiskā viedokļa), par to, kas ir veselīgs ēdiens un no kā tas sastāv (ķīmiķa būtība vienmēr ir izpaudusies). Interesanti ir pētīt cilvēku slimību cēloņus (gan garīgo, gan fizisko), jo tas ir ļoti pamācoši, bet vēl interesantāk ir izpētīt, kā uzlabot cilvēka dzīves kvalitāti, mainīt attieksmi pret sevi un pasauli. Šīs zināšanas ir saistītas ar tādām lietām kā cilvēka misijas, garīgā ceļa, veselīga dzīvesveida izpratne, dzīvošana harmonijā ar dabu.

Fen Šui sāka studēt 90. gadu sākumā, vēlāk Vēdisko astroloģiju, Vastu, hindu filozofiju, jogu.

2007. gadā viņš kļuva par skolotāju organizācijā The Art of Living.

Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
55 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk