Loading Events

PIETEIKUMS

Izvēlaties vietu skaitu.
PIETEIKUMS nākamajam kursam pa tālr.: 26 575 571, info@nlp.lv

Piesakies un iepazīsties ar kursa pasniedzēju SANTU ĀBELTIŅU un programmu bezmaksas ONLINE ievadnodarbībā kursam

Divciparu numeroloģija individuālajos ritmos ikdienas dzīvē

KAD? trešdien, 28. septembrī pl.18:30-19:30. 

ILGUMS: 1 vakars. 

KURSS: 2x mēnesī trešdienu vakaros no 12. oktobra pl.18:00-20:45. Plašāka informācija un pieteikšanās spiežot ŠEIT!

 Bezmaksas ievadnodarbībā:

  • Iepazīsies ar kursa pasniedzēju;
  • Gūsi priekšstatu par to, kas ir Numeroloģija;
  • Uzzināsi vairāk par kursa programmu un nodarbību procesu;
  • Saņemsi atbildes uz interesējošiem jautājumiem par kursu.

Kādas svarīgas lietas ir aktuālas  tev, kas tevi sagaida nākošajā gadā  – nosaka nianses, raksturīgas tikai tavam personalizētajam  Individuālajam gadam, mēnesim un dienai – tavi ikdienas ritmi ar Divciparu numeroloģijas un 78 Taro Arhetipu sistēmas palīdzību.

  • Kad precīzi var uzzināt kā tu, kā indivīds izpaudīsies šajās tēmas – kāds personīgi būs tavs iekšējais emocionālais fons, uz kura izpaudīsies tava Individuālā gada nianses. Atpazīt nevēlamos soļus, kas ved uz neveiksmēm un slimībām un izmantot sev labvēlīgās enerģijas ērtai dzīvei. Precīzi saplānot katru  mēnesi darāmos darbus un izmantot labvēlīgās ikdienas situācijas – kad pietaupīt, kad tērēties. Kad darījumos veiksme, kad neforsēt. Kad aktīvi strādāt, paust emocijas un kārtot attiecības, ko mācīties vai rīkot seminārus , kad ir laba diena  uzlabot finanses utt.
  • Noskaidrot savus skaitļus, kurus ikdienas maģijā pielietot kā veiksmīgus visu dzīvi, vai tikai kādu konkrētu periodu dzīvē. Uzzināt, kuri Individuālie gadi ir Kulminācija panākumiem un kā tos vislabāk izdzīvot.
  • Neskatoties uz vispār pieņemtiem priekšstatiem par it kā veiksmīgajiem skaitļiem – noskaidrot, kādus skaitļus, ikdienas maģijā neizmantot, kā saprast, kad tie var traucēt dzīvot un kā no tā izvairīties. Kā neitralizēt savus problēmas skaitļus.
  • Apmācības beidzot iegūsti Universālu Laika mašīnu – ar kuru vari aizbraukt uz jebkuru sev interesējošo gadu, mēnesi vai dienu pagātnē vai nākotnē. Noskaidrot, kāpēc bija tā, kā bija un kā kas varētu būt.

Vebinārs kursam DIVCIPARU NUMEROLOĢIJA, vada Santa Ābeltiņa