ONLINE KURSS | PRAKTISKĀ NUMEROLOĢIJA TARO ARHETIPOS – TAVĀ IKDIENĀ | 2x mēnesī trešdienās | 10 mēneši | 75€ par mēnesi | 04.09.24. - Jauno psiholoģiju centrs

ONLINE KURSS | PRAKTISKĀ NUMEROLOĢIJA TARO ARHETIPOS – TAVĀ IKDIENĀ | 2x mēnesī trešdienās | 10 mēneši | 75€ par mēnesi | 04.09.24.

santa300x300
Santa Ābeltiņa
cropped-icon.png
Jauno Psiholoģiju Centrs
Pēdējās izmaiņas: 13 maijs, 2024
0 jau pieteikušies

Par kursu

PRAKTISKĀ NUMEROLOĢIJA TARO ARHETIPOS – TAVĀ IKDIENĀ

Divciparu numeroloģija individuālajos ritmos. Personalizētais numeroloģiskais plānotājs katrai dienai. Panākumus veido nianses, atpazīstamas situācijas un veiksmīgi saplānoti mērķi.

NODARBĪBAS: 2x mēnesī trešdienu vakaros no 4.septembra pl.18:00-20:45.

ILGUMS: 10 mēneši.

MAKSA: 75€ par mēnesi (par 2 nodarbībām).

Bezmaksas ONLINE ievadnodarbība trešdien, 14.augustā pl.18:30-19:30. Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT!

ONLINE KURSS PRAKTISKĀ NUMEROLOĢIJA TARO ARHETIPOS – TAVAS DZĪVES UZDEVUMOS 2x mēnesī trešdienu vakaros no 11.septembra pl.18:00-20:45. Vairāk info ŠEIT!

Praktiskā numeroloģija + 78 taro arhetipu sistēma.

Kādi svarīgi notikumi tevi sagaida šogad un arī nākošajā, aiznākamajā gadā? Kas ir aktuāls tieši te un tagad? Kādas nianses raksturīgas tikai tavam personalizētajam  individuālajam gadam, mēnesim un dienai? Kādi ir un kādiem ir jābūt taviem ikdienas ritmiem? Noskaidro to ar praktiskās numeroloģijas divciparu tehnikas un 78 taro arhetipu sistēmas palīdzību.

  • Katru dienu uzzini, kā labāk un efektīvāk izpausties gan uzdevumos darba dzīvē, gan emocijās un attiecībās, gan intelekta augstākajā pacēlumā un laimīgākajā naudas un finanšu kārtošanas periodā. To zinot, var veiksmīgi izplānot tekošo un nākošo dienu un mēnesi.
  • Izskaitļo, kad ir visharmoniskākais laiks precībām vai piemērotākais laiks mašīnas iegādei, īpašuma pārdošanai, loterijas biļetes pirkšanai vai doties ceļojumā.
  • Aprēķini, kad visproduktīvāk it ļauties darba sparam un jaudai, un kad atpūsties.
  • Ar šo tehniku noskaidrosi, kāds būs tavs iekšējais emocionālais fons, tavas dvēseles stāvoklis konkrētā dienā un situācijā. Tu vari uzzināt, kādā veidā izpaudīsies tava individuālā gada nianses.
  • Tu spēsi izskaitļot tos savas dzīves gadus, kuri dos iespēju taviem darbiem izpausties vispilnīgāk, viskrāšņāk. Vai tieši otrādi – ļaus izprast, kāpēc konkrētā dzīves posmā, neskatoties uz pieliktajām pūlēm, rezultāti izpaliek gan darbā, gan personiskajā sfērā.
  • Noskaidrosi savus veiksmīgos skaitļus, kurus ikdienas dzīvē varēsi pielietot kā maģisku līdzekli veiksmei.
  • Neskatoties uz vispār pieņemtiem priekšstatiem par it kā veiksmīgajiem skaitļiem – noskaidrosi, kādus skaitļus ikdienas maģijā labāk neizmantot, kā saprast, kad tie var traucēt dzīvot un kā no tā izvairīties. Kā neitralizēt savus problēmu skaitļus.
  • Mēness ritmi – brīnišķīgs papildu instruments ikdienas plānošanā prakstiskajā numeroloģijā.

Beidzot kursu, pratīsi pielietot sev labvēlīgās enerģijas vēl ērtākai un labākai dzīvei. Precīzi saplānot katrā mēnesī darāmos darbus un izmantot labvēlīgās ikdienas situācijas – kad labāk taupīt, kad tērēties. Izskaitļot labvēlīgās dienas darījumiem un kad no tiem izvairīties. Kad aktīvi strādāt, paust emocijas un kārtot attiecības. Kad visproduktīvāk mācīties vai rīkot seminārus. Kad ir labvēlīga diena finanšu uzlabošanai, kā arī atpazīt nevēlamos soļus, kas mudina uz problēmām un slimībām.

Beidzot apmācības, tu iegūsi universālu laika mašīnu, ar kuru varēsi aizbraukt uz jebkuru sev interesējošo gadu, mēnesi vai dienu gan pagātnē, gan tagadnē, gan nākotnē. Tu iemācīsies noskaidrot, kāpēc notika, kāpēc notiek un kāpēc notiks dažādas situācijas tavā un citu dzīvēs.

 Brīnišķīgs instruments savas dzīves analīzei, plānošanai un laimīgākai dzīvei.

