ONLINE KURSS | PRAKTISKĀ NUMEROLOĢIJA TARO ARHETIPOS – TAVAS DZĪVES UZDEVUMOS | 2x mēnesī trešdienās | 10 mēneši | 75€ par mēnesi | 11.09.24. - Jauno psiholoģiju centrs

ONLINE KURSS | PRAKTISKĀ NUMEROLOĢIJA TARO ARHETIPOS – TAVAS DZĪVES UZDEVUMOS | 2x mēnesī trešdienās | 10 mēneši | 75€ par mēnesi | 11.09.24.

santa300x300
Santa Ābeltiņa
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 14 maijs, 2024
0 jau pieteikušies

Par kursu

PRAKTISKĀ NUMEROLOĢIJA TARO ARHETIPOS – TAVAS DZĪVES UZDEVUMOS

Divciparu numeroloģija tavā dzīves ceļa skaitlī

NODARBĪBAS: 2x mēnesī trešdienu vakaros no 11.septembra pl.18:00-20:45.

ILGUMS: 10 mēneši.

MAKSA: 75€ par mēnesi (par 2 nodarbībām).

Bezmaksas ONLINE ievadnodarbība trešdien, 14.augustā pl.18:30-19:30. Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

ONLINE KURSS PRAKTISKĀ NUMEROLOĢIJA TARO ARHETIPOS – TAVĀ IKDIENĀ 2x mēnesī trešdienu vakaros no 4.septembra pl.18:00-20:45. Vairāk info ŠEIT!

Praktiskā numeroloģija + 78 taro arhetipu sistēma.

Uzzinot savas dzīves ceļa skaitli, šajā kursā iegūtā informācija ir pats svarīgākais, ko katram cilvēkam par sevi vajadzētu zināt. Tas ir uzdevumu saraksts, ko dvēsele, atnākot šai pasaulē, apsolīja pildīt – tāpat kā, piesakoties darbā, paraksties zem pienākumu saraksta, ko apņemies izdarīt.

  • Tas ir pilns personalizētu uzdevumu saraksts, kam nav standarta raksturojums. Kursā katrs dzīves ceļa skaitlis tiek aprakstīts ne tikai kā pierasts, no [1-9], bet, pielietojot Taro aprēķinu tehniku, tiek iegūts personalizētas uzdevumu nianses no taro arhetipiskajiem raksturiem.
  • Tas ir pamats visām zināšanām par katru dvēseli jeb pamats visas numeroloģijas zināšanām.
  • Šis skaitlis un šajā kursā pielietotā tehnika ir kā pīrāgs. Visas pārējās apgūstamās tehnikas ir kā pīrāga pildījums, ar kuru palīdzību iespējams nolasīt to, kā cilvēks izpaudīsies savos uzdevumos, savos talantos, savā raksturā. Var uzzināt to, kam pievērst uzmanību, lai veiksmīgi izdzīvotu savas dzīves scenāriju. Arī to, kāpēc notiek negatīvas situācijas, ko tās māca un kā tās pārvarēt.
  • Pildot dzīves uzdevumus, katram cilvēkam tiek piešķirti bonusi. Tos var salīdzināt ar vēlēšanos piepildījumu – kad ir gan nauda, gan karjera, gan sevis realizācija, gan laimīga personiskā dzīve. Kad ir spēks un veselība.
  • Ja cilvēks nepilda sev uzliktos dzīves uzdevumus, dzīve akurāti uz to virzīs, taču caur kļūdām, caur vilšanos, caur sāpēm. Dzīvot neizpratnē par to, kādā posmā atrodies – veiksmes vai kļūdu prizmā, ir katra paša izvēle, bet dzīves pienākumus nāksies pildīt jebkurā gadījumā.
  • Te nav runa par cilvēka raksturu, bet gan dzīves uzdevumiem. Ja domā, ka tas nav par tevi, ka dari visu iespējamo, lai dzīvotu savu vislabāko dzīvi, neviens to neapšauba, taču vai tas ir tas, par ko tev vajadzētu kļūt? To mēdz saukt par aicinājumu, vai par to, kam šai dzīvei esi radīts.

Praktiskā numeroloģijas tehnika apvienojumā ar taro arhetipiskajiem raksturiem atbild uz lielāko daudzumu jautājumu – par tavu noderību, par to, kam esi radīts. Ļauj izprast sevi un tikt skaidrībā ar savu dzīvi, par to kāpēc notiek tā kā notiek, un kā patiesībā varēja notikt.

  • Praktiskā numeroloģija, lai noskaidrotu tavas dzīves uzdevumus, aprēķinos izmanto dzimšanas datumu, mēnesi un gadu un skaitļu no [ 1-9 ] raksturu.
  • Taro arhetipi prakstiskajā numeroloģijā aprēķinos izmanto dzimšanas datumu, mēnesi, gadu un Taro 78 arkānu arhetipiskos raksturus.