  • Praktiskā numeroloģija ikdienā – aprēķinos izmanto dzimšanas datumu, mēnesi un interesējošo vai tekošo gadu, kā arī skaitļu no [ 1-9 ] raksturu.
  • Taro arhetipi prakstiskajā numeroloģijā – aprēķinos izmanto dzimšanas datumu, mēnesi, gadu un interesējošo vai tekošo gadu un Taro 78 arkānu arhetipiskos raksturus.

!IZDEVĪGI – intensīvās apmācībās vienlaikus piedaloties abos kursos, katru nedēļu mācoties pamīšus. Vienu nedēļu viens kurss, otru nedēļu – otrs. Par četrām nodarbībām maksā 140,-eiro! Apgūsti vairāk un ātrāk, izzinot un labāk izprotot Taro arhetipisko raksturu, kā arī numeroloģisko aprēķinu dažādās izpausmes un nianses.

Numeroloģe Santa Ābeltiņa par kursu DIVCIPARU NUMEROLOĢIJA 

Ievadnodarbība kursam DIVCIPARU NUMEROLOĢIJA. 2023.gads

 

Jūsu pasniedzējs

Santa Ābeltiņa

0/5
8 Kursi
0 Atsauksmes
49 Students

Sertificēts numerologs, konsultants.

Mans sevis meklēšanas ceļš ezotērikas pasaulē aizsākās pirms daudziem gadiem, sadarbojoties ar brīnišķīgiem un viediem astrologiem, dziedniekiem un meistariem. Kopīgi meklējām atbildes uz dažādiem jautājumiem. Toreiz vēlējos uzzināt ko vairāk par sev paredzēto ceļu – kas man piemērots? Ar ko esmu īpaša un kas būtu tie talanti, kurus man jāattīsta? Kāpēc mēs ar dvīņumāsu esam tik atšķirīgas? Tomēr atbildes līdz galam neapmierināja. Tagad daudz gribas zināt par saviem mazdēliem piemēroto. Toreiz ar  numeroloģiju iepazinos no grāmatām un tā man bija kā izklaide – bez izpratnes par to, ka tā ir brīnišķīgs  ceļvedis dzīvē.

Vēlāk izmantoju iespēju apmeklēt dažādus numeroloģijas seminārus un kursus, kas deva dzīvu priekšstatu par to, ka šī zināšanu sistēma ir kas vairāk, nekā tikai izklaide un var būt kā ļoti nopietns sevis izzināšanas ceļš. Un var būt brīnišķīgs ceļa zīmju rādītājs, kā orientieris, kā bāka, kas neļauj apmaldīties psiholoģiskajos sevis izzināšanas ekskursos.

Kad pirms vairākiem gadiem ezotērikas pasaulē sevi strauji pieteica Prognostikas numeroloģija, kas aprēķinos un traktējumos izmanto dzimšanas datumu, vārdu un uzvārdu, apvienojot dažādas numeroloģijas skolas, tehnikas un autormetodes, sapratu – tas nudien ir priekš manis, absolūti manā gaumē. Ļāvos numeroloģijas vilinājumam no sirds, jo beidzot radu atbildes uz sev interesējošo.

Izglītojos ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā – esmu pabeigusi Maskavas personības pilnveidošanas un apziņas transformācijas institūtu. Pateicoties savai skolotājai – ceļa rādītājai šajā zināšanu pasaulē – iemācījos dažādos kursos , semināros, skolās apgūtas zināšanas sastrukturēt, sakārtot, praktiski un ērti pielietot konsultācijās.

Saprotot, ka citiem arī ir svarīgi izprast to, cik vispusīgi un dziļi strādā numeroloģija, kā efektīvi priekš sevis sakārtot grāmatās iegūtās zināšanas un iemācīties tās praktiski pielietot ikdienā – esmu izveidojusi un sistematizējusi dažādos numeroloģijas kursos, kas katrs pats par sevi var strādāt kā efektīvs darba instruments, vai arī apgūstot visus -padziļināti, no visām pusēm izprast, kā dažādas skolas un tehnikas skaisti viena otru papildina un dod arvien dziļāku ieskatu savā personībā, savas dzīves uzdevumos, potenciālā un talantos.

Šodien esmu sertificēta numeroloģe un konsultēju jau daudzus gadus. Daru to gan latviešu, gan krievu valodā. Konsultēšanā pielietoju tikai praksē reāli strādājošus numeroloģijas instrumentus. Kopīgi ar klientu rodam atbildes uz viņa jautājumiem, šķetinām viņa raksturu, talantus. Risinām jautājumus par viņa profesionālajiem virzieniem un uzdevumiem, analizējam arī darbus šeit un tagad.
Prognostikas numeroloģija ļauj rast vispusīgas atbildes uz cilvēka jautājumiem un dod iespēju dzīvot ērtāk. Kā sacīja kāda jauna kliente pēc konsultācijas: “Izrādās, ka esmu domāta kam vairāk! Jāsāk labāk mācīties!”

Uzskatu, ka šodienas paātrinātajā dzīves ritmā ir vieglprātīgi laikus nezināt, kas Tevi sagaida aiz pagrieziena, neatpazīt, kuras ir Tavas ceļazīmes, lai veiksmīgi realizētu savas iespējas. Šodien katru brīdi mēs esam izvēles priekšā ar aizsietām acīm.

Skatīt vairāk

Jauno Psiholoģiju Centrs

0/5
40 Kursi
0 Atsauksmes
0 Studenti
Skatīt vairāk