!IZDEVĪGI – intensīvās apmācībās vienlaikus piedaloties abos kursos, katru nedēļu mācoties pamīšus. Vienu nedēļu viens kurss, otru nedēļu – otrs. Par četrām nodarbībām maksā 140,-eiro! Apgūsti vairāk un ātrāk, izzinot un labāk izprotot Taro arhetipisko raksturu, kā arī numeroloģisko aprēķinu dažādās izpausmes un nianses.

Numeroloģe Santa Ābeltiņa par kursu DIVCIPARU NUMEROLOĢIJA 

Ievadnodarbība kursam DIVCIPARU NUMEROLOĢIJA. 2023.gads

 

Jūsu pasniedzējs

Santa Ābeltiņa

0/5
8 Kursi
0 Atsauksmes
49 Students

Sertificēts numerologs, konsultants.

Mans sevis meklēšanas ceļš ezotērikas pasaulē aizsākās pirms daudziem gadiem, sadarbojoties ar brīnišķīgiem un viediem astrologiem, dziedniekiem un meistariem. Kopīgi meklējām atbildes uz dažādiem jautājumiem. Toreiz vēlējos uzzināt ko vairāk par sev paredzēto ceļu – kas man piemērots? Ar ko esmu īpaša un kas būtu tie talanti, kurus man jāattīsta? Kāpēc mēs ar dvīņumāsu esam tik atšķirīgas? Tomēr atbildes līdz galam neapmierināja. Tagad daudz gribas zināt par saviem mazdēliem piemēroto. Toreiz ar  numeroloģiju iepazinos no grāmatām un tā man bija kā izklaide – bez izpratnes par to, ka tā ir brīnišķīgs  ceļvedis dzīvē.

Vēlāk izmantoju iespēju apmeklēt dažādus numeroloģijas seminārus un kursus, kas deva dzīvu priekšstatu par to, ka šī zināšanu sistēma ir kas vairāk, nekā tikai izklaide un var būt kā ļoti nopietns sevis izzināšanas ceļš. Un var būt brīnišķīgs ceļa zīmju rādītājs, kā orientieris, kā bāka, kas neļauj apmaldīties psiholoģiskajos sevis izzināšanas ekskursos.

Kad pirms vairākiem gadiem ezotērikas pasaulē sevi strauji pieteica Prognostikas numeroloģija, kas aprēķinos un traktējumos izmanto dzimšanas datumu, vārdu un uzvārdu, apvienojot dažādas numeroloģijas skolas, tehnikas un autormetodes, sapratu – tas nudien ir priekš manis, absolūti manā gaumē. Ļāvos numeroloģijas vilinājumam no sirds, jo beidzot radu atbildes uz sev interesējošo.

Izglītojos ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā – esmu pabeigusi Maskavas personības pilnveidošanas un apziņas transformācijas institūtu. Pateicoties savai skolotājai – ceļa rādītājai šajā zināšanu pasaulē – iemācījos dažādos kursos , semināros, skolās apgūtas zināšanas sastrukturēt, sakārtot, praktiski un ērti pielietot konsultācijās.

Saprotot, ka citiem arī ir svarīgi izprast to, cik vispusīgi un dziļi strādā numeroloģija, kā efektīvi priekš sevis sakārtot grāmatās iegūtās zināšanas un iemācīties tās praktiski pielietot ikdienā – esmu izveidojusi un sistematizējusi dažādos numeroloģijas kursos, kas katrs pats par sevi var strādāt kā efektīvs darba instruments, vai arī apgūstot visus -padziļināti, no visām pusēm izprast, kā dažādas skolas un tehnikas skaisti viena otru papildina un dod arvien dziļāku ieskatu savā personībā, savas dzīves uzdevumos, potenciālā un talantos.

Šodien esmu sertificēta numeroloģe un konsultēju jau daudzus gadus. Daru to gan latviešu, gan krievu valodā. Konsultēšanā pielietoju tikai praksē reāli strādājošus numeroloģijas instrumentus. Kopīgi ar klientu rodam atbildes uz viņa jautājumiem, šķetinām viņa raksturu, talantus. Risinām jautājumus par viņa profesionālajiem virzieniem un uzdevumiem, analizējam arī darbus šeit un tagad.
Prognostikas numeroloģija ļauj rast vispusīgas atbildes uz cilvēka jautājumiem un dod iespēju dzīvot ērtāk. Kā sacīja kāda jauna kliente pēc konsultācijas: “Izrādās, ka esmu domāta kam vairāk! Jāsāk labāk mācīties!”

Uzskatu, ka šodienas paātrinātajā dzīves ritmā ir vieglprātīgi laikus nezināt, kas Tevi sagaida aiz pagrieziena, neatpazīt, kuras ir Tavas ceļazīmes, lai veiksmīgi realizētu savas iespējas. Šodien katru brīdi mēs esam izvēles priekšā ar aizsietām acīm.

Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
40 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk